Inne popularne skróty meczów
Popularne wydarzenia
Popularne skróty meczówwięcej
Servette FC - FC Vaduz – skrót meczu (24.10.2026)
Servette FC
2 - 1
FC Vaduz
2 - 1
FC Vaduz
Liga Szwajcarska
Piłka Nożna
Rheinpark Stadion (Vaduz)
Aktualizacja: 24.10.2026 20:00
FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Kiedy odbył się mecz Servette FC - FC Vaduz?
Spotkanie Servette FC - FC Vaduz zostało rozegrane w dniu 24.10.2026 o godzinie 18:00.
Jaki był wynik meczu Servette FC - FC Vaduz?
Mecz Servette FC - FC Vaduz zakończył się rezultatem 2 : 1.
Aktualnościwięcej
Inter podejmie Fiorentinę. Lider Serie A zmierzy się z zespołem w kryzysie
25.10.2026; Michał Bosak
Napoli – Roma 3:3. Allegri wyrzucony z boiska i ostro krytykuje sędziów
25.10.2026; Michał Bosak
Lens odwróciło losy meczu z Paris FC. Trzecia wygrana z rzędu w Ligue 1
25.10.2026; Michał Bosak








Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce
ŁKS Łódź
GKS Tychy
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
PGE FKS Stal Mielec