WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIK/TABELE

Besiktas JK - Hapoel Be'er Sheva na żywo

Data:23.02.2017, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Vodafone Arena
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
KOMU KIBICUJESZ?
Besiktas JK
Hapoel Be'er Sheva
razem głosów:
Mecz pomiędzy Besiktas JK a Hapoel Be'er Sheva odbędzie się 23.02.2017 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Vodafone Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale beIN Sports Arabia 12 HD, SuperSport 7, Arena Sport 4, beIN Sports MAX 8, BT Sport Extra, nSport+ , Sport TV3, Match TV Football 1, TRT 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Extra, Sky Go Deutschland, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., TSN GO, beIN SPORTS CONNECT Arabia, TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Fenerbahçe Stambuł 6 4 1 1 8:6 13 3:6
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12 3:4
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7 1:7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2 0:8
Europa League Play-off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12 3:6
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8 2:6
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8 1:4
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5 2:11
Europa League Play-off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12 6:5
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11 5:8
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9 4:10
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0 1:14
Europa League Play-off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15 8:8
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8 1:10
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7 2:9
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4 3:8
Europa League Play-off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12 5:7
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8 4:10
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6 2:10
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5 8:14
Europa League Play-off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12 7:9
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10 1:11
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6 2:8
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5 4:11
Europa League Play-off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14 5:6
2 Celta Vigo 6 2 3 1 10:7 9 5:7
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7 4:6
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1 2:13
Europa League Play-off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18 10:5
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8 2:13
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6 3:11
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1 1:12
Europa League Play-off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15 2:3
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7 2:8
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7 4:6
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6 3:11
Europa League Play-off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13 5:6
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10 5:6
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7 2:12
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4 2:12
Europa League Play-off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12 2:6
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8 3:6
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8 0:4
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6 4:11
Europa League Play-off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt B
1 Osmanlıspor KF 6 3 1 2 10:7 10 4:7
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9 4:8
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6 1:7
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6 2:7
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki MP
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6 5
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5 4
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5 6
5 Džeko Edin AS Roma 5 5
6 Bailey Leon KRC Genk 4 6
7 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4 6
8 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4 6
9 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4 5
10 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4 6
11 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3 6
12 Guidetti John Celta de Vigo 3 5
13 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3 4
14 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3 5
15 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3 5
16 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3 6
17 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3 6
18 Raul Andrei Rusescu Osmanlıspor KF 3 6
19 Belfodil Ishak Standard Liege 3 5
20 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3 5
21 Milicevic Danijel KAA Gent 3 6
22 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3 6
23 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3 6