Udostępnij:

Gdzie oglądać mecze 6. kolejki Ligi Mistrzów? Transmisja w internecie oraz w tv

Propozycja dotycząca transmisji na żywo na nadchodzące mecze ostatniej kolejki Ligi Mistrzów wydaje się być niezwykle szeroka. My w artykule postaramy się jednak przedstawić ofertę zaledwie na cztery spotkania, które naszym zdaniem są najciekawsze. Wybór nie będzie jednak zbyt prosty, ponieważ sporo pojedynków nie zapowiada się jako rywalizacje o przysłowiowe pietruszki. Naprzeciw siebie staną chociażby piłkarze FC Barcelony i Juventusu oraz RB Lipsk i Manchesteru United. Gdzie zatem oglądać wybrane starcia?

Gdzie oglądać mecze 6. kolejki Ligi Mistrzów? Transmisja w internecie oraz w tvFot. shutterstock.com

Transmisja na żywo ze spotkań 6. kolejki Ligi Mistrzów? Oferta live streamu w internecie o transmisji w tv

Zahaczając o szczegóły oferty transmisji na żywo na ostatnią serię gier w Champions League, powinniśmy wybrać konkretne pojedynki. W tym gronie jest zapewne mecz FC Barcelona - Juventus. Choć oba zespoły mają już pewny awans, to nadal może dojść do konkretnych przetasowań. Włosi mają jeszcze szanse na pierwsze miejsce, zatem o atrakcyjność meczu powinniśmy być spokojni. Jak wygląda transmisja na żywo? Mecz zaplanowany na najbliższy wtorek, na godzinę 21:00 zobaczymy na antenie Polsat Sport Premium 2 oraz na platformie Ipla.

Transmisja live ze starcia FC Barcelona - Juventus

Gdzie na żywo oglądać starcia w 6. kolejce Ligi Mistrzów? Transmisja w tv oraz w internecie

Niezwykle ciekawie rysuje się także perspektywa dotycząca spotkania RB Lipsk - Manchester United. Zarówno Niemcy, jak i Anglicy nie mogą być jeszcze pewni awansu, dlatego do pełni szczęścia brakuje jednego pozytywnego wyniku. Sam pojedynek rozpocznie się we wtorek, 8 grudnia, punktualnie o godzinie 21:00. Transmisję live dostarczą nam oczywiście kanał Polsat Sport Premium 1, ale także witryna internetowa Ipla, gdzie świetnie wygląda live stream.

RB Lipsk - Manchester United na żywo

Oferta transmisji na żywo ze spotkań w 6. kolejce Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w internecie oraz w tv?

Przedstawianie szczegółów propozycji transmisji live musimy oprzeć również na ofercie spotkań środowych. Tutaj według wielu potencjalnych widzów jest jeszcze ciekawiej. Do głosu w kontekście transmisji na żywo dojdzie spotkanie RB Salzburg - Atletico Madryt. Pojedynek ten, który rozpocznie się w środę o godzinie 21:00, zadecyduje o awansie jednej z ekip. Sam sygnał transmisji live zostanie nam dostarczony zarówno za pośrednictwem telewizji, jak i internetu. Pierwsza opcja dotyczy anteny Polsat Sport Premium 4, a z kolei live stream skupi się na witrynie Ipla.

Transmisja na żywo z meczu RB Salzburg - Atletico Madryt

Transmisja live ze spotkań 6. kolejki Ligi Mistrzów. Live stream online i transmisja w tv

Na samym końcu naszym obowiązkiem stanie się zahaczenie o mecz Realu Madryt z Borussią Moenchengladbach. Gospodarzy - jeśli chcą awansować - interesuje tylko i wyłącznie zwycięstwo. Warto zatem skoncentrować się na ofercie transmisji na żywo. Swoją gotowość zgłosi tutaj oczywiście antena Polsat Sport Premium 1, ale również witryna Ipla. Pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi już w środę, 9 grudnia, o godzinie 21:00.

Liga Mistrzów w tv oraz w internecie

Real Madryt - Borussia Moenchengladbach w tv oraz w internecie

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Gdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecieGdzie oglądać mecze w dniach 15 - 17.01? Transmisja w tv oraz w internecie

    Mówiąc nieco szerzej o tym, czego świadkami będziemy podczas najbliższego weekendu, z pewnością musimy pochylić się mocniej nad kwestią transmisji na żywo. Sprawa ta wygląda w ten weekend...

  2. Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 08 - 10.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 08 - 10.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

    Oferta dotycząca spotkań piłkarskich jest oczywiście znacznie szersza niż mogłoby się początkowo wydawać. Chodzi tutaj głównie o możliwości transmisji na żywo, których akurat na ten...

  3. Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 01.01 - 04.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo ze spotkań meczów w dniach 01.01 - 04.01. Gdzie można oglądać live w tv oraz w internecie?

    Najważniejszą kwestią na nieuchronnie zbliżający się weekend będzie z pewnością to, jak wygląda oferta transmisji na żywo z wybranych meczów. Mimo początku roku kalendarzowego propozycja...Gdzie oglądać mecze 6. kolejki Ligi Mistrzów? Transmisja w internecie oraz w tv

Zgłoś błąd