Udostępnij:

Transmisja na żywo ze spotkania Hoffenheim - Borussia Dortmund. Gdzie oglądać?

Transmisja na żywo ze spotkania Hoffenheim - Borussia Dortmund. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

To, gdzie będziemy oglądać mecz Hoffenheim - Borussia Dortmund zależy oczywiście tylko i wyłącznie od nas. Warto jednak wiedzieć, że transmisja na żywo pojawi się w sześciu miejscach, dotykających zarówno oferty internetowej, jak i telewizyjnej.

Gdzie oglądać mecz Hoffenheim - Borussia Dortmund? Propozycja transmisji live na dwa sposoby

Propozycja dotycząca transmisji na żywo ze spotkań niemieckiej Bundesligi wygląda najlepiej w telewizji. Sposób tradycyjny akurat na ten pojedynek skupi się na kanale Canal+.

Druga z możliwości, czyli ta internetowa, w sposób jasny i czytelny kładzie nacisk na ofertę platform Player.pl oraz Canal+Online. Lepiej wygląda witryna numer 2, ponieważ premierowy miesiąc jest tutaj darmowy. Pierwsza z firm wymaga płacenia za pakiety od początku.

» Oglądaj mecz na kanale Canal+ w telewizji internetowej C+Online

» Oglądaj mecz na kanale Canal+ w telewizji internetowej Player

Transmisja w postaci streamu online

Bardzo dobrą alternatywą powinna stać się także oferta na stream online. Nie dość, że jest ona całkowicie darmowy, to jeszcze zgłasza obecność na trzech stronach: Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp uruchomimy, budując kupon z podstawą ze zdarzeniami live.

Zobacz również: Hoffenheim - Borussia Dortmund na żywo

» Oglądaj mecz za darmo w STS TV

» Oglądaj mecz za darmo w Fortuna TV

Autor: Adam Różański

Polecane

  1. Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Lech Poznań - Cracovia. Gdzie oglądać?

    Skupiając się na tym, gdzie oglądać pojedynek Lecha Poznań z Cracovią, nie możemy pominąć przede wszystkim kwestii różnorodności. Transmisja na żywo z tego spotkania będzie obecna w...

  2. Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo z meczu Liverpool - Sheffield United. Gdzie oglądać?

    Koncentracja na tym, gdzie oglądać mecz Liverpoolu z Sheffield United jest bardzo ważna, ponieważ nie czeka na nas tylko jeden wybór. Oferta transmisji na żywo skupia się bowiem na...

  3. Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?Transmisja na żywo ze spotkania Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?

    Transmisja na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa powinna zachęcić do siebie wiele osób. Przede wszystkim z powodu różnorodności i liczby propozycji, ponieważ oferta internetowa...Transmisja na żywo ze spotkania Hoffenheim - Borussia Dortmund. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd