WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Boca Juniors Buenos Aires - Club Bolívar na żywo

Data:07.04.2016, godz. 22:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Alberto J. Armando
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Boca Juniors Buenos Aires
    Club Bolívar
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Boca Juniors Buenos Aires a Club Bolívar odbędzie się 07.04.2016 o godzinie 20:30 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Alberto J. Armando. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Fox Sports Cono Sur, Ma Chaîne Sport, OTE Sport 7, Sportklub, Sport TV2, Fox Sports HD, Abu Dhabi Sports 3 HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Latin America, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Boca Juniors Buenos Aires - Club Bolívar - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Ekwador FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kolumbia FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Salwador FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Trynidad i Tobago FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Boca Juniors Buenos Aires - Club Bolívar - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Argentyna Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Francja Ma Chaîne Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Grecja OTE Sport 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Meksyk Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Polska Sportklub ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy Fox Sports HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dhabi Sports 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    OPINIE I KOMENTARZE

    Piłka nożna - Copa Libertadores

    Grupa 1 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Barcelona SC 5 3 1 1 7:5 10
    2 Botafogo-RJ 5 3 1 1 6:4 10
    3 Estudiantes La Plata 5 2 0 3 6:8 6
    4 Atletico Nacional 5 1 0 4 5:7 3
    Play Offs
    Grupa 2 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Santos-SP 6 3 3 0 11:4 12
    2 The Strongest 6 2 3 1 9:5 9
    3 Indep. Santa Fe 6 2 2 2 8:6 8
    4 Sporting Cristal 6 0 2 4 2:15 2
    Play Offs
    Grupa 3 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 River Plate 5 4 1 0 13:7 13
    2 Emelec 5 2 1 2 5:5 7
    3 Indep. Medellin 5 2 0 3 6:7 6
    4 FBC Melgar 5 1 0 4 6:11 3
    Play Offs
    Grupa 4 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 San Lorenzo 6 3 1 2 8:8 10
    2 Atlético-PR 6 3 1 2 9:10 10
    3 Flamengo-RJ 6 3 0 3 11:7 9
    4 Universidad Católica 6 1 2 3 8:11 5
    Play Offs
    Grupa 5 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Palmeiras-SP 5 3 1 1 10:8 10
    2 Jorge Wilstermann 5 3 0 2 12:8 9
    3 Atlético Tucumán 5 2 1 2 7:7 7
    4 Penarol 5 1 0 4 9:15 3
    Play Offs
    Grupa 6 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Atletico Mineiro-MG 6 4 1 1 17:6 13
    2 Godoy Cruz 6 3 2 1 10:8 11
    3 Libertad 6 1 3 2 7:9 6
    4 Sports Boys Warnes 6 0 2 4 8:19 2
    Play Offs
    Grupa 7 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Lanus 6 3 1 2 11:5 10
    2 Chapecoense-SC 6 3 1 2 8:10 10
    3 Nacional (URU) 6 2 2 2 5:3 8
    4 Zulia 6 1 2 3 4:10 5
    Play Offs
    Grupa 8 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Gremio-RS 5 3 1 1 11:6 10
    2 Guarani 5 3 1 1 9:7 10
    3 Deportes Iquique 5 3 0 2 12:9 9
    4 Zamora FC 5 0 0 5 6:16 0
    Play Offs

    Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

    Qualification
    Drużyna Bramki
    1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
    2 Escobar Pablo The Strongest 3
    3 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
    4 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 3
    5 Alonso Matías The Strongest 3
    6 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
    7 González Néstor Deportivo Capiata 2
    8 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
    9 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
    10 Jaime Sebastián Unión Española 2
    11 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
    12 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
    13 Estrada Michael Indep. del Valle 2
    14 Churín Diego Unión Española 2
    15 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
    16 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 6
    2 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 5
    3 Chumacero Alejandro The Strongest 4
    4 Herrera Emanuel FBC Melgar 4
    5 Sand Jose Lanus 4
    6 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 4
    7 Barrios Lucas Gremio-RS 4
    8 Rodriguez Gaston Penarol 4
    9 Garro Juan Godoy Cruz 3
    10 Vitor Bueno Santos-SP 3
    11 Blandi Nicolas San Lorenzo 3
    12 Gomes Willian Palmeiras-SP 3
    13 Arango Johan Indep. Santa Fe 3
    14 García Epifanio Guarani 3
    15 Silva Santiago Universidad Católica 3
    16 Preciado Eduar Emelec 3
    17 Alario Lucas River Plate 3
    18 Gonzalez Angel Godoy Cruz 3
    19 Ricardo de Oliveira Santos-SP 3
    20 Caroca Rafael Deportes Iquique 3
    21 de Jesus Luan Gremio-RS 3
    22 Driussi Sebastian River Plate 3