Athletic Bilbao - US Sassuolo na żywo

Data:24.11.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: San Mamés
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Athletic Bilbao
US Sassuolo
razem głosów:
Mecz pomiędzy Athletic Bilbao a US Sassuolo odbędzie się 24.11.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie San Mamés. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale SuperSport 4 Digitalb, ESPN + Brasil, Voyo Sport, beIN Sports MAX 4, OTE Sport 4, TeleClub Sport Live, Canal+ Sport 2, Sport TV4, ESPN3, Sky Sport 3 HD Italia, Sky Calcio 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, BT Sport Live Streaming, NTV+ Sport Online, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., Movistar+, beIN SPORTS CONNECT Canada, TeleClub Sport Live, Watch ESPN. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat NTV+ Sport Online ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Movistar+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria TeleClub Sport Live
USA Watch ESPN

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Albania SuperSport 4 Digitalb
Brazylia ESPN + Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bułgaria Voyo Sport
Francja beIN Sports MAX 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja OTE Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Canal+ Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV4
USA ESPN3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Sky Sport 3 HD Italia
Sky Calcio 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-24 20:05 Koniec UEF Athletic Bilbao 3 : 2 Sassuolo
2016-09-15 17:00 Koniec UEF Sassuolo 3 : 0 Athletic Bilbao

Ostatnie mecze

2016-12-04 15:15 Koniec PRI Eibar
3 : 1
2016-12-01 21:00 Koniec COP Racing Santander
2 : 1
2016-11-28 19:45 Koniec PRI Las Palmas
1 : 3
2016-11-24 20:05 Koniec UEF Sassuolo
3 : 2
2016-11-20 19:45 Koniec PRI Villarreal CF
1 : 0
2016-11-06 15:15 Koniec PRI Espanyol
0 : 0
2016-11-03 18:00 Koniec UEF KRC Genk
5 : 3
2016-10-30 15:15 Koniec PRI Osasuna
1 : 1
2016-10-23 18:45 Koniec PRI Real Madrid
1 : 2
2016-10-20 19:05 Koniec UEF KRC Genk
0 : 2
2016-12-04 14:00 Koniec SER Empoli 3 : 0
2016-11-28 18:00 Koniec SER Napoli 1 : 1
2016-11-24 20:05 Koniec UEF Athletic Bilbao 2 : 3
2016-11-20 11:30 Koniec SER Sampdoria 2 : 3
2016-11-06 14:00 Koniec SER Atalanta 0 : 3
2016-11-03 18:00 Koniec UEF Rapid Wien 2 : 2
2016-10-30 14:00 Koniec SER Lazio 1 : 2
2016-10-26 18:45 Koniec SER Roma 1 : 3
2016-10-23 16:00 Koniec SER Bologna 1 : 1
2016-10-20 19:05 Koniec UEF Rapid Wien 1 : 1

Statystyki drużyn

ATHLETIC BILBAO SASSUOLO
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 2 5 rozegrane 2 3 5
3 0 3 wygrane 1 0 1
0 0 0 remisy 1 1 2
0 2 2 porażki 0 2 2
9 0 9 bramki zdobyte 5 4 9
5 5 10 bramki stracone 2 7 9
3.00 0.00 1.80 śr. bramek zdob. 2.50 1.33 1.80

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Aduriz Aritz 6
2 Benat Extebarria 1
3 García Raul 1
4 Lekue Inigo 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Gregoire Defrel 2
2 Politano Matteo 2
3 Pellegrini Lorenzo 1
4 Lirola Kosok Pol 1
5 Ragusa Antonino 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce 5 3 1 1 7:6 10
2 Manchester United 5 3 0 2 10:4 9
3 Feyenoord 5 2 1 2 3:6 7
4 Zorya Luhansk 5 0 2 3 2:6 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 5 3 0 2 6:6 9
2 Olympiakos Pireus 5 2 2 1 7:4 8
3 BSC Young Boys 5 1 2 2 4:4 5
4 Astana 5 1 2 2 5:8 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 RSC Anderlecht 5 3 2 0 14:5 11
2 Saint-Etienne 5 2 3 0 5:3 9
3 Mainz 05 5 1 3 1 6:10 6
4 Gabala 5 0 0 5 5:12 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 5 5 0 0 15:5 15
2 AZ Alkmaar 5 1 2 2 3:8 5
3 Dundalk 5 1 1 3 4:6 4
4 Maccabi Tel Aviv 5 1 1 3 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Roma 5 3 2 0 16:7 11
2 Astra Giurgiu 5 2 1 2 7:10 7
3 Austria Wien 5 1 2 2 9:11 5
4 Viktoria Plzen 5 0 3 2 4:8 3
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 5 3 0 2 11:9 9
2 Athletic Bilbao 5 3 0 2 9:10 9
3 Sassuolo 5 1 2 2 9:9 5
4 Rapid Wien 5 1 2 2 6:7 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 5 4 1 0 10:5 13
2 Standard Liege 5 1 3 1 7:5 6
3 Celta Vigo 5 1 3 1 8:7 6
4 Panathinaikos 5 0 1 4 3:11 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 5 5 0 0 17:3 15
2 Sporting Braga 5 1 3 1 7:7 6
3 KAA Gent 5 1 2 2 8:13 5
4 Konyaspor 5 0 1 4 2:11 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Schalke 04 5 5 0 0 9:1 15
2 Krasnodar 5 2 1 2 7:6 7
3 RB Salzburg 5 1 1 3 4:6 4
4 OGC Nice 5 1 0 4 3:10 3
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 5 3 1 1 13:5 10
2 Qarabag Agdam 5 2 1 2 6:10 7
3 PAOK 5 2 1 2 5:6 7
4 Slovan Liberec 5 1 1 3 7:10 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praha 5 4 0 1 7:4 12
2 Southampton 5 2 1 2 5:3 7
3 Hapoel Be'er Sheva 5 2 1 2 5:5 7
4 Inter 5 1 0 4 5:10 3
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 5 2 1 2 8:7 7
2 Villarreal CF 5 1 3 1 7:7 6
3 Steaua Bucuresti 5 1 3 1 4:5 6
4 Zurich 5 1 3 1 5:5 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
2 De Paula Giuliano Zenit St Petersburg 5
3 Teodorczyk Lukasz RSC Anderlecht 5
4 Džeko Edin Roma 5
5 Babacar Khouma Fiorentina 4
6 Kalinić Nikola Fiorentina 4
7 Kokorin Aleksandr Zenit St Petersburg 4
8 Bailey Leon KRC Genk 4
9 Hoarau Guillaume BSC Young Boys 4
10 Belfodil Ishak Standard Liege 3
11 Milicevic Danijel KAA Gent 3
12 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor 3
13 Ramos Joao Natailton Krasnodar 3
14 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
15 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
16 Ferreyra Facundo Shakhtar Donetsk 3
17 Sebá Olympiakos Pireus 3