Feyenoord Rotterdam - Manchester United na żywo

Data:15.09.2016, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Feijenoord
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Feyenoord Rotterdam
Manchester United
razem głosów:
Mecz pomiędzy Feyenoord Rotterdam a Manchester United odbędzie się 15.09.2016 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Feijenoord. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 3 Digitalb, BT Sport 3, Idman TV, Play Sports 2, MUTV Online, Cytavision Sports 2, 6'eren, beIN Sports MAX 5, Movistar+, RTL 7, eir Sport 2, Canal+ Sport, Sport TV3, OLL.tv, Sky Calcio 3. Transmisja w internecie dostępna jest na: Sky Go Deutschland , Watch ESPN. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Watch ESPN

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Albania SuperSport 3 Digitalb
Anglia BT Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Azerbejdżan Idman TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belgia Play Sports 2
Cały świat MUTV Online
Cypr Cytavision Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania 6'eren ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports MAX 5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Movistar+
Holandia RTL 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia eir Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV3
Ukraina OLL.tv
Włochy Sky Calcio 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-09-15 17:00 Koniec UEF Feyenoord 1 : 0 Manchester United

Ostatnie mecze

2016-09-25 14:45 Koniec ERE Roda Kerkrade
5 : 0
2016-09-22 18:45 Koniec KNV Oss
4 : 1
2016-09-18 12:30 Koniec ERE PSV Eindhoven
1 : 0
2016-09-15 17:00 Koniec UEF Manchester United
1 : 0
2016-09-11 10:30 Koniec ERE ADO Den Haag
3 : 1
2016-08-27 17:45 Koniec ERE Excelsior Rotterdam
4 : 1
2016-08-21 14:45 Koniec ERE Heracles Almelo
1 : 0
2016-08-14 12:30 Koniec ERE Twente Enschede
2 : 0
2016-08-07 10:30 Koniec ERE Groningen
5 : 0
2016-07-31 16:00 Koniec SUP PSV Eindhoven
0 : 1
2016-09-24 11:30 Koniec PRE Leicester City 4 : 1
2016-09-21 18:45 Koniec EFL Northampton Town 3 : 1
2016-09-18 11:00 Koniec PRE Watford 1 : 3
2016-09-15 17:00 Koniec UEF Feyenoord 0 : 1
2016-09-10 11:30 Koniec PRE Manchester City 1 : 2
2016-08-27 16:30 Koniec PRE Hull City 1 : 0
2016-08-19 19:00 Koniec PRE Southampton 2 : 0
2016-08-14 12:30 Koniec PRE Bournemouth 3 : 1
2016-08-07 15:00 Koniec COM Leicester City 2 : 1
2016-08-03 19:00 Koniec CLF Everton 0 : 0

Statystyki drużyn

FEYENOORD MANCHESTER UNITED
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
1 0 1 rozegrane 0 1 1
1 0 1 wygrane 0 0 0
0 0 0 remisy 0 0 0
0 0 0 porażki 0 1 1
1 0 1 bramki zdobyte 0 0 0
0 0 0 bramki stracone 0 1 1
1.00 0.00 1.00 śr. bramek zdob. 0.00 0.00 0.00

