Celta Vigo - Panathinaikos AO na żywo

Data:29.09.2016, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Balaídos
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Celta Vigo
Panathinaikos AO
razem głosów:
Mecz pomiędzy Celta Vigo a Panathinaikos AO odbędzie się 29.09.2016 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Balaídos. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Movistar+, Eurosport 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN Sports Connect Australia, beIN SPORTS CONNECT Canada, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Hiszpania Movistar+
Polska Eurosport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
KOMENTARZE
0
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce 2 1 1 0 2:1 4
2 Feyenoord 2 1 0 1 1:1 3
3 Manchester United 2 1 0 1 1:1 3
4 Zorya Luhansk 2 0 1 1 1:2 1
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 2 2 0 0 3:1 6
2 Olympiakos Pireus 2 1 0 1 1:1 3
3 Astana 2 0 1 1 1:2 1
4 BSC Young Boys 2 0 1 1 0:1 1
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Mainz 05 2 1 1 0 4:3 4
2 RSC Anderlecht 2 1 1 0 4:2 4
3 Saint-Etienne 2 0 2 0 2:2 2
4 Gabala 2 0 0 2 3:6 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 2 2 0 0 9:3 6
2 Dundalk 2 1 1 0 2:1 4
3 AZ Alkmaar 2 0 1 1 1:6 1
4 Maccabi Tel Aviv 2 0 0 2 3:5 0
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Austria Wien 2 1 1 0 3:2 4
2 Roma 2 1 1 0 5:1 4
3 Viktoria Plzen 2 0 2 0 1:1 2
4 Astra Giurgiu 2 0 0 2 2:7 0
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 2 1 0 1 5:4 3
2 Sassuolo 2 1 0 1 4:3 3
3 Rapid Wien 2 1 0 1 3:3 3
4 Athletic Bilbao 2 1 0 1 1:3 3
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 2 2 0 0 3:1 6
2 Celta Vigo 2 1 1 0 3:1 4
3 Standard Liege 2 0 1 1 1:2 1
4 Panathinaikos 2 0 0 2 1:4 0
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 2 2 0 0 3:0 6
2 KAA Gent 2 1 1 0 3:1 4
3 Sporting Braga 2 0 1 1 1:3 1
4 Konyaspor 2 0 0 2 0:3 0
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Krasnodar 2 2 0 0 6:2 6
2 Schalke 04 2 2 0 0 4:1 6
3 OGC Nice 2 0 0 2 2:6 0
4 RB Salzburg 2 0 0 2 1:4 0
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 2 1 1 0 5:1 4
2 PAOK 2 1 1 0 2:1 4
3 Qarabag Agdam 2 0 1 1 3:7 1
4 Slovan Liberec 2 0 1 1 3:4 1
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Be'er Sheva 2 1 1 0 2:0 4
2 Southampton 2 1 1 0 3:0 4
3 Sparta Praha 2 1 0 1 3:4 3
4 Inter 2 0 0 2 1:5 0
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 2 1 1 0 3:2 4
2 Zurich 2 1 0 1 3:3 3
3 Osmanlispor 2 1 0 1 3:2 3
4 Steaua Bucuresti 2 0 1 1 1:3 1
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Aleksandr Kokorin Zenit St Petersburg 3
2 Leon Bailey KRC Genk 3
3 Joãozinho Krasnodar 3
4 Khouma Babacar Fiorentina 2
5 Giuliano Zenit St Petersburg 2
6 Václav Kadlec Sparta Praha 2
7 Mauro Zárate Fiorentina 2
8 Ciaran Kilduff Dundalk 2
9 Haris Medunjanin Maccabi Tel Aviv 2
10 Charlie Austin Southampton 2
11 S. Athanasiadis PAOK 2
12 Matteo Politano Sassuolo 2
13 Ari Krasnodar 2