Udostępnij:

Holandia - Anglia

  1. Piłka nożna

    Holandia Holandia vs Anglia AngliaEuropa Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)

Holandia
Holandia
Anglia
Anglia
- : - 10.07.2024 17:00

W dniu 10.07.2024 o godzinie 21:00 na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie, odbędzie się półfinał Euro 2024, w którym zmierzą się drużyny z Holandii i Anglii. Spotkanie to będzie miało swoich komentatorów: Jacka Laskowskiego i Marcina Żewłakowa, którzy przekażą emocje z tego wydarzenia bezpośrednio do widzów.

Holandia - Anglia: gdzie oglądać?

Mecz Holandia - Anglia będzie transmitowany na żywo w telewizji na kanałach TVP 1 i TVP Sport. Dodatkowo, transmisja online dostępna będzie na platformach: Pilot WP, Canal+ online, Megogo oraz Gonet TV. Transmisję za darmo można śledzić na stronie sport.tvp.pl.

Holandia - Anglia: transmisja na Sport.tvp.pl

Spotkanie można oglądać bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl, gdzie dostępny jest stream dostosowany do różnych urządzeń. Aplikacja TVP Sport umożliwia korzystanie z transmisji zarówno na urządzeniach mobilnych jak smartfony i tablety (Android, iOS), jak i na smart TV (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Holandia - Anglia: transmisja w Pilot WP

Transmisję Holandia - Anglia można również oglądać na platformie Pilot WP. Dostęp do meczu zapewnia pakiet "Starter Plus", dostępny w dwóch opcjach płatności: odnawialna za 19,99 zł na 30 dni lub jednorazowa za 24,99 zł na 30 dni. Strona internetowa oraz aplikacja Pilot WP umożliwiają oglądanie na różnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony, tablety oraz telewizory.

Holandia - Anglia: transmisja w Canal+online

Aby śledzić mecz na żywo w Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu „Canal+”, dostępnego w promocyjnej cenie 39 złotych za 30 dni. Pakiet umożliwia dostęp do szerokiej oferty kanałów, w tym TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Transmisję można oglądać równocześnie na dwóch urządzeniach, co pozwala na dzielenie się dostępem z innymi.

Holandia - Anglia: transmisja w Megogo

Na platformie internetowej Megogo dostępny jest Pakiet Startowy za 9,99 zł, który umożliwia oglądanie transmisji z Euro 2024, w tym meczu Holandia - Anglia. Platforma oferuje dostęp na komputery poprzez stronę www, jak i aplikację na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz smart TV.

Holandia - Anglia: transmisja w Gonet TV

Na Gonet TV dostępne są różne pakiety, w tym pakiet MINI, który za cenę 11,99 zł / 30 dni pozwala na oglądanie meczu Holandia - Anglia oraz innych wydarzeń sportowych na różnych urządzeniach, w tym na komputerach, smartfonach oraz smart TV.

W dniu 10.07.2024 17:00 odbył się mecz między Holandia i Anglia. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.

Oglądaj inne spotkania z Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)

Polecane wydarzenia

Holandia - Anglia – kanały live stream I transmisja na żywo online

Jednym z wielu dzisiejszych wydarzeń jest Holandia - Anglia które można oglądać na żywo w TV i online przez Internet. Wydarzenie odbędzie się już wkrótce a dokładniej w dniu 10.07.2024 17:00. Wydarzenie Holandia - Anglia odbędzie się w ramach rozgrywek o nazwie Euro 2024 (Mistrzostwa Europy). Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że to właśnie wydarzenia z dyscypliny sportowej Piłka nożna, są jednymi z najchętniej oglądanych transmisji online w Polsce. Każdego dnia kibice sportu szukają kanałów live stream i możliwości oglądania transmisji online właśnie z takich rozgrywek jak Euro 2024 (Mistrzostwa Europy). Nasz serwis prezentuje tylko i wyłącznie legalne sposoby śledzenia relacji i transmisji z wydarzenia Holandia - Anglia, a także innych meczów na żywo. Ponadto oferujemy listę relacji live - tekstowych i radiowych.

Sprawdź gdzie oglądać Holandia - Anglia na żywo w internecie i tv

Holandia - Anglia to jedno z dzisiejszych wydarzeń, tych które będą najchętniej oglądane na kanałach online i telewizyjnych. Fani każdego dnia szukają informacji o tym gdzie oglądać wydarzenia właśnie jak to czy inne mecze i spotkania z kategorii Euro 2024 (Mistrzostwa Europy). Oglądaj Holandia - Anglia na żywo legalnie w internecie online i tv dzięki legalnej transmisji za pośrednictwem kanałów live stream – płatnych i za darmo. Sprawdź pełną listę kanałów - jak i gdzie oglądać Holandia - Anglia w ramach rozgrywek Euro 2024 (Mistrzostwa Europy), który odbędzie się w dniu 10.07.2024 17:00. Transmisja w telewizji dostępna będzie na kanałach: %tv a w Internecie w serwisach: %online

Holandia - Anglia transmisja tv na żywo i live stream online w Internecie. Gdzie oglądać?
Holandia - Anglia transmisja tv na żywo i live stream online w Internecie. Gdzie oglądać?

Pozostałe wydarzenia z kategorii

    Holandia - Anglia

    Zgłoś błąd