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 T. Vilhena 1
Lp. Strzelcy Bramki
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Feyenoord 1 1 0 0 1:0 3
2 Fenerbahce 1 0 1 0 1:1 1
3 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:1 1
4 Manchester United 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 1 1 0 0 2:1 3
2 Olympiakos Pireus 1 1 0 0 1:0 3
3 Astana 1 0 0 1 1:2 0
4 BSC Young Boys 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 RSC Anderlecht 1 1 0 0 3:1 3
2 Mainz 05 1 0 1 0 1:1 1
3 Saint-Etienne 1 0 1 0 1:1 1
4 Gabala 1 0 0 1 1:3 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 1 1 0 0 4:3 3
2 AZ Alkmaar 1 0 1 0 1:1 1
3 Dundalk 1 0 1 0 1:1 1
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 3:4 0
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Austria Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Roma 1 0 1 0 1:1 1
3 Viktoria Plzen 1 0 1 0 1:1 1
4 Astra Giurgiu 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rapid Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Sassuolo 1 1 0 0 3:0 3
3 Athletic Bilbao 1 0 0 1 0:3 0
4 KRC Genk 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 1 1 0 0 2:1 3
2 Celta Vigo 1 0 1 0 1:1 1
3 Standard Liege 1 0 1 0 1:1 1
4 Panathinaikos 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 1 1 0 0 1:0 3
2 KAA Gent 1 0 1 0 1:1 1
3 Sporting Braga 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Krasnodar 1 1 0 0 1:0 3
2 Schalke 04 1 1 0 0 1:0 3
3 OGC Nice 1 0 0 1 0:1 0
4 RB Salzburg 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 1 0 1 0 0:0 1
2 PAOK 1 0 1 0 0:0 1
3 Qarabag Agdam 1 0 1 0 2:2 1
4 Slovan Liberec 1 0 1 0 2:2 1
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Be'er Sheva 1 1 0 0 2:0 3
2 Southampton 1 1 0 0 3:0 3
3 Inter 1 0 0 1 0:2 0
4 Sparta Praha 1 0 0 1 0:3 0
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 1 1 0 0 2:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 2:1 3
3 Steaua Bucuresti 1 0 0 1 0:2 0
4 Zurich 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Haris Medunjanin Maccabi Tel Aviv 2
2 Charlie Austin Southampton 2
3 Leon Bailey KRC Genk 2
4 Milan Baroš Slovan Liberec 1
5 Diego Perotti Roma 1
6 Igor De Camargo APOEL Nicosia 1
7 Bertrand Traoré AFC Ajax 1
8 Jan Sykora Slovan Liberec 1
9 Giuliano Zenit St Petersburg 1
10 Nemanja Maksimović Astana 1
11 Marcus Berg Panathinaikos 1
12 Rashad Sadygov Qarabag Agdam 1
13 Maurício Zenit St Petersburg 1
14 Stijn Wuytens AZ Alkmaar 1
15 Jairo Riedewald AFC Ajax 1
16 Miguel Marcos Qarabag Agdam 1
17 Luka Đorđević Zenit St Petersburg 1
18 Ciaran Kilduff Dundalk 1
19 Danijel Miličević KAA Gent 1
20 Stefan Schwab Rapid Wien 1
21 Aleksandr Kokorin Zenit St Petersburg 1
22 T. Vilhena Feyenoord 1
23 Andre Almeida Pinto Sporting Braga 1
24 Joelinton Rapid Wien 1
25 Abdul Baba Rahman Schalke 04 1
26 Vidar Kjartansson Maccabi Tel Aviv 1
27 Jay Rodriguez Southampton 1
28 Cheick Diabaté Osmanlispor 1
29 Gregoire Defrel Sassuolo 1
30 Bagaliy Dabo Gabala 1
31 Joãozinho Krasnodar 1
32 Aminu Umar Osmanlispor 1
33 Matteo Politano Sassuolo 1
34 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 1
35 Alexandre Pato Villarreal CF 1
36 Lirola Kosok Pol Sassuolo 1
37 Diego Capel Trinidad RSC Anderlecht 1
38 Jonathan Dos Santos Villarreal CF 1
39 Dmytro Grechyshkin Zorya Luhansk 1
40 Alexander Grünwald Austria Wien 1
41 Armando Sadiku Zurich 1
42 Simon Thorup Kjær Fenerbahce 1
43 Raphael Holzhauser Austria Wien 1
44 Mathieu Dossevi Standard Liege 1
45 Robert Berič Saint-Etienne 1
46 Denis Alibec Astra Giurgiu 1
47 Giuseppe Rossi Celta Vigo 1
48 Niko Bungert Mainz 05 1
49 Kevin Friesenbichler Austria Wien 1
50 Facundo Ferreyra Shakhtar Donetsk 1
51 E. Cambiasso Olympiakos Pireus 1
52 Cristian Săpunaru Astra Giurgiu 1
53 Maor Bar Buzaglo Hapoel Be'er Sheva 1
54 Marek Bakoš Viktoria Plzen 1
55 Vinicius APOEL Nicosia 1
56 Miguel Vitor Hapoel Be'er Sheva 1