WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

FC Salzburg - Schalke 04 Gelsenkirchen na żywo

Data:08.12.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Red Bull Arena
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    FC Salzburg
    Schalke 04 Gelsenkirchen
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy FC Salzburg a Schalke 04 Gelsenkirchen odbędzie się 08.12.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Red Bull Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 4 Digitalb, EuroSport Deutschland, Sky Sport 1/HD, Sky Sport Austria, beIN Sports MAX 8, Sport1 Germany , Sky Sport 3/HD, Arena Sport 2, Futbol 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, ESPN Play Argentina, Klik SPORT, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Canada, TeleClub Sport Live, Sky Go Deutschland , Fox Soccer 2GO USA, OLL.tv. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    FC Salzburg - Schalke 04 Gelsenkirchen - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Argentyna ESPN Play Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Bośnia i Hercegowina Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Ukraina OLL.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    FC Salzburg - Schalke 04 Gelsenkirchen - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Albania SuperSport 4 Digitalb ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Austria EuroSport Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Sky Sport 1/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Sky Sport Austria ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Francja beIN Sports MAX 8 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy Sport1 Germany ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Sky Sport 3/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Sky Sport 1/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Serbia Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Ukraina Futbol 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Ostatnie mecze

    RED BULL SALZBURG

    Statystyki drużyn

    RED BULL SALZBURG FC SCHALKE 04
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    - - - rozegrane - - -
    - - - wygrane - - -
    - - - remisy - - -
    - - - porażki - - -
    - - - bramki zdobyte - - -
    - - - bramki stracone - - -
    - - - śr. bramek zdob. - - -

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    :
    (:)
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Liga Europy

    Grupa A - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
    2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
    3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
    4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
    Europa League Play Off
    Grupa B - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
    2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
    3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
    4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa C - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
    2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
    3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
    4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
    Europa League Play Off
    Grupa D - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
    2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
    3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
    4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
    Europa League Play Off
    Grupa E - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
    2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
    3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
    4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
    Europa League Play Off
    Grupa F - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
    2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
    3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
    4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa G - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
    2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
    3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
    4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
    Europa League Play Off
    Grupa H - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
    2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
    3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
    4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
    Europa League Play Off
    Grupa I - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
    2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
    3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
    4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa J - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
    2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
    3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
    4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
    Europa League Play Off
    Grupa K - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
    2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
    3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
    4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa L - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
    2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
    3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
    4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
    Europa League Play Off

    Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
    2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
    3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
    4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
    5 Džeko Edin AS Roma 5
    6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
    7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
    8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
    9 Bailey Leon KRC Genk 4
    10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
    11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
    12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
    13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
    14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
    15 Guidetti John Celta de Vigo 3
    16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
    17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
    18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
    19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
    20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
    21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
    22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
    23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3