Udostępnij:

Gdzie na żywo oglądać mecz Real Sociedad - Real Madryt? Transmisja w tv oraz w Internecie

Transmisja na żywo z pojedynku Real Sociedad - Real Madryt to doskonała propozycja dla wszystkich stęsknionych za hiszpańską La Ligą. Akurat przy okazji tego spotkania nie musimy się raczej martwić, gdzie oglądać nadawany sygnał, ponieważ wiemy już, że dostępnych będzie aż pięć możliwości. W dalszej części tego tekstu pochylimy się więc nad szczegółami każdej z tych ofert, zwłaszcza jeśli chodzi o zachodzące między nimi różnice. Swoje do ugrania mają zarówno propozycje internetowe, jak i te telewizyjne. Którą jest jednak wybrać lepiej?

Gdzie na żywo oglądać mecz Real Sociedad - Real Madryt? Transmisja w tv oraz w InternecieFot. shutterstock.com

Gdzie oglądać mecz Real Sociedad - Real Madryt? Propozycja transmisji live w Internecie oraz w tv

W tym akapicie postaramy się ukazać to wszystko, co tworzy szczegóły transmisji na żywo akurat z tego spotkania. Monopolem w kwestii legalnego nadawania sygnału może pochwalić się kanał Eleven Sports 1, który musimy oczywiście dodatkowo wykupić. Gwarantowaną obecność mamy jednak na kilku stacjach telewizyjnych, więc na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Z kolei możliwości internetowe są o wiele bardziej rozbudowane. Do głosu dochodzą bowiem takie platformy, jak Player.pl oraz Canal+Online, które są absolutnymi liderami w zakresie transmisji online. Pierwsza ze stron kładzie największy nacisk na to, by świadczyć usługę całkowicie odpłatnie, dlatego też musimy pamiętać o opłacaniu abonamentu. Wspomnianą wyżej antenę znajdziemy jednak w świetnej cenie piętnastu złotych miesięcznie. Witryna Canal+Online w podobnym okresie czasu nie wymaga od nas płacenia pieniędzy.

Zobacz również: Hiszpańska La Liga w Internecie

» Oglądaj mecz na kanale Eleven Sports 1 w telewizji internetowej C+Online

» Oglądaj mecz na kanale Eleven Sports 1 w telewizji internetowej Player

Świetna oferta na stream online

Transmisja na żywo w Internecie jest jednak jeszcze bardziej atrakcyjna z powodu możliwości zaoferowanych przez dwie firmy bukmacherskie. Zakładki Fortuna TV oraz STS TV gwarantują nam przy okazji tego spotkania dostęp do darmowego streamu online. Jak jednak z niego skorzystać? Wszystko, co musimy zrobić dotyczy zbudowania konkretnego rodzaju kuponu, który powinien składać się z przynajmniej jednego zdarzenia z sekcji live.

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

Zobacz również: Real Sociedad - Real Madryt na żywo

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?

    Skupiając się na tym, gdzie oglądać pojedynek Lecha Poznań z Cracovią, nie możemy pominąć przede wszystkim kwestii różnorodności. Transmisja na żywo z tego spotkania będzie obecna w...

  2. Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?

    Koncentracja na tym, gdzie oglądać mecz Liverpoolu z Sheffield United jest bardzo ważna, ponieważ nie czeka na nas tylko jeden wybór. Oferta transmisji na żywo skupia się bowiem na...

  3. Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?

    Transmisja na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa powinna zachęcić do siebie wiele osób. Przede wszystkim z powodu różnorodności i liczby propozycji, ponieważ oferta internetowa...Gdzie na żywo oglądać mecz Real Sociedad - Real Madryt? Transmisja w tv oraz w Internecie

Zgłoś błąd