Udostępnij:

Fame MMA 20 - kto wystąpi? kiedy? gdzie?

Fame MMA 20 - kto wystąpi? kiedy? gdzie?Fot. Materiał prasowy Fame

Bez wątpienia, Fame MMA 20 zanosi się na wyjątkowe wydarzenie. Co organizatorzy mają dla nas w zanadrzu tym razem? 

Harmonogram Wydarzenia

Niebawem, bo już 18 listopada 2023 roku, będziemy świadkami kolejnej, wyjątkowej edycji Fame MMA. To dzień, w którym znów zetkną się ze sobą adrenalina, show-biznes i nieprzewidywalność. Czy to będzie kolejny milowy krok dla tej federacji? 

Warto podkreślić, że każda „okrągła” edycja do tej pory była wyjątkowa. Czyżbyśmy mogli spodziewać się kolejnych niespodzianek, może nawet w postaci dodatkowych bonusów dla zawodników?

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Choć wiele osób marzyło o PGE Stadionie Narodowym jako miejscu zmagań, to organizatorzy postawili na sprawdzoną lokalizację. Gliwice już niejednokrotnie gościły gwiazdy i influencerów, a fanom nie brakuje tu komfortu i świetnej atmosfery.

Warto zauważyć, że Gliwice mają już swoją historię w kontekście Fame MMA. Możemy więc oczekiwać, że również tym razem federacja podniesie poprzeczkę, jeśli chodzi o oprawę wydarzenia.

Kto zawalczy na Fame MMA 20?

Zagadką pozostaje, kto wystąpi na macie. Chociaż krążą już nazwiska takie jak Marcin Dubiel czy Kubańczyk, to do ostatniej chwili możemy się spodziewać niespodzianek. W końcu, Fame MMA słynie z tego, że potrafi zaskakiwać.

Jedno jest pewne: poziom adrenaliny będzie wysoki, a social media z pewnością rozgrzeją się do czerwoności w oczekiwaniu na oficjalne potwierdzenia i dalsze doniesienia.

Autor: Marcin Kowalczuk

Data opublikowania: 03.09.2023 13:56

Polecane

  1. Australian Open 2024: Z kim zagra Hubert Hurkacz?Australian Open 2024: Z kim zagra Hubert Hurkacz?

    W światowym tenisie nastał kolejny wielki moment – Australian Open 2024, a w centrum uwagi znów znajduje się Hubert Hurkacz. Jego dotychczasowe osiągnięcia na międzynarodowych kortach...

  2. Australian Open 2024: Z kim zmierzy się Iga Świątek? Przeciwniczki, drabinka turnieju, losowanieAustralian Open 2024: Z kim zmierzy się Iga Świątek? Przeciwniczki, drabinka turnieju, losowanie

    Zbliżający się Australian Open 2024 to kolejna okazja dla Igi Świątek, aby udowodnić swoją dominację w światowym tenisie.  Iga Świątek: Droga do zwycięstwa Iga Świątek rozpoczyna...

  3. Prime Show MMA 7 karta walk - kto wystąpi?Prime Show MMA 7 karta walk - kto wystąpi?

    Przed nami Prime Show MMA 7, które odbędzie się już 13 stycznia w Koszalinie. To wydarzenie obiecuje niezapomniane emocje. Emocjonujące Starcia i Wyczekiwane Rewanże Głównym punktem...

Fame MMA 20 - kto wystąpi? kiedy? gdzie?

Zgłoś błąd