CEZ Nymburk - BK Ventspils na żywo

Data:15.12.2015, godz. 23:00 GMT
Miejsce spotkania: Tipsport Arena
Dyscyplina: Koszykówka
Rozgrywki: FIBA Europe Cup

KOMU KIBICUJESZ?

CEZ Nymburk
BK Ventspils
razem głosów:
Mecz pomiędzy CEZ Nymburk a BK Ventspils odbędzie się 15.12.2015 o godzinie 22:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Tipsport Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: FIBA Europe Cup, Koszykówka. Brak informacji o transmisji w Tv i internecie z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Brak informacji o transmisji ONLINE

TRANSMISJE W TV

Brak informacji o transmisji w TV

KOMENTARZE
0
Koszykówka - FIBA Europe Cup
Grupa A - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Chalon/Saone 6 4 2 520:492 10
2 Alba Fehervar 6 4 1 518:493 10
3 Benfica Lisboa 6 2 3 455:477 9
4 Brussels Basketball 6 1 5 453:484 7
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Gravelines-Dunkerque 6 4 2 480:477 10
2 Donar Groningen 6 4 2 490:456 10
3 Egis Kormend 6 3 3 499:473 9
4 Limburg United 6 1 5 499:562 7
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Bonn 4 3 1 333:313 7
2 Södertelje 4 2 2 323:336 6
3 Belfius Mons Hainaut 4 1 3 309:316 5
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 JSF Nanterre 6 6 0 513:448 12
2 Antwerp Giants 6 3 2 473:447 10
3 Sopron KC 6 2 4 443:492 8
4 FC Porto 6 0 5 447:489 6
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Pau-Lacq-Orthez 4 4 0 339:264 8
2 Gunners Oberwart 4 2 2 297:326 6
3 Tartu Rock 4 0 4 277:323 4
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Lukoil Academic 6 3 2 509:465 10
2 Bnei Herzliya 6 4 1 513:479 10
3 BC Prievidza 6 3 3 459:492 9
4 Steaua CSM Eximbank 6 1 5 471:516 7
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Gaziantep 6 4 1 474:425 11
2 U BT Cluj-Napoca 6 5 1 465:432 11
3 AEK Larnaca 6 1 4 450:460 7
4 Peja 6 1 5 425:497 7
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Buyukcekmece 6 4 2 521:445 10
2 Enisey Krasnoyarsk 6 3 2 538:527 10
3 Rilski Sportist 6 1 3 518:553 9
4 Prishtina 6 1 2 515:567 7
Next Round
Grupa I - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Vytautas 4 3 1 400:286 7
2 BC Mureş 4 3 1 329:334 7
3 TLU/Kalev 4 0 4 250:359 4
Next Round
Grupa J - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Tsmokі Minsk 6 5 1 486:443 11
2 Pardubice 6 4 2 524:507 10
3 Cytavision APOEL 6 3 3 472:462 9
4 Siauliai 6 0 6 463:533 6
Next Round
Grupa K - 2nd Round
M Z P B Pkt
1 Chalon/Saone 5 5 0 451:322 10
2 Gaziantep 5 4 1 438:374 9
3 Södertelje 5 1 4 313:393 6
4 BC Mureş 5 0 5 354:467 5
Play Offs
Possible Next Round
Grupa L - 2nd Round
M Z P B Pkt
1 Buyukcekmece 5 3 1 447:390 9
2 Antwerp Giants 5 3 2 423:400 8
3 Gravelines-Dunkerque 5 2 2 420:415 7
4 BC Prievidza 5 1 4 412:497 6
Play Offs
Possible Next Round
Grupa M - 2nd Round
M Z P B Pkt
1 Bonn 5 4 1 442:345 9
2 Vytautas 5 4 1 389:368 9
3 Cytavision APOEL 5 1 4 342:396 6
4 Gunners Oberwart 5 1 4 365:429 6
Play Offs
Possible Next Round
Grupa N - 2nd Round
M Z P B Pkt
1 JSF Nanterre 5 4 1 437:379 9
2 Egis Kormend 5 3 2 429:396 8
3 Tsmokі Minsk 5 2 3 416:432 7
4 Bnei Herzliya 5 1 4 360:435 6
Play Offs
Possible Next Round
Grupa O - 2nd Round
M Z P B Pkt
1 Alba Fehervar 5 3 1 422:420 9
2 Pau-Lacq-Orthez 5 3 2 439:383 8
3 U BT Cluj-Napoca 5 2 3 410:417 7
4 Pardubice 5 1 3 392:443 6
Play Offs
Possible Next Round
Grupa P - 2nd Round
M Z P B Pkt
1 Enisey Krasnoyarsk 5 4 1 439:389 9
2 Lukoil Academic 5 3 2 411:390 8
3 Donar Groningen 5 2 2 394:399 8
4 Benfica Lisboa 5 0 4 368:434 5
Play Offs
Possible Next Round