WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze na żywo

Data:27.08.2016, godz. 15:30 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Ludowy
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: I liga
KOMU KIBICUJESZ?
Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze
razem głosów:
Mecz pomiędzy Zagłębie Sosnowiec a Górnik Zabrze odbędzie się 27.08.2016 o godzinie 13:30 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion Ludowy. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Polsat Sport. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2017-04-12 16:00 Koniec I L Górnik Zabrze 1 : 2 Zagłębie Sosnowiec
2016-08-27 15:30 Koniec I L Zagłębie Sosnowiec 2 : 1 Górnik Zabrze
2015-08-12 17:00 Koniec PUC Zagłębie Sosnowiec 3 : 1 Górnik Zabrze
2014-01-18 10:30 Koniec CLF Zagłębie Sosnowiec 2 : 2 Górnik Zabrze

Ostatnie mecze

2017-08-18 18:00 Koniec I L Miedź Legnica
1 : 4
2017-08-13 18:00 Koniec I L Pogoń Siedlce
1 : 0
2017-08-10 17:00 Koniec PUC Korona Kielce
1 : 2
2017-08-05 15:00 Koniec I L Górnik Łęczna
1 : 2
2017-07-29 13:30 Koniec I L Olimpia Grudziądz
0 : 1
2017-07-22 15:00 Koniec PUC Chełmianka Chełm
3 : 0
2017-07-19 15:00 Koniec CLF GKS 1962 Jastrzębie
2 : 0
2017-07-15 10:00 Koniec CLF ŁKS Łódź
2 : 3
2017-07-07 16:00 Koniec CLF Wisła Kraków
4 : 1
2017-07-05 15:00 Koniec CLF Karviná
1 : 4
2017-08-18 18:30 Koniec EKS Cracovia 3 : 3
2017-08-13 13:30 Koniec EKS Arka Gdynia 1 : 1
2017-08-09 17:00 Koniec PUC Sokół Ostróda 3 : 1
2017-08-05 13:30 Koniec EKS Lechia Gdańsk 1 : 1
2017-07-29 18:30 Koniec EKS Wisła Kraków 3 : 2
2017-07-26 17:00 Koniec PUC ROW 1964 Rybnik 2 : 0
2017-07-23 16:00 Koniec EKS Jagiellonia 1 : 2
2017-07-15 18:30 Koniec EKS Legia Warszawa 3 : 1
2017-07-08 14:00 Koniec CLF Zemplin Michalovce 3 : 4
2017-07-01 09:00 Koniec CLF Karviná 4 : 0

Statystyki drużyn

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC GÓRNIK ZABRZE
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
17 17 34 rozegrane 17 17 34
9 7 16 wygrane 11 6 17
5 4 9 remisy 3 4 7
3 6 9 porażki 3 7 10
27 26 53 bramki zdobyte 32 21 53
19 25 44 bramki stracone 11 23 34
1.59 1.53 1.56 śr. bramek zdob. 1.88 1.24 1.56

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Pribula Martin 11
2 Nowak Tomasz 7
3 Dudek Sebastian 6
4 Sanogo Vamara 5
5 Fidziukiewicz Michał 4
Lp. Strzelcy Bramki
1 Igor Angulo Alboniga 17
2 Wolsztyński Łukasz 7
3 Ledecky David 5
4 Kurzawa Rafał 4
5 Kopacz Bartosz 4

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt B
1 Chrobry Głogów 4 3 1 0 4:1 10 2:1
2 Chojniczanka 4 3 0 1 8:2 9 1:2
3 GKS Tychy 4 3 0 1 4:2 9 2:2
4 Drutex-Bytovia Bytów 4 3 0 1 7:3 9 2:3
5 Stal Mielec 4 3 0 1 6:4 9 4:4
6 Miedź Legnica 4 2 2 0 9:4 8 4:4
7 Odra Opole 4 2 1 1 8:6 7 3:6
8 Puszcza Niepołomice 4 2 1 1 7:5 7 2:5
9 Olimpia Grudziądz 4 2 0 2 3:2 6 1:2
10 GKS Katowice 4 1 1 2 6:6 4 4:6
11 Pogoń Siedlce 4 1 1 2 3:4 4 2:4
12 Raków Częstochowa 4 1 1 2 4:6 4 3:6
13 Górnik Łęczna 4 1 1 2 5:8 4 0:8
14 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 3 3:7 3 2:7
15 Stomil Olsztyn 4 1 0 3 5:10 3 2:10
16 Wigry Suwałki 4 0 2 2 1:4 2 0:4
17 Podbeskidzie B-B 4 0 1 3 2:10 1 2:10
18 Ruch Chorzów 4 1 0 3 4:5 -2 1:5
Promotion
Relegation Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki MP
1 Vojtuš Jakub Miedź Legnica 4 4
2 Patryk Szysz Górnik Łęczna 3 4
3 Domański Maciej Puszcza Niepołomice 3 4
4 Drozdowicz Emil Chojniczanka 3 4
5 Djermanović Dejan Stal Mielec 2 4
6 Embaló Jose Raków Częstochowa 2 4
7 Prokic Andreja GKS Katowice 2 3
8 Wodecki Marcin Odra Opole 2 4
9 Przybecki Miłosz Ruch Chorzów 2 4
10 Ryndak Dawid Puszcza Niepołomice 2 4
11 Łobodziński Wojciech Miedź Legnica 2 4
12 Błanik Dawid GKS Tychy 2 4
13 Gancarczyk Marek Odra Opole 2 4
14 Surdykowski Janusz Drutex-Bytovia Bytów 2 4
15 Wroński Łukasz Stal Mielec 2 4
16 Gonzalez Fran Drutex-Bytovia Bytów 2 4
17 Karankiewicz Adrian Stomil Olsztyn 2 4