WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Panathinaikos AO - Celta Vigo na żywo

Data:08.12.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Apostolos Nikolaidis Stadium
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Panathinaikos AO
    Celta Vigo
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Panathinaikos AO a Celta Vigo odbędzie się 08.12.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Apostolos Nikolaidis Stadium. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale BT Sport 3, Fox Sports Cono Sur, Play Sports 1, ESPN no Brasil, Voyo Sport, Fox Sports Chile, beIN Sports MAX 9, OTE Sport 3, Fox Sports 4, eir Sport 2, Canal+ Sport 2, Sport TV5, Sky Calcio 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, beIN Sports Connect Australia, Sky Go Deutschland, Klik SPORT, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Canada, Sky Go Deutschland , TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Panathinaikos AO - Celta Vigo - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Austria Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Irlandia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Szwajcaria TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Panathinaikos AO - Celta Vigo - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Anglia BT Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Argentyna Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Belgia Play Sports 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Brazylia ESPN no Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Bułgaria Voyo Sport
    Chile Fox Sports Chile ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Francja beIN Sports MAX 9 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Grecja OTE Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Holandia Fox Sports 4
    Irlandia eir Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Polska Canal+ Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Portugalia Sport TV5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy Sky Calcio 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Ostatnie mecze

    CELTA DE VIGO

    Statystyki drużyn

    PANATHINAIKOS CELTA DE VIGO
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    - - - rozegrane - - -
    - - - wygrane - - -
    - - - remisy - - -
    - - - porażki - - -
    - - - bramki zdobyte - - -
    - - - bramki stracone - - -
    - - - śr. bramek zdob. - - -

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    :
    (:)
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Liga Europy

    Grupa A - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
    2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
    3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
    4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
    Europa League Play Off
    Grupa B - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
    2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
    3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
    4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa C - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
    2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
    3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
    4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
    Europa League Play Off
    Grupa D - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
    2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
    3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
    4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
    Europa League Play Off
    Grupa E - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
    2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
    3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
    4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
    Europa League Play Off
    Grupa F - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
    2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
    3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
    4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa G - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
    2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
    3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
    4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
    Europa League Play Off
    Grupa H - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
    2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
    3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
    4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
    Europa League Play Off
    Grupa I - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
    2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
    3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
    4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa J - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
    2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
    3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
    4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
    Europa League Play Off
    Grupa K - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
    2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
    3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
    4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa L - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
    2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
    3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
    4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
    Europa League Play Off

    Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

    Group Stage
    Drużyna Bramki MP
    1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6 6
    2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6 5
    3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5 4
    4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5 6
    5 Džeko Edin AS Roma 5 5
    6 Bailey Leon KRC Genk 4 6
    7 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4 6
    8 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4 6
    9 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4 5
    10 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4 6
    11 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3 6
    12 Guidetti John Celta de Vigo 3 5
    13 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3 4
    14 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3 5
    15 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3 5
    16 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3 6
    17 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3 6
    18 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3 6
    19 Belfodil Ishak Standard Liege 3 5
    20 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3 5
    21 Milicevic Danijel KAA Gent 3 6
    22 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3 6
    23 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3 6