Mecze na żywo

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

29.07 01:30
MLS All Star Team - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Towarzyski )
29.07 03:00
Meksyk - Argentyna (Piłka nożna,Towarzyski )
29.07 12:00
Tottenham - Atletico Madryt (Piłka nożna,International Champions Cup )
29.07 18:00
Arka Gdynia - Ruch Chorzów (Piłka nożna,Ekstraklasa )
29.07 20:00
Hinterzarten (Skoki narciarskie,Letnie Grand Prix )
29.07 20:30
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Ekstraklasa )
29.07 20:30
Miedź Legnica - Górnik Zabrze (Piłka nożna,I liga )
30.07 10:05
Juventus Turyn - Południowe Chiny (Piłka nożna,Towarzyski )
30.07 13:30
Everton - Betis Sewilla (Piłka nożna,Towarzyski )
30.07 15:00
Arminia Bielefeld - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Towarzyski )
30.07 16:00
FC St. Pauli - Sevilla FC (Piłka nożna,Towarzyski )
30.07 16:00
Besiktas JK - Eibar (Piłka nożna,Towarzyski )
30.07 18:00
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków (Piłka nożna,Ekstraklasa )
30.07 19:30
Manchester United - Galatasaray Stambuł (Piłka nożna,Towarzyski )
30.07 20:00
Hinterzarten (Skoki narciarskie,Letnie Grand Prix )
30.07 20:30
Wisła Płock - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa )
31.07 00:00
Guadalajara - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Towarzyski )
31.07 06:00
Melbourne Victory - Atletico Madryt (Piłka nożna,Towarzyski )
31.07 15:30
Górnik Łęczna - Cracovia (Piłka nożna,Ekstraklasa )
31.07 15:30

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

28.07 05:00
Chelsea Londyn - Liverpool FC (Piłka nożna,International Champions Cup )
28.07 03:00
Bayern Monachium - AC Milan (Piłka nożna,International Champions Cup )
28.07 01:30
Real Madryt - PSG (Piłka nożna,International Champions Cup )
27.07 20:45
Olympiakos Pireus - Hapoel Be'er Sheva (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
27.07 20:45
Benfica Lizbona - Torino (Piłka nożna,Towarzyski )
27.07 20:30
FK AS Trenčín - Legia Warszawa (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
27.07 20:30
Fenerbahçe SK - AS Monaco (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
27.07 20:00
Llagostera - FC Barcelona B (Piłka nożna,Towarzyski )
27.07 19:15
Rosenborg Trondheim - APOEL Nikozja (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
27.07 18:30
Athletic Bilbao - Sporting Gijon (Piłka nożna,Towarzyski )
27.07 18:30
27.07 18:00
Bayer Leverkusen - FC Porto (Piłka nożna,Towarzyski )
27.07 17:30
27.07 16:00
FK Astana - Celtic Glasgow (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
26.07 21:30
Las Palmas - Tenerife (Piłka nożna,Towarzyski )
26.07 20:45
Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
26.07 20:45
Dynamo Zagrzeb - Dynamo Tbilisi (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
26.07 20:45
Szachtar Donieck - BSC Young Boys (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
26.07 20:45
Burton Albion - Queens Park Rangers (Piłka nożna,Towarzyski )
26.07 20:45
Milton Keynes Dons - Everton (Piłka nożna,Towarzyski )
Piłka nożna - Ekstraklasa
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 KGHM Zagłębie Lubin 2 2 0 0 6:0 6
2 Bruk-Bet Nieciecza 2 2 0 0 5:2 6
3 Jagiellonia 2 1 1 0 5:2 4
4 Cracovia 2 1 0 1 7:4 3
5 Arka Gdynia 2 1 0 1 3:2 3
6 Wisła Płock 2 1 0 1 3:3 3
7 Lechia Gdańsk 2 1 0 1 3:3 3
8 Ruch Chorzów 2 1 0 1 3:5 3
9 GKS Piast Gliwice 2 1 0 1 3:6 3
10 Wisła Kraków 2 1 0 1 2:4 3
11 Legia Warszawa 2 0 2 0 1:1 2
12 Śląsk Wrocław 2 0 2 0 0:0 2
13 Pogoń Szczecin 2 0 1 1 2:3 1
14 KKS Lech Poznań 2 0 1 1 0:2 1
15 Korona Kielce 2 0 1 1 1:5 1
16 Górnik Łęczna 2 0 0 2 2:4 0
Championship round
Relegation round
blogfcb.com MSVPoland.Com.Pl - Polska Strefa Zebr! Premier League Premiership Primera Division La Liga reprezentacja Argentyny Pierwszy Polski Serwis Fanów Parmy Benfica Lizbona