Udostępnij:

Manchester City - Crvena zvezda Belgrad

  1. Piłka nożna

    Manchester City Manchester City vs Crvena zvezda Belgrad Crvena zvezda BelgradEuropa Liga Mistrzów

Manchester City
Manchester City
Crvena zvezda Belgrad
Crvena zvezda Belgrad
- : - 19.09.2023 21:00

19.09.2023 o godzinie 21:00, na stadionie Etihad Stadium w Manchesterze, odbędzie się zmaganie pomiędzy Manchesterem City a Crveną zvezda Belgrad. Spotkanie to rozegrane zostanie w ramach 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 2023/24.

Manchester City - Crvena zvezda Belgrad, gdzie oglądać?

Zaplanowany na 19 września mecz między Manchesterem City a Crveną zvezda Belgrad będzie można oglądać na różnych platformach. Transmisja telewizyjna zostanie przeprowadzona na kanale Polsat Sport Premium 5. Jeśli wolisz śledzić rozgrywki w internecie, polecamy Canal+online lub Polsat Sport Box.

Manchester City - Crvena zvezda Belgrad, transmisja tv na żywo

Jeśli chodzi o transmisję telewizyjną, Polsat Sport Premium 5 jest dostępny w wybranych kablówkach oraz na platformach satelitarnych. Na przykład, można go znaleźć na platformie satelitarnej Canal+ czy Polsat Box Go, jak również w wybranych sieciach telewizji kablowej. Aby dowiedzieć się, czy dany kanał jest dostępny w ofercie Twojego operatora, warto skontaktować się z jego obsługą techniczną lub zerknąć na listę oferowanych pakietów.

Manchester City - Crvena zvezda Belgrad, transmisja (darmowe platformy)

Darmowa transmisja online tego spotkania nie jest dostępna. Serwisy oferujące transmisję są wyłącznie płatne.

Manchester City - Crvena zvezda Belgrad, transmisja online (płatne serwisy)

Canal+online

Jeżeli zdecydujesz się na Canal+online, musisz wykupić pakiet z kanałami Polsat Sport Premium i Eleven Sports. Jego cena to 20 złotych miesięcznie. Canal+online jest dostępny jako strona internetowa na komputery oraz jako aplikacja na różne urządzenia, takie jak smartfony i tablety (iOS, Android), telewizory (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). Co więcej, serwis pozwala na jednoczesne korzystanie z jednego konta przez dwóch użytkowników.

Polsat Box Go

Alternatywą dla Canal+online jest serwis Polsat Box Go. Tutaj również konieczne jest wykupienie pakietu, a mianowicie "pakietu sport" za 40 zł miesięcznie. Transmisje w Polsat Box Go są dostępne przez stronę www oraz aplikację na różnych platformach (iOS, Android, Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). Również w tym przypadku, możliwe jest jednoczesne oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach.

W dniu 19.09.2023 21:00 odbył się mecz między Manchester City i Crvena zvezda Belgrad. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.

Oglądaj inne spotkania z Liga Mistrzów

Polecane wydarzenia

Manchester City - Crvena zvezda Belgrad – kanały live stream I transmisja na żywo online

Jednym z wielu dzisiejszych wydarzeń jest Manchester City - Crvena zvezda Belgrad które można oglądać na żywo w TV i online przez Internet. Wydarzenie odbędzie się już wkrótce a dokładniej w dniu 19.09.2023 21:00. Wydarzenie Manchester City - Crvena zvezda Belgrad odbędzie się w ramach rozgrywek o nazwie Liga Mistrzów. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że to właśnie wydarzenia z dyscypliny sportowej Piłka nożna, są jednymi z najchętniej oglądanych transmisji online w Polsce. Każdego dnia kibice sportu szukają kanałów live stream i możliwości oglądania transmisji online właśnie z takich rozgrywek jak Liga Mistrzów. Nasz serwis prezentuje tylko i wyłącznie legalne sposoby śledzenia relacji i transmisji z wydarzenia Manchester City - Crvena zvezda Belgrad, a także innych meczów na żywo. Ponadto oferujemy listę relacji live - tekstowych i radiowych.

Sprawdź gdzie oglądać Manchester City - Crvena zvezda Belgrad na żywo w internecie i tv

Manchester City - Crvena zvezda Belgrad to jedno z dzisiejszych wydarzeń, tych które będą najchętniej oglądane na kanałach online i telewizyjnych. Fani każdego dnia szukają informacji o tym gdzie oglądać wydarzenia właśnie jak to czy inne mecze i spotkania z kategorii Liga Mistrzów. Oglądaj Manchester City - Crvena zvezda Belgrad na żywo legalnie w internecie online i tv dzięki legalnej transmisji za pośrednictwem kanałów live stream – płatnych i za darmo. Sprawdź pełną listę kanałów - jak i gdzie oglądać Manchester City - Crvena zvezda Belgrad w ramach rozgrywek Liga Mistrzów, który odbędzie się w dniu 19.09.2023 21:00. Transmisja w telewizji dostępna będzie na kanałach: %tv a w Internecie w serwisach: %online

Manchester City - Crvena zvezda Belgrad transmisja tv na żywo i live stream online w Internecie. Gdzie oglądać?
Manchester City - Crvena zvezda Belgrad transmisja tv na żywo i live stream online w Internecie. Gdzie oglądać?

Manchester City - Crvena zvezda Belgrad

Zgłoś błąd