Udostępnij:

Transmisja na żywo z meczu Manchester United - Chelsea. Gdzie oglądać?

Koncentracja na tym, gdzie oglądać spotkanie Manchester United - Chelsea doprowadzi nas do kilku opcji. Transmisja na żywo z tego wydarzenia będzie bowiem obecna trzech miejscach, które opierają się na propozycji internetowej oraz telewizyjnej.

Transmisja na żywo z meczu Manchester United - Chelsea. Gdzie oglądać?Fot. shutterstock.com

Gdzie oglądać mecz Manchester United - Chelsea? Oferta transmisji live na dwa sposoby

Bardzo dobrze, jeśli chodzi o transmisję na żywo ze starcia Manchesteru United z Chelsea wygląda oferta tradycyjna. W telewizji odpowiedzialność spada na kanał Canal+Sport 2.

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Sport 2 w telewizji internetowej C+Online

» Oglądaj mecz na kanale Canal+Sport 2 w telewizji internetowej Player

Z kolei propozycja internetowa jest domeną dwóch platform. Z dwójki Canal+Online oraz Player.pl, zdecydowanie lepsza jest firma numer jeden. Stawia ona bowiem na bezpłatne, premierowe trzydzieści dni użytkowania.

Stream online - czy istnieje?

Pojedynku Manchesteru United z Chelsea nie obejrzymy niestety w postaci stream online. Ta darmowa możliwość, którą dostarczają nam zakładki Fortuna TV oraz STS TV, dotykają zupełnie innych rozgrywek. Na nas czeka więc tylko szansa na skorzystanie z aspektów bukmacherskich.

Zobacz także: Mecze Premier League w Internecie

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

Autor: Adam Różański

Polecane

  1. Gdzie oglądać mecze w dniach 4.12-612? Transmisja na żywo w internecie oraz w tvGdzie oglądać mecze w dniach 4.12-612? Transmisja na żywo w internecie oraz w tv

    Przy okazji nadchodzącego weekendu piłkarskiego, naszym obowiązkiem stanie się przede wszystkim skupienie na ofercie transmisji na żywo. Wiemy bowiem, że do głosu w tej kwestii dojdzie...

  2. Transmisja na żywo z meczów 5. kolejki Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?Transmisja na żywo z meczów 5. kolejki Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?

    Propozycja dotycząca transmisji na żywo z wybranych spotkań 5. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów wydaje się być niezwykle interesująca. Wszystko dlatego, że do głosu w zakresie dostarczanego...

  3. Transmisja na żywo z meczów w dniach 27-30.11. Live stream w internecie oraz w tvTransmisja na żywo z meczów w dniach 27-30.11. Live stream w internecie oraz w tv

    Sytuacja dotycząca transmisji na żywo z meczów piłkarskich w najbliższy weekend jest naprawdę dobra. Mamy bowiem pewność, że czekają na nas pojedynki z wszystkich topowych rozgrywek....Transmisja na żywo z meczu Manchester United - Chelsea. Gdzie oglądać?

Zgłoś błąd