WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała na żywo

Data:28.05.2017, godz. 10:30 GMT
Miejsce spotkania: Arena Zabrze
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga
KOMU KIBICUJESZ?
Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała
razem głosów:
Mecz pomiędzy Górnik Zabrze a Podbeskidzie Bielsko-Biała odbędzie się 28.05.2017 o godzinie 08:30 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Arena Zabrze. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-05-28 10:30 Koniec I L Górnik Zabrze 4 : 0 Podbeskidzie B-B
2016-11-06 16:45 Koniec I L Podbeskidzie B-B 3 : 3 Górnik Zabrze
2016-04-20 18:30 Koniec EKS Górnik Zabrze 1 : 0 Podbeskidzie B-B
2016-03-19 14:30 Koniec EKS Podbeskidzie B-B 0 : 0 Górnik Zabrze
2015-11-13 10:00 Koniec CLF Górnik Zabrze 0 : 0 Podbeskidzie B-B

Ostatnie mecze

2017-08-13 13:30 Koniec EKS Arka Gdynia
1 : 1
2017-08-09 17:00 Koniec PUC Sokół Ostróda
3 : 1
2017-08-05 13:30 Koniec EKS Lechia Gdańsk
1 : 1
2017-07-29 18:30 Koniec EKS Wisła Kraków
3 : 2
2017-07-26 17:00 Koniec PUC ROW 1964 Rybnik
2 : 0
2017-07-23 16:00 Koniec EKS Jagiellonia
1 : 2
2017-07-15 18:30 Koniec EKS Legia Warszawa
3 : 1
2017-07-08 14:00 Koniec CLF Zemplin Michalovce
3 : 4
2017-07-01 09:00 Koniec CLF Karviná
4 : 0
2017-06-28 16:00 Koniec CLF Fotbal Trinec
0 : 2
2017-08-11 17:00 Koniec I L Stomil Olsztyn 1 : 3
2017-08-08 17:00 Koniec PUC Świt Nowy Dwór M. 3 : 1
2017-08-05 16:00 Koniec I L Drutex-Bytovia Bytów 0 : 2
2017-07-29 17:00 Koniec I L Chrobry Głogów 1 : 1
2017-07-22 15:00 Koniec PUC Radomiak Radom 1 : 1
2017-07-15 09:00 Koniec CLF Zlate Moravce 1 : 1
2017-07-12 15:00 Koniec CLF Skalica 3 : 1
2017-07-06 15:00 Koniec CLF Sport Podbrezova 0 : 2
2017-06-24 15:00 Koniec CLF Zilina 0 : 6
2017-06-04 10:30 Koniec I L MKS Kluczbork 3 : 1

Statystyki drużyn

GÓRNIK ZABRZE PODBESKIDZIE B-B
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
17 17 34 rozegrane 17 17 34
11 6 17 wygrane 6 8 14
3 4 7 remisy 6 5 11
3 7 10 porażki 5 4 9
32 21 53 bramki zdobyte 25 15 40
11 23 34 bramki stracone 25 14 39
1.88 1.24 1.56 śr. bramek zdob. 1.47 0.88 1.18

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Igor Angulo Alboniga 17
2 Wolsztyński Łukasz 7
3 Ledecky David 5
4 Kurzawa Rafał 4
5 Kopacz Bartosz 4
Lp. Strzelcy Bramki
1 Lewicki Szymon 9
2 Podgórski Tomasz 8
3 Demjan Robert 4
4 Chmiel Damian 3
5 Haskic Nermin 3

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt B
1 Drutex-Bytovia Bytów 3 3 0 0 7:2 9 2:2
2 Chrobry Głogów 3 2 1 0 3:1 7 1:1
3 Odra Opole 3 2 0 1 7:5 6 2:5
4 Puszcza Niepołomice 3 2 0 1 6:4 6 2:4
5 GKS Tychy 3 2 0 1 3:2 6 2:2
6 Stal Mielec 3 2 0 1 2:1 6 0:1
7 Olimpia Grudziądz 3 2 0 1 3:1 6 1:1
8 Chojniczanka 3 2 0 1 4:2 6 1:2
9 Miedź Legnica 3 1 2 0 5:3 5 4:3
10 Raków Częstochowa 3 1 1 1 3:3 4 3:3
11 Górnik Łęczna 3 1 1 1 2:4 4 0:4
12 Zagłębie Sosnowiec 3 1 0 2 2:3 3 1:3
13 Pogoń Siedlce 3 1 0 2 3:4 3 2:4
14 Stomil Olsztyn 3 1 0 2 4:7 3 1:7
15 GKS Katowice 3 0 1 2 3:5 1 1:5
16 Wigry Suwałki 3 0 1 2 1:4 1 0:4
17 Podbeskidzie B-B 3 0 1 2 2:6 1 2:6
18 Ruch Chorzów 3 0 0 3 1:4 -5 1:4
Promotion
Relegation Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki MP
1 Vojtuš Jakub Miedź Legnica 3 3
2 Embaló Jose Raków Częstochowa 2 3
3 Patryk Szysz Górnik Łęczna 2 3
4 Wodecki Marcin Odra Opole 2 3
5 Domański Maciej Puszcza Niepołomice 2 3
6 Ryndak Dawid Puszcza Niepołomice 2 3
7 Gancarczyk Marek Odra Opole 2 3
8 Błanik Dawid GKS Tychy 2 3
9 Surdykowski Janusz Drutex-Bytovia Bytów 2 3
10 Gonzalez Fran Drutex-Bytovia Bytów 2 3
11 Drozdowicz Emil Chojniczanka 2 3
12 Karankiewicz Adrian Stomil Olsztyn 2 3