Udostępnij:

Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

Reprezentanci Polski muszą szybko zapomnieć o porażce ze Słowenią 0:2 i odbudować się mentalnie. Już w poniedziałek (09.09.2019 r.) czeka ich bardzo ważne spotkanie z reprezentacją Austrii w ramach eliminacji do Euro 2020. Na PGE Narodowym biało-czerwoni nie mogą pozwolić sobie na kolejną wpadkę, ponieważ ich sytuacja w tabeli znacznie się pogorszy (Polska cały czas jest na czele swojej grupy – przyp.). Kibice, którzy w poniedziałek nie będą mogli być na stadionie w Warszawie, będą mieli możliwość legalnego obejrzenia tej rywalizacji na żywo w internecie i tradycyjnej telewizji. Jak i gdzie? O tym piszemy właśnie w tym artykule.

Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?Fot. shutterstock.com


Polscy fani powoli chyba przywykli już do tego, że mają możliwość wyboru, gdzie chcą oglądać eliminacyjne mecze biało-czerwonych. Prawa do ich pokazywania mają bowiem Telewizja Polska i Cyfrowy Polsat. Właśnie na kanałach tych platform w poniedziałek będzie można zobaczyć mecz Polska – Austria.


Polska – Austria na żywo w TVP 1 i TVP Sport


Podobnie, jak rywalizację Słowenii z Polską, tak i potyczkę Polska – Austria będą pokazywały dwa kanały Telewizji Polskiej: TVP 1 oraz TVP Sport. Jeśli chodzi o popularną „Jedynkę”, to tam krótkie, przedmeczowe studio zaplanowano na godzinę 20:30. Bezpośredni przekaz z PGE Narodowego został natomiast zaplanowany na godzinę 20:35. Jeśli chodzi natomiast o TVP Sport, to w tym przypadku sprawa transmisji wygląda nieco dziwnie, ponieważ rozpocznie się około godziny 22:00, czyli w trakcie drugiej połowy. Pierwszeństwo ma jednak lekkoatletyka i dopiero po zakończeniu transmisji tej dyscypliny znajdzie się miejsce dla reprezentacyjnej piłki.


Aby móc legalnie oglądać TVP 1 i TVP Sport serwis mecze.com poleca do wyboru jedno z dwóch rozwiązań. Pierwszym z nich jest skorzystanie z platformy Player+ Box. Daje ona możliwość oglądania kanałów telewizji naziemnej (m.in. TVP 1 i TVP Sport) po podłączeniu anteny do dekodera.


        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 

Drugą opcją jest platforma Netia. Ona z kolei posiada pakiety abonamentowe, które można dopasować do własnych potrzeb. Wśród kanałów, które można znaleźć w Netii są oczywiście TVP 1 i TVP Sport.


        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w Netii 

El. Euro 2020: Polska – Austria live w Polsacie Sport


Zdecydowanie najwięcej czasu naszej reprezentacji w poniedziałek poświęci Polsat Sport. Przedmeczowe studio dziennikarzy i ekspertów ma rozpocząć się już o godzinie 18:00, a od 20:35 kamery mają transmitować obraz z PGE Narodowego. Później zaplanowano również tzw. pomeczowe studio.


Kanał Polsat Sport można znaleźć w pakietach dostępnych na platformie Netia. Więcej informacji na ich temat można uzyskać poprzez kliknięcie poniższego linku.  


         Oglądaj kanał Polsat Sport w Netii 

Autor: Marcin Kowalczuk

Polecane

  1. Gdzie oglądać mecz ŁKS Łódź - Wisła Kraków? Transmisja na żywo w tv oraz w InternecieGdzie oglądać mecz ŁKS Łódź - Wisła Kraków? Transmisja na żywo w tv oraz w Internecie

    Gdzie oglądać mecz ŁKS Łódź - Wisła Kraków? Odpowiedzieć na tak zadane pytanie nie można jednoznacznie, ponieważ z definicji wynika, że mamy okazję do obejrzenie transmisji na żywo...

  2. Sevilla - FC Barcelona. Gdzie oglądać? Transmisja online, na żywo w tv i live stream za darmo w internecieSevilla - FC Barcelona. Gdzie oglądać? Transmisja online, na żywo w tv i live stream za darmo w internecie

    Gdzie oglądać spotkanie Sevilla - FC Barcelona? Transmisja live z tego wydarzenia będzie obecna u kilku naprawdę poważnych graczy. W pierwszej kolejności należy wspomnieć o ofercie...

  3. Paderborn - Borussia Dortmund. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo w tv i live stream online za darmo w internecie.Paderborn - Borussia Dortmund. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo w tv i live stream online za darmo w internecie.

    Specjalnie dla kibiców Bundesligi i nie tylko prezentujemy informacje i szczegóły gdzie oglądać spotkanie Paderborn - Borussia Dortmund. Rywalizacja została zaplanowana na niedzielę...

Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

Zgłoś błąd