Albert Riera pozostanie na stanowisku trenera Eintrachtu Frankfurt na piątkowy mecz Bundesligi z Borussią Dortmund, pomimo niezadowolenia kibiców; Riera zastąpił Dino Toppmöllera w styczniu, ale wyniki były mieszane, a ostatnie wydarzenia wywołały kontrowersje.
Sytuacja trenera
Jak podał dziennik "Bild", Albert Riera poprowadzi drużynę w nadchodzącym spotkaniu z Borussią Dortmund, choć jego postawa spotyka się z krytyką fanów. Został on mianowany na stanowisko w styczniu, zastępując Dino Toppmöllera.
Wyniki Eintrachtu pod wodzą Hiszpana były nierówne, a kontrowersyjne oświadczenie podczas konferencji prasowej przed ostatnim meczem wzbudziło zdumienie i dodatkowo zaostrzyło nastroje wokół trenera.
Ostatnie wyniki i reakcje kibiców
Eintracht przegrał u siebie 1:2 z Hamburger SV w ostatnią sobotę, przez co stracił szansę na miejsce w pierwszej szóstce i prawo gry w Lidze Konferencji Europy przy zaledwie dwóch kolejkach do końca sezonu.
Po porażce piłkarze "Orłów" zostali wygwizdani przez publiczność. Mecz z Dortmundem może być ostatnią szansą dla Rieri na odwrócenie sytuacji, pisze "Bild".
Kontrakt i perspektywy klubu
Kontrakt Rieri obowiązuje do lata 2028 roku, jednak gazeta przewiduje, że rozstanie po zakończeniu sezonu jest prawdopodobne niezależnie od bieżącego rezultatu. Ostatnie spotkanie Eintrachtu w sezonie zaplanowano na 16 maja, kiedy to gospodarzem będzie Stuttgart.












-
PSG
-
Strasbourg
-
Crystal Palace
-
Challenger Santos
-
Polska U17
Liga Słowacka
Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce
ŁKS Łódź
GKS Tychy
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Piast Gliwice
Stal Mielec
Korona Kielce
Cracovia Kraków
Data publikacji: 05.05.2026 13:52