WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Independiente Del Valle - Boca Juniors Buenos Aires na żywo

Data:08.07.2016, godz. 00:45 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Rumiñahui
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Copa Libertadores
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Independiente Del Valle
    Boca Juniors Buenos Aires
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Independiente Del Valle a Boca Juniors Buenos Aires odbędzie się 07.07.2016 o godzinie 22:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Estadio Rumiñahui. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Premier Sports, FOX Sports 1 Brasil, Arena Sport 1, Ma Chaîne Sport, Setanta Sports 1, sportdigital, Sportklub, Sport TV3, TRT 3 Spor, Fox Sports Uruguay, Fox Sports HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Latin America, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Independiente Del Valle - Boca Juniors Buenos Aires - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Argentyna FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Chile FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kolumbia FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Peru FOX Play Latin America ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Independiente Del Valle - Boca Juniors Buenos Aires - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Anglia Premier Sports ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Brazylia FOX Sports 1 Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Chorwacja Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Francja Ma Chaîne Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Irlandia Setanta Sports 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Polska Sportklub ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Portugalia Sport TV3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Turcja TRT 3 Spor ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Urugwaj Fox Sports Uruguay ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy Fox Sports HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Bezpośrednie mecze

    2016-07-15 00:45 Koniec COP Boca Juniors 2 : 3 Indep. del Valle
    2016-07-08 00:45 Koniec COP Indep. del Valle 2 : 1 Boca Juniors

    Ostatnie mecze

    2017-04-22 20:30 Koniec SER Clan Juvenil
    4 : 1
    2017-04-16 20:00 Koniec SER Fuerza Amarilla
    2 : 1
    2017-04-08 00:30 Koniec SER Barcelona SC
    0 : 2
    2017-03-26 17:00 Koniec SER Dep. Macara
    1 : 1
    2017-03-18 00:30 Koniec SER Univ. Catolica (ECU)
    3 : 1
    2017-03-11 22:00 Koniec SER Delfín
    1 : 1
    2017-03-05 16:30 Koniec SER LDU Quito
    1 : 1
    2017-03-02 00:00 Koniec SER El Nacional
    2 : 0
    2017-02-26 22:00 Koniec SER Emelec
    1 : 1
    2017-02-14 01:00 Koniec SER River Plate Ecuador
    0 : 0
    2017-04-23 19:15 Koniec PRI Atlético Rafaela 0 : 0
    2017-04-16 21:15 Koniec PRI Patronato Paraná 1 : 1
    2017-04-09 23:15 Koniec PRI Vélez Sarsfield 3 : 1
    2017-04-01 23:00 Koniec PRI Defensa y Justicia 1 : 0
    2017-03-26 19:30 Koniec PRI San Martín San Juan 2 : 1
    2017-03-19 22:30 Koniec PRI Talleres Córdoba 1 : 2
    2017-03-11 22:10 Koniec PRI Banfield 2 : 0
    2017-02-11 23:00 Koniec CLF Aldosivi 1 : 3
    2017-01-29 01:10 Koniec TDV River Plate 0 : 2
    2017-01-25 01:10 Koniec TDV San Lorenzo 2 : 2

    Statystyki drużyn

    INDEP. DEL VALLE BOCA JUNIORS
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    0 0 2 rozegrane 0 0 2
    - - 1 wygrane - - 2
    - - 0 remisy - - 0
    - - 1 porażki - - 0
    - - 2 bramki zdobyte - - 5
    - - 1 bramki stracone - - 2
    - - 1.00 śr. bramek zdob. - - 2.50

    Statystyki strzelców

    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Angulo José 7
    2 Sornoza Junior 6
    3 Bryan Cabezas 3
    4 Caicedo Luis 2
    5 Gabriel Cortéz 1
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Tévez Carlos 5
    2 Pavón Cristian 3
    3 Carrizo F. 2
    4 Lodeiro Nicolás 2
    5 Pablo Javier Pérez 2

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Copa Libertadores

    Grupa 1 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Barcelona SC 3 2 1 0 5:2 7
    2 Botafogo-RJ 3 2 1 0 5:2 7
    3 Estudiantes La Plata 3 1 0 2 2:4 3
    4 Atletico Nacional 3 0 0 3 1:5 0
    Play Offs
    Grupa 2 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Santos-SP 3 1 2 0 3:1 5
    2 Indep. Santa Fe 3 1 1 1 3:2 4
    3 The Strongest 3 1 1 1 2:2 4
    4 Sporting Cristal 3 0 2 1 1:4 2
    Play Offs
    Grupa 3 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 River Plate 2 2 0 0 7:3 6
    2 Emelec 2 1 0 1 1:1 3
    3 Indep. Medellin 3 1 0 2 3:4 3
    4 FBC Melgar 3 1 0 2 3:6 3
    Play Offs
    Grupa 4 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Flamengo-RJ 3 2 0 1 6:2 6
    2 Universidad Católica 3 1 2 0 4:3 5
    3 Atlético-PR 3 1 1 1 4:4 4
    4 San Lorenzo 3 0 1 2 1:6 1
    Play Offs
    Grupa 5 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Palmeiras-SP 3 2 1 0 5:3 7
    2 Jorge Wilstermann 3 2 0 1 8:4 6
    3 Penarol 3 1 0 2 6:10 3
    4 Atlético Tucumán 3 0 1 2 3:5 1
    Play Offs
    Grupa 6 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Godoy Cruz 3 2 1 0 5:2 7
    2 Atletico Mineiro-MG 3 1 1 1 6:4 4
    3 Libertad 3 1 1 1 5:5 4
    4 Sports Boys Warnes 3 0 1 2 5:10 1
    Play Offs
    Grupa 7 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Lanus 3 2 0 1 8:2 6
    2 Nacional (URU) 3 1 1 1 2:2 4
    3 Chapecoense-SC 3 1 1 1 4:5 4
    4 Zulia 3 1 0 2 2:7 3
    Play Offs
    Grupa 8 - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Gremio-RS 3 2 1 0 6:3 7
    2 Guarani 3 2 1 0 5:2 7
    3 Deportes Iquique 3 1 0 2 6:5 3
    4 Zamora FC 3 0 0 3 2:9 0
    Play Offs

    Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

    Qualification
    Drużyna Bramki
    1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
    2 Escobar Pablo The Strongest 3
    3 Alonso Matías The Strongest 3
    4 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
    5 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
    6 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 3
    7 González Néstor Deportivo Capiata 2
    8 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
    9 Estrada Michael Indep. del Valle 2
    10 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
    11 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
    12 Churín Diego Unión Española 2
    13 Jaime Sebastián Unión Española 2
    14 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
    15 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
    16 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 5
    2 Rodriguez Gaston Penarol 3
    3 Driussi Sebastian River Plate 3
    4 de Jesus Luan Gremio-RS 3
    5 Chumacero Alejandro The Strongest 2
    6 Sand Jose Lanus 2
    7 Acosta Lautaro Lanus 2
    8 Messidoro Alexis Sports Boys Warnes 2
    9 Herrera Emanuel FBC Melgar 2
    10 J. Gabriel Rios Jorge Wilstermann 2
    11 Correa Javier Godoy Cruz 2
    12 Ribas da Cunha Diego Flamengo-RJ 2
    13 Gonzalez Luis Oscar Atlético-PR 2
    14 Gomez Jonathan Indep. Santa Fe 2
    15 Reinaldo Chapecoense-SC 2
    16 Martinez Lucas River Plate 2
    17 Silveira Hugo Nacional (URU) 2
    18 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 2
    19 Salcedo Santiago Libertad 2
    20 Gonzalez Angel Godoy Cruz 2