Udostępnij:

Szachtar Donieck - FC Porto

  1. Piłka nożna

    Szachtar Donieck Szachtar Donieck vs FC Porto FC PortoEuropa Liga Mistrzów

Szachtar Donieck
Szachtar Donieck
FC Porto
FC Porto
- : - 19.09.2023 21:00

Przed nami Szachtar Donieck vs FC Porto, mecz, który przyciągnie was na stadionie Volksparkstadion w Hamburgu. Zapiszcie na kalendarzach 19.09.2023 i przygotujcie się na emocje o godzinie 21:00.

Szachtar Donieck - FC Porto, gdzie oglądać?

Stoją przed nami dwa wielkie kluby, które rozstrzygną swoje losy na boisku, ale co jeśli nie możesz tam być? Odpowiedź jest prosta: Polsat Sport Premium 6 udostępni transmisję telewizyjną, natomiast Canal+online i Polsat Sport Box zaoferują kompletną transmisję online.

Szachtar Donieck - FC Porto, transmisja tv na żywo

Polsat Sport Premium 6, kanał nadający ten mecz, jest dostępny w wybranych kablówkach oraz platformach satelitarnych, takich jak Platforma Satelitarna Canal+ i Polsat Box Go. Aby potwierdzić dostępność kanału w swojej lokalnej ofercie, najlepiej skontaktować się z obsługą techniczną swojego operatora.

Szachtar Donieck - FC Porto, transmisja (darmowe platformy)

Czy zastanawiałeś się nad darmową opcją? Jeżeli tak, musimy cię zmartwić: bezpłatna transmisja online nie istnieje dla tego meczu. 

Szachtar Donieck - FC Porto, transmisja online (płatne serwisy)

Canal+online

Oglądaj mecz na Canal+online. Wystarczy dokupić pakiet "Polsat Sport Premium i Eleven Sports" za jedyne 20 złotych miesięcznie. To rozszerzenie do podstawowego pakietu "Canal+", który można obecnie zdobyć za promocyjne 39 zł miesięcznie. Dostępne zarówno jako strona www na komputery, jak i jako aplikacja na różne urządzenia, umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch kont.

Polsat Box Go

Transmisję oferuje również Polsat Box Go. Za 40 zł miesięcznie otrzymujesz "pakiet sport", który zawiera Polsat Sport Premium. Również tu możesz podzielić się kontem z kimś innym, korzystając z dwóch urządzeń jednocześnie. Opcje? Od komputera po smart TV, z Polsat Box Go nie opuścisz akcji nawet na chwilę.

W dniu 19.09.2023 21:00 odbył się mecz między Szachtar Donieck i FC Porto. Aby zobaczyć skrót z tego wydarzenia kliknij miniturkę poniżej.

Oglądaj inne spotkania z Liga Mistrzów

Polecane wydarzenia

Szachtar Donieck - FC Porto – kanały live stream I transmisja na żywo online

Jednym z wielu dzisiejszych wydarzeń jest Szachtar Donieck - FC Porto które można oglądać na żywo w TV i online przez Internet. Wydarzenie odbędzie się już wkrótce a dokładniej w dniu 19.09.2023 21:00. Wydarzenie Szachtar Donieck - FC Porto odbędzie się w ramach rozgrywek o nazwie Liga Mistrzów. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że to właśnie wydarzenia z dyscypliny sportowej Piłka nożna, są jednymi z najchętniej oglądanych transmisji online w Polsce. Każdego dnia kibice sportu szukają kanałów live stream i możliwości oglądania transmisji online właśnie z takich rozgrywek jak Liga Mistrzów. Nasz serwis prezentuje tylko i wyłącznie legalne sposoby śledzenia relacji i transmisji z wydarzenia Szachtar Donieck - FC Porto, a także innych meczów na żywo. Ponadto oferujemy listę relacji live - tekstowych i radiowych.

Sprawdź gdzie oglądać Szachtar Donieck - FC Porto na żywo w internecie i tv

Szachtar Donieck - FC Porto to jedno z dzisiejszych wydarzeń, tych które będą najchętniej oglądane na kanałach online i telewizyjnych. Fani każdego dnia szukają informacji o tym gdzie oglądać wydarzenia właśnie jak to czy inne mecze i spotkania z kategorii Liga Mistrzów. Oglądaj Szachtar Donieck - FC Porto na żywo legalnie w internecie online i tv dzięki legalnej transmisji za pośrednictwem kanałów live stream – płatnych i za darmo. Sprawdź pełną listę kanałów - jak i gdzie oglądać Szachtar Donieck - FC Porto w ramach rozgrywek Liga Mistrzów, który odbędzie się w dniu 19.09.2023 21:00. Transmisja w telewizji dostępna będzie na kanałach: %tv a w Internecie w serwisach: %online

Szachtar Donieck - FC Porto transmisja tv na żywo i live stream online w Internecie. Gdzie oglądać?
Szachtar Donieck - FC Porto transmisja tv na żywo i live stream online w Internecie. Gdzie oglądać?

Szachtar Donieck - FC Porto

Zgłoś błąd