WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Güssing Knights - AEK BC na żywo

Data:16.12.2015, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Aktiv Park Gussing
Dyscyplina: Koszykówka
Rozgrywki: FIBA Europe Cup
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    KOMU KIBICUJESZ?
    Güssing Knights
    AEK BC
    razem głosów:
    Mecz pomiędzy Güssing Knights a AEK BC odbędzie się 16.12.2015 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Aktiv Park Gussing. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: FIBA Europe Cup, Koszykówka. Brak informacji o transmisji w Tv i internecie z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Güssing Knights - AEK BC - TRANSMISJE ONLINE

    Brak informacji o transmisji ONLINE

    Güssing Knights - AEK BC - TRANSMISJE W TV

    Brak informacji o transmisji w TV

    OPINIE I KOMENTARZE

    Koszykówka - FIBA Europe Cup

    Grupa K - 2nd Round
    M Z P B Pkt
    1 Chalon/Saone 6 5 1 531:414 11
    2 Gaziantep 6 5 1 530:454 11
    3 Södertelje 6 1 5 390:477 7
    4 BC Mureş 6 1 5 438:544 7
    Play Offs
    Possible Next Round
    Grupa L - 2nd Round
    M Z P B Pkt
    1 Buyukcekmece 6 4 1 534:467 11
    2 Antwerp Giants 6 4 2 513:481 10
    3 Gravelines-Dunkerque 6 2 3 497:502 8
    4 BC Prievidza 6 1 5 493:587 7
    Play Offs
    Possible Next Round
    Grupa M - 2nd Round
    M Z P B Pkt
    1 Bonn 6 5 1 517:406 11
    2 Vytautas 6 4 2 450:443 10
    3 Gunners Oberwart 6 2 4 444:504 8
    4 Cytavision APOEL 6 1 5 417:475 7
    Play Offs
    Possible Next Round
    Grupa N - 2nd Round
    M Z P B Pkt
    1 Egis Kormend 6 4 2 520:484 10
    2 JSF Nanterre 6 4 2 519:467 10
    3 Tsmokі Minsk 6 3 3 504:514 9
    4 Bnei Herzliya 6 1 5 448:526 7
    Play Offs
    Possible Next Round
    Grupa O - 2nd Round
    M Z P B Pkt
    1 Pau-Lacq-Orthez 6 4 2 520:461 10
    2 Alba Fehervar 6 3 2 500:501 10
    3 U BT Cluj-Napoca 6 2 4 475:491 8
    4 Pardubice 6 2 3 466:508 8
    Play Offs
    Possible Next Round
    Grupa P - 2nd Round
    M Z P B Pkt
    1 Enisey Krasnoyarsk 6 5 1 528:447 11
    2 Donar Groningen 6 3 2 489:488 10
    3 Lukoil Academic 6 3 3 500:485 9
    4 Benfica Lisboa 6 0 5 426:523 6
    Play Offs
    Possible Next Round
    Grupa A - Group Stage
    M Z P B Pkt
    1 Chalon/Saone 6 4 2 520:492 10
    2 Alba Fehervar 6 4 1 518:493 10
    3 Benfica Lisboa 6 2 3 455:477 9
    4 Brussels Basketball 6 1 5 453:484 7
    Next Round
    Grupa B - Group Stage
    M Z P B Pkt
    1 Gravelines-Dunkerque 6 4 2 480:477 10
    2 Donar Groningen 6 4 2 490:456 10
    3 Egis Kormend 6 3 3 499:473 9
    4 Limburg United 6 1 5 499:562 7
    Next Round
    Grupa C - Group Stage
    M Z P B Pkt
    1 Bonn 4 3 1 333:313 7
    2 Södertelje 4 2 2 323:336 6
    3 Belfius Mons Hainaut 4 1 3 309:316 5
    Next Round
    Grupa D - Group Stage
    M Z P B Pkt
    1 JSF Nanterre 6 6 0 513:448 12
    2 Antwerp Giants 6 3 2 473:447 10
    3 Sopron KC 6 2 4 443:492 8
    4 FC Porto 6 0 5 447:489 6
    Next Round
    Grupa E - Group Stage
    M Z P B Pkt
    1 Pau-Lacq-Orthez 4 4 0 339:264 8
    2 Gunners Oberwart 4 2 2 297:326 6
    3 Tartu Rock 4 0 4 277:323 4
    Next Round
    Grupa F - Group Stage
    M Z P B Pkt
    1 Lukoil Academic 6 3 2 509:465 10
    2 Bnei Herzliya 6 4 1 513:479 10
    3 BC Prievidza 6 3 3 459:492 9
    4 Steaua CSM Eximbank 6 1 5 471:516 7
    Next Round
    Grupa G - Group Stage
    M Z P B Pkt
    1 Gaziantep 6 4 1 474:425 11
    2 U BT Cluj-Napoca 6 5 1 465:432 11
    3 AEK Larnaca 6 1 4 450:460 7
    4 Peja 6 1 5 425:497 7
    Next Round
    Grupa H - Group Stage
    M Z P B Pkt
    1 Buyukcekmece 6 4 2 521:445 10
    2 Enisey Krasnoyarsk 6 3 2 538:527 10
    3 Rilski Sportist 6 1 3 518:553 9
    4 Prishtina 6 1 2 515:567 7
    Next Round
    Grupa I - Group Stage
    M Z P B Pkt
    1 Vytautas 4 3 1 400:286 7
    2 BC Mureş 4 3 1 329:334 7
    3 TLU/Kalev 4 0 4 250:359 4
    Next Round
    Grupa J - Group Stage
    M Z P B Pkt
    1 Tsmokі Minsk 6 5 1 486:443 11
    2 Pardubice 6 4 2 524:507 10
    3 Cytavision APOEL 6 3 3 472:462 9
    4 Siauliai 6 0 6 463:533 6
    Next Round