WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Atlético Mineiro - São Paulo na żywo

Data:19.05.2016, godz. 00:45 GMT
Miejsce spotkania: Estádio Raimundo Sampaio
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
KOMU KIBICUJESZ?
Atlético Mineiro
São Paulo
razem głosów:
Mecz pomiędzy Atlético Mineiro a São Paulo odbędzie się 18.05.2016 o godzinie 22:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estádio Raimundo Sampaio. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Arena Sport 2, Ma Chaîne Sport, sportdigital, Sportklub, Sport TV1, TRT 3 Spor, Fox Sports Uruguay, Fox Sports HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Latin America, beIN SPORTS Connect S.P., Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

Atlético Mineiro - São Paulo - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Argentyna FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Atlético Mineiro - São Paulo - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Chorwacja Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja Ma Chaîne Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Sportklub ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja TRT 3 Spor ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj Fox Sports Uruguay ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Fox Sports HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-27 19:00 Koniec BRA Atletico Mineiro-MG 1 : 2 Sao Paulo-SP
2016-08-04 22:30 Koniec BRA Sao Paulo-SP 1 : 2 Atletico Mineiro-MG
2016-05-19 00:45 Koniec COP Atletico Mineiro-MG 2 : 1 Sao Paulo-SP
2016-05-12 00:45 Koniec COP Sao Paulo-SP 1 : 0 Atletico Mineiro-MG
2015-11-20 00:00 Koniec BRA Sao Paulo-SP 4 : 2 Atletico Mineiro-MG

Ostatnie mecze

2017-04-20 00:45 Koniec COP Libertad
0 : 1
2017-04-16 14:00 Koniec MIN URT
1 : 1
2017-04-13 22:30 Koniec COP Sports Boys Warnes
5 : 2
2017-04-09 19:00 Koniec MIN Caldense
1 : 2
2017-04-01 19:00 Koniec MIN Cruzeiro-MG
1 : 2
2017-03-26 19:00 Koniec MIN URT
2 : 0
2017-03-18 19:00 Koniec MIN Tricordiano
2 : 1
2017-03-13 23:00 Koniec MIN Tupi-MG
4 : 0
2017-03-08 22:30 Koniec COP Godoy Cruz
1 : 1
2017-03-04 19:30 Koniec MIN Villa Nova-MG
2 : 1
2017-04-19 22:30 Koniec COP Cruzeiro-MG 2 : 1
2017-04-16 22:00 Koniec PAU Corinthians-SP 0 : 2
2017-04-14 00:30 Koniec COP Cruzeiro-MG 0 : 2
2017-04-08 19:00 Koniec PAU Linense-SP 5 : 0
2017-04-05 22:15 Koniec COP Defensa y Justicia 0 : 0
2017-04-02 19:00 Koniec PAU Linense-SP 2 : 0
2017-03-30 00:45 Koniec PAU Sao Bernardo-SP 1 : 0
2017-03-26 19:00 Koniec PAU Corinthians-SP 1 : 1
2017-03-23 00:45 Koniec PAU Botafogo-SP 1 : 1
2017-03-18 19:00 Koniec PAU Ituano-SP 1 : 1

Statystyki drużyn

ATLETICO MINEIRO-MG SAO PAULO-SP
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
0 0 2 rozegrane 0 0 2
- - 1 wygrane - - 1
- - 1 remisy - - 0
- - 0 porażki - - 1
- - 2 bramki zdobyte - - 5
- - 1 bramki stracone - - 3
- - 1.00 śr. bramek zdob. - - 2.50

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Pratto Lucas 4
2 Carvalho Carlos 3
3 Cabral Lalau Patric 2
4 Cazares Juan 2
5 de Oliveira Hyuri 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Calleri Jonathan 9
2 Paulo Henrique Ganso 2
3 de Oliveira Kelvin 1
4 Felipe João 1
5 Bastos Michel 1

OPINIE I KOMENTARZE

0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Grupa 1 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Barcelona SC 3 2 1 0 5:2 7
2 Botafogo-RJ 3 2 1 0 5:2 7
3 Estudiantes La Plata 3 1 0 2 2:4 3
4 Atletico Nacional 3 0 0 3 1:5 0
Play Offs
Grupa 2 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Santos-SP 3 1 2 0 3:1 5
2 Indep. Santa Fe 3 1 1 1 3:2 4
3 The Strongest 3 1 1 1 2:2 4
4 Sporting Cristal 3 0 2 1 1:4 2
Play Offs
Grupa 3 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 River Plate 2 2 0 0 7:3 6
2 Emelec 2 1 0 1 1:1 3
3 Indep. Medellin 3 1 0 2 3:4 3
4 FBC Melgar 3 1 0 2 3:6 3
Play Offs
Grupa 4 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Flamengo-RJ 3 2 0 1 6:2 6
2 Universidad Católica 3 1 2 0 4:3 5
3 Atlético-PR 3 1 1 1 4:4 4
4 San Lorenzo 3 0 1 2 1:6 1
Play Offs
Grupa 5 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 3 2 1 0 5:3 7
2 Jorge Wilstermann 3 2 0 1 8:4 6
3 Penarol 3 1 0 2 6:10 3
4 Atlético Tucumán 3 0 1 2 3:5 1
Play Offs
Grupa 6 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Godoy Cruz 3 2 1 0 5:2 7
2 Atletico Mineiro-MG 3 1 1 1 6:4 4
3 Libertad 3 1 1 1 5:5 4
4 Sports Boys Warnes 3 0 1 2 5:10 1
Play Offs
Grupa 7 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lanus 3 2 0 1 8:2 6
2 Nacional (URU) 3 1 1 1 2:2 4
3 Chapecoense-SC 3 1 1 1 4:5 4
4 Zulia 3 1 0 2 2:7 3
Play Offs
Grupa 8 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Gremio-RS 3 2 1 0 6:3 7
2 Guarani 3 2 1 0 5:2 7
3 Deportes Iquique 3 1 0 2 6:5 3
4 Zamora FC 3 0 0 3 2:9 0
Play Offs

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Qualification
Drużyna Bramki
1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
2 Escobar Pablo The Strongest 3
3 Alonso Matías The Strongest 3
4 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
5 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
6 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 3
7 González Néstor Deportivo Capiata 2
8 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
9 Estrada Michael Indep. del Valle 2
10 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
11 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
12 Churín Diego Unión Española 2
13 Jaime Sebastián Unión Española 2
14 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
15 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
16 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
Group Stage
Drużyna Bramki
1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 5
2 Rodriguez Gaston Penarol 3
3 Driussi Sebastian River Plate 3
4 de Jesus Luan Gremio-RS 3
5 Chumacero Alejandro The Strongest 2
6 Sand Jose Lanus 2
7 Acosta Lautaro Lanus 2
8 Messidoro Alexis Sports Boys Warnes 2
9 Herrera Emanuel FBC Melgar 2
10 J. Gabriel Rios Jorge Wilstermann 2
11 Correa Javier Godoy Cruz 2
12 Ribas da Cunha Diego Flamengo-RJ 2
13 Gonzalez Luis Oscar Atlético-PR 2
14 Gomez Jonathan Indep. Santa Fe 2
15 Reinaldo Chapecoense-SC 2
16 Martinez Lucas River Plate 2
17 Silveira Hugo Nacional (URU) 2
18 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 2
19 Salcedo Santiago Libertad 2
20 Gonzalez Angel Godoy Cruz 2