Udostępnij:

Transmisje sportowe

Oglądaj na żywo, stream live i online transmisje esportu w internecie

E-Sport transmisje na żywo i live stream online

Esport to w ostatnim czasie bardzo prężnie rozwijająca się dyscyplina sportowa. W Polsce istnieje wiele serwisów i kanałów, na których można oglądać transmisje z meczów, zawodów i rywalizacji w poszczególnych grach.

Gdzie oglądać esportu w tv i live online w Internecie?

Wśród transmisji eSportu warto wyróżnić darmowe live streamy. Dostępne są on najczęściej w dwóch serwisach. Pierwszym z nim jest popularny Youtube, który ma w swojej bazie wiele kanałów graczy, którzy udostępniają streamy. Innym serwisem jest Twich, czyli serwis przeznaczony wyłącznie do transmisji esportowych.

Wśród najpopularniejszych gier i rywalizacji esport, które można oglądać na żywo online są takie tytuły jak: League of Legends, Counter Strike, Starcraft, Overwatch, Dota, a także sportowe gry takie jak Fifa czy NBA.

    1. Oglądaj transmisje za darmo w STS TV
    1. Oglądaj transmisje za darmo w Fortuna TV

Gdzie oglądać esport w tv i live online w Internecie?

Oprócz darmowych transmisji w Internecie, dostępne są również płatne kanały telewizyjne, które można oglądać u wybranych operatorów sieci kablowych i satelitarnych. W Polsce istnieją między innymi kanały Polsat Games i TV E-Sport, na których przez cały dzień można oglądać transmisje e-sportu live. Poniżej prezentujemy pełną listę dostępnych transmisji i kanałów tv i live stream online, na których można oglądać dane wydarzenie.

Brak danych do wyświetlenia

Transmisje sportowe

Oglądaj na żywo, stream live i online transmisje esportu w internecie

Zgłoś błąd