Udostępnij:

Fame MMA 20 - kto wystąpi? kiedy? gdzie?

Fame MMA 20 - kto wystąpi? kiedy? gdzie?Fot. Materiał prasowy Fame

Bez wątpienia, Fame MMA 20 zanosi się na wyjątkowe wydarzenie. Co organizatorzy mają dla nas w zanadrzu tym razem? 

Harmonogram Wydarzenia

Niebawem, bo już 18 listopada 2023 roku, będziemy świadkami kolejnej, wyjątkowej edycji Fame MMA. To dzień, w którym znów zetkną się ze sobą adrenalina, show-biznes i nieprzewidywalność. Czy to będzie kolejny milowy krok dla tej federacji? 

Warto podkreślić, że każda „okrągła” edycja do tej pory była wyjątkowa. Czyżbyśmy mogli spodziewać się kolejnych niespodzianek, może nawet w postaci dodatkowych bonusów dla zawodników?

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Choć wiele osób marzyło o PGE Stadionie Narodowym jako miejscu zmagań, to organizatorzy postawili na sprawdzoną lokalizację. Gliwice już niejednokrotnie gościły gwiazdy i influencerów, a fanom nie brakuje tu komfortu i świetnej atmosfery.

Warto zauważyć, że Gliwice mają już swoją historię w kontekście Fame MMA. Możemy więc oczekiwać, że również tym razem federacja podniesie poprzeczkę, jeśli chodzi o oprawę wydarzenia.

Kto zawalczy na Fame MMA 20?

Zagadką pozostaje, kto wystąpi na macie. Chociaż krążą już nazwiska takie jak Marcin Dubiel czy Kubańczyk, to do ostatniej chwili możemy się spodziewać niespodzianek. W końcu, Fame MMA słynie z tego, że potrafi zaskakiwać.

Jedno jest pewne: poziom adrenaliny będzie wysoki, a social media z pewnością rozgrzeją się do czerwoności w oczekiwaniu na oficjalne potwierdzenia i dalsze doniesienia.

Autor: Sebastian Nowak

Data opublikowania: 03.09.2023 13:56

Polecane

  1. FAME Friday Arena 2 karta walk - kto wystąpi?FAME Friday Arena 2 karta walk - kto wystąpi?

    Nadszedł czas na jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie mieszanych sztuk walki i sportów kontaktowych – FAME Friday Arena 2. Tym razem, widzowie mogą spodziewać się nie...

  2. FAME Friday Arena 2: kiedy, gdzie, dataFAME Friday Arena 2: kiedy, gdzie, data

    Pierwsza odsłona FAME Friday Arena była wielkim wydarzeniem w świecie sportów walki. Po takim wydarzeniu, poziom oczekiwań na drugą edycję jest wysoki.Jeśli poczułeś niedosyt po pierwszym...

  3. Fame MMA 20 - kto wystąpi? kiedy? gdzie?Fame MMA 20 - kto wystąpi? kiedy? gdzie?

    Bez wątpienia, Fame MMA 20 zanosi się na wyjątkowe wydarzenie. Co organizatorzy mają dla nas w zanadrzu tym razem?  Harmonogram Wydarzenia Niebawem, bo już 18 listopada 2023 roku,...

Fame MMA 20 - kto wystąpi? kiedy? gdzie?

Zgłoś błąd