Udostępnij:

Transmisja live z meczów 4. kolejki Ligi Mistrzów. Live stream w internecie i sygnał w tv

Gdzie oglądać mecze 4. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów? Na to pytanie próbują odpowiedzieć praktycznie wszyscy, którzy jakąkolwiek transmisją na żywo są zainteresowani. Na ten moment możemy zagwarantować, że szeroko rozumiane live streamy oraz sygnał telewizyjny zgłoszą swoją obecność przy okazji każdego meczu tej serii gier. W tym artykule postaramy się jednak wyróżnić tylko kilka pojedynków, z których transmisja live zapowiada się po prostu najbardziej interesujący. Gdzie oglądać wybrane starcia?

Transmisja live z meczów 4. kolejki Ligi Mistrzów. Live stream w internecie i sygnał w tvFot. shutterstock.com

Transmisja na żywo ze spotkań 4. kolejki Ligi Mistrzów. Live stream w internecie oraz transmisja w tv

Mówiąc o konkretach związanych z możliwościami transmisji live, powinniśmy przede wszystkim wspomnieć o starciu PSG - RB Lipsk. Ten pojedynek może bowiem zadecydować o bycie w rozgrywkach Champions League dla obu zespołów. Pierwszy mecz pokazał jednak, że wskazanie faworyta jest tutaj niemożliwe, dlatego też transmisja na żywo zapowiada się naprawdę ciekawie. Na ten moment wiemy, że live stream w internecie będzie obecny na platformie Ipla. Z kolei w telewizji do głosu dojdzie kanał Polsat Sport Premium 2. Sam mecz rozpocznie się we wtorek, 24 listopada o godzinie 21:00.

Transmisja live ze spotkania PSG - RB Lipsk

Gdzie oglądać mecze 4. serii gier piłkarskiej Ligi Mistrzów? Oferta transmisji live w tv oraz w internecie

Propozycja transmisji na żywo koncentruje się również na spotkaniu Borussia Dortmund - Club Brugge. Dla drużyny z Niemiec ewentualna wygrana praktycznie zapewni już awans do kolejnej rundy tych rozgrywek. Przy okazji tego starcia gotowość także zgłoszą dwa rodzaje transmisji live. Przede wszystkim odpowiedzialność spadnie na live stream w internecie, gdzie wtorkowy pojedynek zobaczymy na platformie Ipla. Od godziny 21:00, transmisja live w tv skupi się z kolei na antenie Polsat Sport Premium 3.

Borussia Dortmund - Club Brugge na żywo

Transmisja live ze spotkań 4. kolejki Ligi Mistrzów. Sygnał telewizyjny oraz live stream w internecie

W tym akapicie w sposób płynny powinniśmy przejść do jednego ze środowych spotkań 4. kolejki Champions League. Jeśli chodzi o transmisję na żywo w dwóch typach, to świetnie zapowiada się rywalizacja Liverpoolu z Atalantą. Mecz, który zaplanowano punktualnie na godzinę 21:00 będziemy mogli oglądać w postaci live streamu oraz zwykłej transmisji w tv. Pierwsza z propozycji koncentruje się oczywiście na dodatkowo płatnej platformie Ipla. Konkretną stawkę abonamentu musimy również zapłacić w ofercie kanału Polsat Sport Premium 4.

Oferta transmisji na żywo z meczu Liverpool - Atalanta

Live stream w internecie oraz transmisja na żywo w tv. Gdzie oglądać spotkania 4. kolejki Ligi Mistrzów?

Przy okazji rywalizacji na poziomie Ligi Mistrzów jesteśmy zmuszeni, by wspomnieć nieco więcej o pojedynku Inter Mediolan - Real Madryt. Ten mecz, zaplanowany na środę, 25 listopada,na godzinę 21:00, będziemy mogli zobaczyć na dwa sposoby. Odpowiedzialność spadnie przede wszystkim na live stream w internecie, gdzie świetnie prezentują się platformy Ipla oraz sport.tvp.pl. Transmisja na żywo w tv będzie z kolei domeną anten Polsat Sport Premium 3, TVP 1 oraz TVP Sport.

Transmisja na żywo ze spotkania Inter Mediolan - Real Madryt

Liga Mistrzów w transmisji live

Autor: Marcin Kowalczuk

Polecane

  1. Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 22 - 24.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 22 - 24.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

    Propozycja dotycząca wybranych pojedynków piłkarskich nie ogranicza się jedynie to rywalizacji czysto sportowej. Dzięki szerokiemu dostępowi do mediów, najbardziej zainteresować powinna...

  2. Gdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecieGdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecie

    Mówiąc nieco szerzej o tym, czego świadkami będziemy podczas najbliższego weekendu, z pewnością musimy pochylić się mocniej nad kwestią transmisji na żywo. Sprawa ta wygląda w ten weekend...

  3. Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 08 - 10.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 08 - 10.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

    Oferta dotycząca spotkań piłkarskich jest oczywiście znacznie szersza niż mogłoby się początkowo wydawać. Chodzi tutaj głównie o możliwości transmisji na żywo, których akurat na ten...Transmisja live z meczów 4. kolejki Ligi Mistrzów. Live stream w internecie i sygnał w tv

Zgłoś błąd