WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Anderlecht Bruksela - Szachtar Donieck na żywo

Data:17.03.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Stade Constant Vanden Stock
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Anderlecht Bruksela
    Szachtar Donieck
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Anderlecht Bruksela a Szachtar Donieck odbędzie się 17.03.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stade Constant Vanden Stock. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Sky Sport 1/HD, Canvas, ESPN no Brasil, Sky Calcio 6. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, Sky Go Deutschland , TeleClub Sport Live. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Anderlecht Bruksela - Szachtar Donieck - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Anglia BT Sport Live Streaming ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Szwajcaria TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Anderlecht Bruksela - Szachtar Donieck - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Austria Sky Sport 1/HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Belgia Canvas ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Brazylia ESPN no Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy Sky Calcio 6 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Bezpośrednie mecze

    2016-03-17 20:05 Koniec UEF RSC Anderlecht 0 : 1 Shakhtar Donetsk
    2016-03-10 18:00 Koniec UEF Shakhtar Donetsk 3 : 1 RSC Anderlecht

    Ostatnie mecze

    2017-04-20 19:05 Koniec UEF Manchester United
    1 : 2
    2017-04-16 16:00 Koniec PRO Oostende
    1 : 0
    2017-04-13 19:05 Koniec UEF Manchester United
    1 : 1
    2017-04-09 16:00 Koniec PRO KAA Gent
    0 : 0
    2017-03-31 18:30 Koniec PRO Zulte Waregem
    2 : 1
    2017-03-16 20:05 Koniec UEF APOEL Nicosia
    1 : 0
    2017-03-12 13:30 Koniec PRO Waasland-Beveren
    3 : 0
    2017-03-09 18:00 Koniec UEF APOEL Nicosia
    1 : 0
    2017-03-04 19:00 Koniec PRO Mechelen
    2 : 3
    2017-02-26 17:00 Koniec PRO KRC Genk
    2 : 0
    2017-04-15 14:00 Koniec PRE Olimpik Donetsk 4 : 0
    2017-04-09 14:00 Koniec PRE Chernomorets Odessa 1 : 2
    2017-04-05 11:00 Koniec UKR Poltava 3 : 0
    2017-04-02 16:30 Koniec PRE Zorya Luhansk 2 : 1
    2017-03-17 17:00 Koniec PRE Olimpik Donetsk 1 : 1
    2017-03-12 17:30 Koniec PRE Zorya Luhansk 2 : 1
    2017-03-05 17:30 Koniec PRE Volyn Lutsk 1 : 0
    2017-02-26 15:00 Koniec PRE Vorskla Poltava 2 : 1
    2017-02-23 20:05 Koniec UEF Celta de Vigo 0 : 2
    2017-02-16 18:00 Koniec UEF Celta de Vigo 1 : 0

    Statystyki drużyn

    RSC ANDERLECHT SHAKHTAR DONETSK
    DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
    3 3 6 rozegrane - - -
    2 1 3 wygrane - - -
    1 0 1 remisy - - -
    0 2 2 porażki - - -
    5 3 8 bramki zdobyte - - -
    3 3 6 bramki stracone - - -
    1.67 1.00 1.33 śr. bramek zdob. - - -

    Statystyki strzelców

    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Acheampong Frank 4
    2 Gillet Guillaume 3
    3 Stefano Chuka Okaka 2
    4 Mbodji Serigne 1
    5 Ezekiel Imoh 1
    Lp. Strzelcy Bramki
    1 Da Silva Eduardo 3
    2 Ferreyra Facundo 2
    3 Bonfim Marlos Romero 2
    4 Kovalenko Viktor 2
    5 Rakitskiy Yaroslav 1

    OPINIE I KOMENTARZE

    ZAKOŃCZONY
    Rozwiń szczegóły

    Piłka nożna - Liga Europy

    Grupa A - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
    2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
    3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
    4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
    Europa League Play Off
    Grupa B - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
    2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
    3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
    4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa C - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
    2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
    3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
    4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
    Europa League Play Off
    Grupa D - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
    2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
    3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
    4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
    Europa League Play Off
    Grupa E - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
    2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
    3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
    4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
    Europa League Play Off
    Grupa F - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
    2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
    3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
    4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
    Europa League Play Off
    Grupa G - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
    2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
    3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
    4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
    Europa League Play Off
    Grupa H - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
    2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
    3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
    4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
    Europa League Play Off
    Grupa I - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
    2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
    3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
    4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa J - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
    2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
    3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
    4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
    Europa League Play Off
    Grupa K - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
    2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
    3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
    4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
    Europa League Play Off
    Grupa L - Group Stage
    M Z R P B Pkt
    1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
    2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
    3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
    4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
    Europa League Play Off

    Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

    Group Stage
    Drużyna Bramki
    1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
    2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
    3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
    4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
    5 Džeko Edin AS Roma 5
    6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
    7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
    8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
    9 Bailey Leon KRC Genk 4
    10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
    11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
    12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
    13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
    14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
    15 Guidetti John Celta de Vigo 3
    16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
    17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
    18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
    19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
    20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
    21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
    22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
    23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3