Udostępnij:

Gdzie oglądać pojedynek Polska - Holandia? Transmisja na żywo w internecie oraz w tv

Gdzie oglądać pojedynek Polska - Holandia? Transmisja na żywo w internecie oraz w tvFot. shutterstock.com

W kontekście dotyczącym tego, gdzie oglądać spotkanie Polska - Holandia, mamy to szczęście, że nie musimy zamknąć się tylko na jedną możliwość. Ogólny bilans pozwala nam myśleć nad wyborem między czterema firmami, które jednocześnie opierają się na internecie oraz telewizji.

Gdzie oglądać mecz Polska - Holandia? Transmisja live w tv oraz w internecie

Pojedynek Polska - Holandia dla układu tabeli może być decydujący, dlatego też pochylenie się nad ofertą transmisji na żywo jest równie ważne. Na ten moment możemy być pewni, że do głosu dojdą trzy kanały: TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Bardzo dobrą alternatywą stanie się zapewne platforma sport.tvp.pl. Stawia ona na dostarczenie zupełnie darmowej oferty transmisyjnej. Dotyczy to całego okresu użytkowania. Jako dodatek, mamy okazję wspomnieć także o aplikacji mobilnej na różne urządzenia.

Transmisja na żywo w postaci streamu online

Ku naszemu niezadowoleniu, nie ma takiej możliwości, w której transmisja na żywo dotknie oferty darmowego streamu online. Propozycja ta, za którą odpowiedzialne są zakładki STS TV oraz Fortuna TV, jest dostępna w przypadku innych rozgrywek. My przy okazji meczów reprezentacyjnych mamy okazję zahaczyć jedynie o równie interesujące aspekty bukmacherskie.

Zobacz również: Liga Narodów w internecie

» Sprawdź ofertę transmisji online w Fortuna TV

» Sprawdź ofertę transmisji online w STS TV

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Zapowiedź sezonu Premier League. Gdzie oglądać spotkania najlepszej ligi w Europie?Zapowiedź sezonu Premier League. Gdzie oglądać spotkania najlepszej ligi w Europie?

    Premier League jest najlepszą ligą w Europie, Nie jest to jedynie opinia, lecz dowodzi tego ranking UEFA, gdzie Premier League ma znaczną przewagę nad drugą w stawce hiszpańską La Liga....

  2. Zapowiedź weekendowych zmagań piłkarskich (30.10 - 31.10)Zapowiedź weekendowych zmagań piłkarskich (30.10 - 31.10)

    Zbliżający się weekend przyniesie nam kilka ciekawych spotkań w najlepszych, europejskich ligach piłkarskich. Najciekawiej wydaje się być na Półwyspie Apenińskim, choć w naszej rodzimej...

  3. Luksusowe AKO+ - szansa na podwojenie wygranych w NoblebetLuksusowe AKO+ - szansa na podwojenie wygranych w Noblebet

    Noblebet od jakiegoś czasu świetnie sobie radzi w świecie bukmacherki. Firma prowadzi przede wszystkim ciekawe promocje, ale także wprowadza innowacyjne rozwiązania na polskim rynku....

Gdzie oglądać pojedynek Polska - Holandia? Transmisja na żywo w internecie oraz w tv

Zgłoś błąd