WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Atlético Mineiro - São Paulo na żywo

Data:19.05.2016, godz. 00:45 GMT
Miejsce spotkania: Estádio Raimundo Sampaio
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?

Atlético Mineiro
São Paulo
razem głosów:
Mecz pomiędzy Atlético Mineiro a São Paulo odbędzie się 18.05.2016 o godzinie 22:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estádio Raimundo Sampaio. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Arena Sport 2, Ma Chaîne Sport, sportdigital, Sportklub, Sport TV1, TRT 3 Spor, Fox Sports Uruguay, Fox Sports HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Latin America, beIN SPORTS Connect S.P., Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Argentyna FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Chorwacja Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja Ma Chaîne Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Sportklub ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja TRT 3 Spor ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj Fox Sports Uruguay ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Fox Sports HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-27 19:00 Koniec BRA Atletico Mineiro-MG 1 : 2 Sao Paulo-SP
2016-08-04 22:30 Koniec BRA Sao Paulo-SP 1 : 2 Atletico Mineiro-MG
2016-05-19 00:45 Koniec COP Atletico Mineiro-MG 2 : 1 Sao Paulo-SP
2016-05-12 00:45 Koniec COP Sao Paulo-SP 1 : 0 Atletico Mineiro-MG
2015-11-20 00:00 Koniec BRA Sao Paulo-SP 4 : 2 Atletico Mineiro-MG

Ostatnie mecze

2017-03-13 23:00 Koniec MIN Tupi-MG
4 : 0
2017-03-08 22:30 Koniec COP Godoy Cruz
1 : 1
2017-03-04 19:30 Koniec MIN Villa Nova-MG
2 : 1
2017-03-01 22:30 Koniec PRI Chapecoense-SC
2 : 2
2017-02-25 19:30 Koniec MIN Democrata GV-MG
3 : 2
2017-02-19 20:00 Koniec MIN América Mineiro-MG
4 : 1
2017-02-12 19:00 Koniec MIN Uberlândia
3 : 0
2017-02-09 21:15 Koniec PRI Joinville-SC
2 : 0
2017-02-04 19:00 Koniec MIN Tombense-MG
3 : 0
2017-02-01 21:30 Koniec PRI Cruzeiro-MG
0 : 1
2017-03-15 22:30 Koniec COP ABC-RN 1 : 1
2017-03-11 19:00 Koniec PAU Palmeiras-SP 0 : 3
2017-03-08 22:30 Koniec COP ABC-RN 3 : 1
2017-03-05 19:00 Koniec PAU Santo Andre-SP 4 : 1
2017-03-01 22:30 Koniec COP Paraná STC 4 : 2
2017-02-25 22:30 Koniec PAU Novorizontino 2 : 2
2017-02-21 23:30 Koniec PAU Sao Bento-SP 3 : 2
2017-02-18 21:30 Koniec PAU Mirassol 2 : 2
2017-02-15 23:45 Koniec PAU Santos-SP 3 : 1
2017-02-12 19:00 Koniec PAU Ponte Preta-SP 5 : 2

Statystyki drużyn

ATLETICO MINEIRO-MG SAO PAULO-SP
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
0 0 2 rozegrane 0 0 2
- - 1 wygrane - - 1
- - 1 remisy - - 0
- - 0 porażki - - 1
- - 2 bramki zdobyte - - 5
- - 1 bramki stracone - - 3
- - 1.00 śr. bramek zdob. - - 2.50

