WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Zoria Ługańsk - Feyenoord Rotterdam na żywo

Data:03.11.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Chornomorets
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Zoria Ługańsk
Feyenoord Rotterdam
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zoria Ługańsk a Feyenoord Rotterdam odbędzie się 03.11.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Chornomorets. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 7, RTL 7, Match! A game, Futbol 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Extra, ESPN Play Argentina, Sky Go Deutschland, NTV+ Sport Online, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., TSN GO, TeleClub Sport Live, Watch ESPN, OLL.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Extra ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN Play Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat NTV+ Sport Online ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Watch ESPN
Ukraina OLL.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Angola SuperSport 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia RTL 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match! A game ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ukraina Futbol 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-03 18:00 Koniec UEF Zoria Ługańsk 1 : 1 Feyenoord Rotterdam
2016-10-20 19:05 Koniec UEF Feyenoord Rotterdam 1 : 0 Zoria Ługańsk
2014-08-28 18:00 Koniec UEF Feyenoord Rotterdam 4 : 3 Zoria Ługańsk
2014-08-21 17:45 Koniec UEF Zoria Ługańsk 1 : 1 Feyenoord Rotterdam

Ostatnie mecze

ZORIA ŁUGAŃSK
2017-03-19 12:00 Koniec PRE Volyn Lutsk
1 : 0
2017-03-12 17:30 Koniec PRE Szachtar Donieck
1 : 2
2017-03-05 15:00 Koniec PRE Vorskla Poltava
2 : 1
2017-02-25 12:00 Koniec PRE Dynamo Kijów
1 : 2
2017-01-29 14:30 Koniec CLF Łudogorec Razgrad
0 : 2
2016-12-11 17:30 Koniec PRE Stal Kamianske
2 : 0
2016-12-08 18:00 Koniec UEF Manchester United
0 : 2
2016-12-03 15:00 Koniec PRE Dnipro
2 : 3
2016-11-27 15:00 Koniec PRE Karpaty Lviv
2 : 2
2016-11-24 16:00 Koniec UEF Fenerbahce Stambuł
0 : 2
2017-03-22 19:15 Koniec CLF Dordrecht 2 : 0
2017-03-19 11:30 Koniec ERE SC Heerenveen 2 : 1
2017-03-12 13:30 Koniec ERE AZ Alkmaar 5 : 2
2017-03-05 11:30 Koniec ERE Sparta Rotterdam 0 : 1
2017-02-26 13:30 Koniec ERE PSV Eindhoven 2 : 1
2017-02-19 15:45 Koniec ERE ADO Den Haag 1 : 0
2017-02-11 18:45 Koniec ERE Groningen 2 : 0
2017-02-05 13:30 Koniec ERE Twente Enschede 2 : 0
2017-01-29 15:45 Koniec ERE NEC Nijmegen 4 : 0
2017-01-26 19:45 Koniec KNV Vitesse Arnheim 0 : 2

Statystyki drużyn

ZORIA ŁUGAŃSK FEYENOORD ROTTERDAM
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
0 0 0 wygrane 2 0 2
2 0 2 remisy 0 1 1
1 3 4 porażki 1 2 3
2 0 2 bramki zdobyte 2 1 3
4 4 8 bramki stracone 1 6 7
0.67 0.00 0.33 śr. bramek zdob. 0.67 0.33 0.50

Statystyki strzelców

ZORIA ŁUGAŃSK
Lp. Strzelcy Bramki
1 Grechyshkin Dmytro 1
2 Forster Rafael 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Jørgensen Nicolai 2
2 Vilhena Tonny 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
ZORIA ŁUGAŃSK
1 : 1
(1:1)
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
15 Guidetti John Celta de Vigo 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3