Udostępnij:

Puchar Polski: gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Jagiellonia - Lechia?

Na przestrzeni ostatnich lat renoma Pucharu Polski i zainteresowanie kibiców tymi rozgrywkami znacznie się poprawiło. Zwłaszcza jeśli chodzi o mecz finałowy, który zawsze jest rozgrywany w długi majowy weekend na PGE Narodowym. Finał edycji 2018/2019 został zaplanowany na najbliższy czwartek (02.05.2019 r.) na godzinę 16:00, a zmierzą się w nim Jagiellonia Białystok  i Lechia Gdańsk. Podpowiadamy, gdzie legalnie obejrzeć to spotkanie w internecie. 

Rozgrywki o Puchar Polski pokazywane są w tym sezonie na kanałach Cyfrowego Polsatu. Poprzednie rundy zazwyczaj były transmitowane na sportowych kanałach, takich jak Polsat Sport czy Polsat Sport Extra. Czwartkowy finał będzie pokazywany nie tylko na Polsacie Sport, ale również na otwartym kanale Polsatu

Jagiellonia - Lechia na żywo online

Aby móc legalnie oglądać kanały Polsat i Polsat Sport, gdzie od godziny 15:50 będzie prowadzona transmisja z PGE Narodowego, należy posiadać wykupiony do nich dostęp. Jeśli chodzi o Polsat, to jedną z opcji jest skorzystanie z usługi Player+ Box. Daje ona możliwość odbierania wszystkich kanałów TV Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T (po podłączeniu anteny do cyfrowej telewizji naziemnej), w tym również Polsatu. 

      Oglądaj kanał Polsat w usłudze Player+ Box 

Polsat Sport z kolei jest dostępny na platformie Netia. Oferuje ona pakiety abonamentowe, które pozwalają na oglądanie Polsatu Sport zarówno w telewizji, jak i na żywo w internecie. 

       Oglądaj kanał Polsat Sport w Netii 

Czwartek, 2 maja 2019 r.: 

godz. 14:00: studio przed meczem Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (Polsat Sport)

godz. 15:50: mecz Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (Polsat / Polsat Sport)

godz. 18:00: ceremonia dekoracji Pucharu Polski (Polsat / Polsat Sport)

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?

    Legia Warszawa nie bez problemów, ale ostatecznie zameldowała się w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Podopieczni trenera Aleksandara Vukovicia są już o krok od zrealizowania...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

    Nie w czwartek, jak zazwyczaj ma to miejsce, ale w środę (14.08.2019 r.) zostanie rozegrany rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Atromitosem Ateny, a Legią...

  3. Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

    Uważana przez wielu za najlepszą piłkarską ligę na świecie – angielska Premier League w piątek (09.08.2019 r.) rozpocznie sezon 2019/2020. Hitem pierwszej kolejki tych rozgrywek będzie...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Puchar Polski: gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Jagiellonia - Lechia?

Zgłoś błąd