WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Mecze na żywo

ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
ZOBACZzobacz
NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.08 19:00
Best Pairs Cup (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
17.0819:00
17.08 19:00
Dynamo Zagrzeb - Skënderbeu Korçë (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0819:00
17.08 19:00
Apollon Limassol - FC Midtjylland (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0819:00
17.08 19:00
Krasnodar - Crvena Zvezda Belgrad (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0819:00
17.08 19:45
FH Hafnarfjardar - Sporting Braga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0819:45
17.08 20:00
Vardar Skopje - Fenerbahçe SK (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0820:00
17.08 20:15
Viktoria Pilzno - AEK Larnaka (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0820:15
17.08 20:30
Panathinaikos BC - Athletic Bilbao (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0820:30
17.08 20:45
Legia Warszawa - FK Sheriff Tyraspol (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0820:45
17.08 20:45
Club Brugge - AEK Ateny (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0820:45
17.08 20:45
NK Domžale - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0820:45
17.08 20:45
AC Milan - Škendija Tetowo (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0820:45
17.08 20:45
Ajax Amsterdam - Rosenborg Trondheim (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0820:45
17.08 21:00
Partizan Belgrad - Videoton FC Fehérvár (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0821:00
17.08 21:05
Everton - Hajduk Split (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0821:05
17.08 21:30
Maritimo - Dynamo Kijów (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0821:30
19.08 19:00
Dariusz Sęk - Marek Matyja (Boks)
Boks
19.0819:00
19.08 19:00
19.08 19:00
Paweł Stępień - Dayron Lester (Boks)
Boks
19.0819:00
20.08 01:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

16.08 23:00
Real Madryt - FC Barcelona (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
16.0823:00
16.08 20:45
SSC Napoli - OGC Nice (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
16.0820:45
16.08 20:45
Istanbul Başakşehir - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
16.0820:45
16.08 20:45
Hapoel Be'er Sheva - NK Maribor (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
16.0820:45
16.08 20:45
Celtic Glasgow - FK Astana (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
16.0820:45
16.08 20:45
Olympiakos Pireus - HNK Rijeka (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
16.0820:45
16.08 20:45
Norwich City - Queens Park Rangers (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
16.0820:45
16.08 20:45
Sheffield Wednesday - Sunderland (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
16.0820:45
16.08 20:00
Holandia - Austria (Koszykówka,Eliminacje MŚ)
Koszykówka,Eliminacje MŚ
16.0820:00
16.08 18:00
FC Utrecht - Zenit Sankt Petersburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0818:00
16.08 17:00
Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
16.0817:00
15.08 21:00
Reading FC - Aston Villa (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
15.0821:00
15.08 20:46
Cardiff City - Sheffield United (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
15.0820:46
15.08 20:45
Barnsley - Nottingham Forest (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
15.0820:45
15.08 20:45
Birmingham City - Bolton Wanderers (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
15.0820:45
15.08 20:45
Brentford - Bristol City (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
15.0820:45
15.08 20:45
Derby County - Preston North End (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
15.0820:45
15.08 20:45
Middlesbrough - Burton Albion (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
15.0820:45
15.08 20:45
Millwall - Ipswich Town (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
15.0820:45
15.08 20:45
APOEL Nikozja - Slavia Praga (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
15.0820:45

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 5 4 0 1 8:5 12
2 Jagiellonia 5 4 0 1 8:6 12
3 KGHM Zagłębie Lubin 5 3 2 0 7:2 11
4 Lech Poznań 5 2 2 1 8:3 8
5 Górnik Zabrze 5 2 2 1 9:7 8
6 Arka Gdynia 5 1 4 0 4:2 7
7 Legia Warszawa 5 2 1 2 7:6 7
8 Wisła Płock 5 2 1 2 3:4 7
9 Korona Kielce 5 1 2 2 7:7 5
10 Lechia Gdańsk 5 1 2 2 5:5 5
11 Bruk-Bet Nieciecza 5 1 2 2 3:4 5
12 Sandecja Nowy Sącz 5 1 2 2 3:4 5
13 Śląsk Wrocław 5 1 2 2 5:7 5
14 Cracovia 5 1 1 3 5:9 4
15 Pogoń Szczecin 5 1 1 3 3:7 4
16 Piast Gliwice 5 0 2 3 5:12 2
Championship Round
Relegation Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok
BKS Jagiellonia !
28.05.2017 / ~Wojtek /
Korona Kielce - Legia Warszawa
gdzie mecz
28.05.2017 / ~Zbyszek /
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Zajebiste
17.05.2017 / ~bartek /
Ipla.tv
Dlaczego wybrano do komentowania finału tenisa w Monte Carlo tą kobietę,która bez przerwy nap....la jakieś historie podczas rozgrywania piłki i nie pozwala widzom skupić się na grze.Ludzie oglądający tenis mają zielone pojęcie o tej grze i nie są przedszkolakami
23.04.2017 / ~Jacek /
Złoty Kask
zuzel zloty kask z.gura
20.04.2017 / ~jan /
blogfcb.com reprezentacja Argentyny Pierwszy Polski Serwis Fanów Parmy