WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Manchester United - Feyenoord Rotterdam na żywo

Data:24.11.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Old Trafford
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Manchester United
Feyenoord Rotterdam
razem głosów:
Mecz pomiędzy Manchester United a Feyenoord Rotterdam odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Old Trafford. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 3 Digitalb, beIN Sports Arabia 11 HD, BT Sport 4K UHD, BT Sport 2 , SuperSport 3 Africa, Idman TV, Play Sports 1, HRT 2, ESPN Brasil, BNT 1, MUTV Online, ESPN Cono Norte, Cytavision Sports 2, 6'eren, beIN Sports 2, OTE Sport 2, Fox Sports 2, RTL 7, TSN4, beIN Sports Arabia 1 HD, ESPN Mexico, MAX Norge, Canal+ Sport, Sport TV1, Match TV Game, Dolce Sport 2, RTS 1, STV2 Dvojka, Sky Calcio 3. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, ESPN Play Argentina, beIN Sports Connect Australia, Sky Go Deutschland, NTV+ Sport Online, beIN SPORTS Connect S.P., Sky Go Deutschland , TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA, Watch ESPN, OLL.tv, beIN SPORTS CONNECT Arabia. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna ESPN Play Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat NTV+ Sport Online ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Watch ESPN
Ukraina OLL.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Albania SuperSport 3 Digitalb ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Algieria beIN Sports Arabia 11 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Anglia BT Sport 4K UHD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BT Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Angola SuperSport 3 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Azerbejdżan Idman TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belgia Play Sports 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina HRT 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia ESPN Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria BNT 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat MUTV Online ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile ESPN Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja HRT 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cypr Cytavision Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania 6'eren ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja OTE Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia Fox Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
RTL 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Izrael Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kamerun SuperSport 3 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN Sports Arabia 1 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Meksyk ESPN Mexico ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Norwegia MAX Norge ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match TV Game ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rumunia Dolce Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia RTS 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowacja STV2 Dvojka ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja Idman TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj ESPN Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Sky Calcio 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zimbabwe SuperSport 3 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-24 20:05 Koniec UEF Manchester United 4 : 0 Feyenoord Rotterdam
2016-09-15 17:00 Koniec UEF Feyenoord Rotterdam 1 : 0 Manchester United

Ostatnie mecze

2017-02-16 20:05 Koniec UEF AS Saint-Etienne
3 : 0
2017-02-11 15:00 Koniec PRE Watford FC
2 : 0
2017-02-05 16:00 Koniec PRE Leicester City
3 : 0
2017-02-01 20:00 Koniec PRE Hull City
0 : 0
2017-01-29 16:00 Koniec FA Wigan Athletic
4 : 0
2017-01-26 19:45 Koniec EFL Hull City
1 : 2
2017-01-21 15:00 Koniec PRE Stoke City
1 : 1
2017-01-15 16:00 Koniec PRE Liverpool FC
1 : 1
2017-01-10 20:00 Koniec EFL Hull City
2 : 0
2017-01-07 12:30 Koniec FA Reading
4 : 0
2017-02-11 18:45 Koniec ERE Groningen 2 : 0
2017-02-05 13:30 Koniec ERE Twente Enschede 2 : 0
2017-01-29 15:45 Koniec ERE NEC Nijmegen 4 : 0
2017-01-26 19:45 Koniec KNV Vitesse Arnheim 0 : 2
2017-01-21 18:45 Koniec ERE Willem II Tilburg 1 : 0
2017-01-15 11:30 Koniec ERE Roda Kerkrade 2 : 0
2017-01-07 14:00 Koniec CLF 1. FSV Mainz 05 2 : 0
2016-12-17 18:45 Koniec ERE Vitesse Arnheim 3 : 1
2016-12-14 19:45 Koniec KNV ADO Den Haag 5 : 1
2016-12-11 13:30 Koniec ERE AZ Alkmaar 4 : 0

Statystyki drużyn

MANCHESTER UNITED FEYENOORD ROTTERDAM
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
3 1 4 wygrane 2 0 2
0 0 0 remisy 0 1 1
0 2 2 porażki 1 2 3
9 3 12 bramki zdobyte 2 1 3
1 3 4 bramki stracone 1 6 7
3.00 1.00 2.00 śr. bramek zdob. 0.67 0.33 0.50

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Ibrahimovic Zlatan 5
2 Rooney Wayne 2
3 Pogba Paul 2
4 Lingard Jesse 2
5 Martial Anthony 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Jørgensen Nicolai 2
2 Vilhena Tonny 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Guidetti John Celta de Vigo 3
15 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
20 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3