Udostępnij:

Bonusy bez depozytu 2020. Gdzie odebrać darmowy bonus?

Które firmy bukmacherskie oferują najlepsze bonusy bez depozytu w 2020 roku?

Na stronach internetowych, wszystkich przodujących firm bukmacherskich na rynku, znajdziemy przygotowaną specjalnie dla nowych klientów tzw. ofertę powitalną. Jest to jedna z form zachęcenia typerów do założenia konta gracza u danego bukmachera. Firma, pozyskując nowych grających, premiuje ich zazwyczaj w postaci frebeetu, czyli darmowych środków na rozpoczęcie gry. W zależności od bukmachera, w zamian za samo zarejestrowanie się, możemy otrzymać bonus startowy w wysokości od 20 do 25 złotych. Jeśli wykorzystamy kod promocyjny, ta kwota może być jeszcze większa. Wśród cieszących się największym powodzeniem pakietów startowych należy wymienić ofertę Fortuny, STS-u i firmy LVbet. Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis tych ofert.

Bonusy bez depozytu 2020. Gdzie odebrać darmowy bonus?Fot. shutterstock.com

Bonus 20 zł bez depozytu w Fortunie

Na stronie www.efortuna.pl gdzie bukmacher oferuje swoje usługi, po pozytywnej weryfikacji i przejściu procesu rejestracyjnego możemy skorzystać z bonusu bez depozytu w wysokości 20 złotych. Jest on przyznawany nowemu klientowi w formie tzw. punktów gracza, które możemy wymienić na zakłady. Po spełnieniu warunków bonusu środki przechodzą z konta bonusowego na depozytowe i możemy nimi dowolnie dysponować. Wspomniane warunki wykorzystania promocyjnych środków to:- jednokrotny obrót przyznaną kwotą bez wymogu minimum kursowego- czas na wykorzystanie to 7 dni.Ze wszystkich bukmacherów, Fortuna stawia przed graczem najmniejsze warunki, jakie musi spełnić, aby spożytkować bonus.

29 zł za darmo w STS

U największego bukmachera w Polsce możemy spodziewać się nieco wyższego bonusu na start. Podobnie jak u największego konkurenta za rejestrację (strona www.sts.pl) otrzymamy darmowe środki bez konieczności zasilania konta z własnego portfela. Na start mamy do dyspozycji 25 złotych, jednak warunki, do jakich spełnienia wymaga firma, są nieco wyższe niż w Fortunie.- konieczny jest trzykrotny obrót bonusem.- brane pod uwagę są tylko kupony, których kurs jest równy bądź wyższy niż 1,91.- bukmacher nie wprowadził limitu czasowego na wykorzystanie środków promocyjnych.

20 zł bez depozytu od bukmachera LV BET

Firma LVbet proponuje nowym graczom na start, freebet w wysokości 20 złotych. Po rejestracji na stronie www.lvbet.pl podobnie jak w przypadku Fortuny i STS-u darmowe środki otrzymujemy bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty z naszej strony. Wysokość bonusu jest taka sama jak w Fortunie, ale warunki do spełnienia trudniejsze. Firma podniosła nieco poprzeczkę przed graczami i oczekuje od nas:- dwukrotnego obrotu kwota bonusu- zdarzenia muszą mieć kurs równy bądź wyższy niż 2.0- brak określonego czasu na obrót.

Które bonusy bez depozytu najlepsze w 2020 roku?

Z zestawienia wynika, że na najwyższy bonus możemy liczyć, zakładając konto w STS-sie, jednak ten bukmacher stawia przed nami również najtrudniejsze warunki do spełnienia, aby móc wykorzystać przyznane środki. Fortuna oferuje o 5 złotych mniej, ale poprzeczka wymagań zawieszona jest naprawdę bardzo nisko. Brak wymogu kursowego oznacza, że za wspomniane 20 złotych, możemy zagrać nawet typ o kursie 1,05. LVbet, przy tej samej kwocie bonusu wymaga od grających nieco więcej.


Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. FAME MMA 6. Gdzie oglądać transmisję na żywo i live stream online?FAME MMA 6. Gdzie oglądać transmisję na żywo i live stream online?

    Przed nami szósta edycja gali FAME MMA, która odbędzie się w sobotę 28. marca. Nie ma żadnego darmowego, legalnego live streamu z tego wydarzenia, a jedynym sposobem na oglądanie walk...

  2. Speedway Ekstraliga Canal+ i Eleven na Player.plSpeedway Ekstraliga Canal+ i Eleven na Player.pl

    Speedway Ekstraliga cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kibiców speedwaya. Rozgrywki te nie bez powodu nazywane są najlepszą żużlową ligą świata. Startują w niej czołowi...

  3. Co dalej z europejskimi rozgrywkami po ataku koronawirusa?Co dalej z europejskimi rozgrywkami po ataku koronawirusa?

    Co się stanie z europejskimi rozgrywkami w piłkę nożną po ataku koronawirusa? Na to pytanie próbują znaleźć odpowiedzi dziennikarze sportowi, piłkarze, prezesi klubów, szefowie rozgrywek...

Bonusy bez depozytu 2020. Gdzie odebrać darmowy bonus?

Które firmy bukmacherskie oferują najlepsze bonusy bez depozytu w 2020 roku?

Zgłoś błąd