Udostępnij:

BetBuilder – przewaga Noblebet nad innymi

Od jakiegoś czasu Noblebet oferuje opcję BetBuilder, dzięki której można stworzyć sobie unikatową kombinację w obrębie jednego meczu lub zdarzenia. Opcja ta działa automatycznie, przez co nie trzeba czekać na akceptację ze strony bukmachera, co czyni BetBuilder czymś wyjątkowym i niezwykle wygodnym dla użytkownika.

BetBuilder – przewaga Noblebet nad innymiFot. Noblebet

Przykładowo, gracz może obstawić, że w meczu Bayer Leverkusen - Bayern Monachium padnie remis, Robert Lewandowski strzeli gola i każda drużyna będzie mieć powyżej 3,5 rzutów rożnych w meczu. I to wszystko w ramach jednego zdarzenia!

Co ciekawe, użytkownik Noblebet może stworzyć sobie kilka takich zakładów w ramach jednego kuponu, a do tego może również dorzucić zdarzenia ze standardowej oferty bukmachera. Największy plusem BetBuildera są zdecydowanie kursy, które wyglądają niezwykle imponująco.

Ciekawie wygląda również oferta sportów, gdzie możemy skorzystać z tej opcji Noblebetu. Najbardziej bogata oferta dotyczy oczywiście piłki nożnej. Opcję BetBuilder wykorzystać można między innymi podczas meczów lig europejskich bądź też spotkań międzynarodowych. To jednak nie jest wszystko! BetBuildera można również wykorzystać podczas meczów futbolu amerykańskiego, czy też koszykówki.

Firma Noblebet jest polskim bukmacherem i działa już na rynku od kilku lat. Od tego sezonu jest również oficjalnym sponsorem Widzewa Łódź. Dla nowych klientów Noblebet przygotował pakiet powitalny premium, który pozwala zgarnąć dodatkowe 2500 złotych:

 • bonus od pierwszego depozytu 100% do 1250 PLN
 • gra bez podatku przez 30 dni po rejestracji
 • bonus od drugiego depozytu 50% do 1000 PLN
 • bonus od trzeciego depozytu 100% do 250 PLN na gry karciane i sporty wirtualne.

Autor: Marcin Kowalczuk

Polecane

 1. BetBuilder – przewaga Noblebet nad innymiBetBuilder – przewaga Noblebet nad innymi

  Od jakiegoś czasu Noblebet oferuje opcję BetBuilder, dzięki której można stworzyć sobie unikatową kombinację w obrębie jednego meczu lub zdarzenia. Opcja ta działa automatycznie, przez...

 2. Afera z Football Index - wiele ludzi pozostało w długachAfera z Football Index - wiele ludzi pozostało w długach

    To co brzmiało dobrze i dumnie - czyli Football Index - okazało się delikatnie mówiąc, nie najlepszym pomysłem. Firma ta roztoczyła otoczkę sportowej firmy inwestycyjnej, gdzie...

 3. Transmisja na żywo ze spotkań piłkarskich w dniach 01 - 03.10. Gdzie oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań piłkarskich w dniach 01 - 03.10. Gdzie oglądać live w tv oraz w internecie?

  Transmisja na żywo to aspekt, który w szczególności podczas tego weekendu jawi się jako naprawdę atrakcyjny. W poniższym artykule przedstawiamy szczegóły dotyczące wybranych spotkań,...

BetBuilder – przewaga Noblebet nad innymi

Zgłoś błąd