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Pratto Lucas 4
2 Carvalho Carlos 3
3 Cabral Lalau Patric 2
4 Cazares Juan 2
5 de Oliveira Hyuri 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Calleri Jonathan 9
2 Paulo Henrique Ganso 2
3 de Oliveira Kelvin 1
4 Felipe João 1
5 Bastos Michel 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Copa Libertadores
Grupa 1 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Barcelona SC 1 1 0 0 2:1 3
2 Botafogo-RJ 1 1 0 0 2:1 3
3 Atletico Nacional 1 0 0 1 1:2 0
4 Estudiantes La Plata 1 0 0 1 1:2 0
Play Offs
Grupa 2 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Santos-SP 2 1 1 0 3:1 4
2 Indep. Santa Fe 2 1 0 1 3:2 3
3 The Strongest 2 1 0 1 2:2 3
4 Sporting Cristal 2 0 1 1 1:4 1
Play Offs
Grupa 3 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 River Plate 1 1 0 0 3:1 3
2 FBC Melgar 1 1 0 0 1:0 3
3 Emelec 1 0 0 1 0:1 0
4 Indep. Medellin 1 0 0 1 1:3 0
Play Offs
Grupa 4 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Atlético-PR 2 1 1 0 3:2 4
2 Universidad Católica 2 1 1 0 3:2 4
3 Flamengo-RJ 2 1 0 1 4:1 3
4 San Lorenzo 2 0 0 2 0:5 0
Play Offs
Grupa 5 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 2 1 1 0 2:1 4
2 Jorge Wilstermann 2 1 0 1 6:3 3
3 Penarol 2 1 0 1 4:7 3
4 Atlético Tucumán 2 0 1 1 2:3 1
Play Offs
Grupa 6 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Libertad 1 0 1 0 3:3 1
2 Sports Boys Warnes 1 0 1 0 3:3 1
3 Atletico Mineiro-MG 1 0 1 0 1:1 1
4 Godoy Cruz 1 0 1 0 1:1 1
Play Offs
Grupa 7 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Lanus 2 1 0 1 3:2 3
2 Zulia 2 1 0 1 2:2 3
3 Nacional (URU) 2 1 0 1 1:1 3
4 Chapecoense-SC 2 1 0 1 3:4 3
Play Offs
Grupa 8 - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Gremio-RS 1 1 0 0 2:0 3
2 Guarani 1 1 0 0 1:0 3
3 Deportes Iquique 1 0 0 1 0:1 0
4 Zamora FC 1 0 0 1 0:2 0
Play Offs
Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores
Qualification
Drużyna Bramki
1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
2 Escobar Pablo The Strongest 3
3 Alonso Matías The Strongest 3
4 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
5 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
6 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 3
7 González Néstor Deportivo Capiata 2
8 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
9 Estrada Michael Indep. del Valle 2
10 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
11 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
12 Churín Diego Unión Española 2
13 Jaime Sebastián Unión Española 2
14 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
15 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
16 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Chumacero Alejandro The Strongest 2
2 J. Gabriel Rios Jorge Wilstermann 2
3 Rodriguez Gaston Penarol 2
4 Gonzalez Luis Oscar Atlético-PR 2
5 Gomez Jonathan Indep. Santa Fe 2
6 Salcedo Santiago Libertad 2
7 Novick Hernan Guarani 1
8 Castillo J. Sports Boys Warnes 1
9 Sand Jose Lanus 1
10 Zenteno Edward Jorge Wilstermann 1
11 Medina Jesús Libertad 1
12 García Luis FBC Melgar 1
13 Acosta Lautaro Lanus 1
14 Franco Leonel Olego Jorge Wilstermann 1
15 Messidoro Alexis Sports Boys Warnes 1
16 Roger Botafogo-RJ 1
17 Silva Rosicley Chapecoense-SC 1
18 Cardozo R. Jorge Wilstermann 1
19 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 1
20 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 1
21 Menendez Cristian Atlético Tucumán 1
22 Correa Javier Godoy Cruz 1
23 Otero Juan Estudiantes La Plata 1
24 Hernandez Lucas C. Penarol 1
25 Thomaz Jorge Wilstermann 1
26 Ribas da Cunha Diego Flamengo-RJ 1
27 Caicedo Marcos Barcelona SC 1
28 Affonso Mauricio Penarol 1
29 Santana Gabriel Flamengo-RJ 1
30 Mosquera John Atletico Nacional 1
31 Ricardo de Oliveira Santos-SP 1
32 Trauco Miguel Flamengo-RJ 1
33 Alvez Jonatan Barcelona SC 1
34 Arango Johan Indep. Santa Fe 1
35 Ferreira Maycon Atlético-PR 1
36 Borges Romulo Flamengo-RJ 1
37 Savarino Jefferson Zulia 1
38 Llanos David Universidad Católica 1
39 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 1
40 Quintero Juan Indep. Medellin 1
41 Noir Ricardo Daniel Universidad Católica 1
42 Keno Palmeiras-SP 1
43 Alario Lucas River Plate 1
44 Reinaldo Chapecoense-SC 1
45 Moura Leo Gremio-RS 1
46 Driussi Sebastian River Plate 1
47 Arango Juan Zulia 1
48 de Jesus Luan Gremio-RS 1
49 Quarta Lucas River Plate 1
50 Antonio Luiz Chapecoense-SC 1
51 Silveira Hugo Nacional (URU) 1
52 Silva Santiago Universidad Católica 1
53 Cazulo Jorge Luis Sporting Cristal 1
54 Mina Yerry Palmeiras-SP 1
55 Coimbra Cristian Sports Boys Warnes 1
56 Thiago Maia Alencar Santos-SP 1
57 Aguirre Nicolas Lanus 1