Udostępnij:

Polsat Sport Premium jak oglądać w internecie?

Niedawno pojawiła się nowa oferta Cyfrowego Polsatu. Są to kanały Polsat Sport Premium. Pakiet Polsat Sport Premium obejmuje Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, oraz cztery serwisy telewizyjne w systemie PPV. W sieci internetowej będzie on dostępny za pośrednictwem platformy Ipla. Jest to interaktywna platforma telewizyjna.

Polsat Sport Premium jak oglądać w internecie?

Transmituje ona na żywo w jakości HD. Dostęp do platformy Ipla możliwy jest poprzez stronę ipla.tv a także za pomocą wielu aplikacji. Programy Polsat Sport Premium będzie można oglądać na urządzeniach takich jak: smartfon, komputer, Smart TV. W Ipla Pakiet Sport Premium będzie kosztował 360 złotych za dostęp na cały sezon 2018/2019 Ligii Mistrzów. Dostęp do kanałów Polsat Premium na okres siedmiu dni będzie kosztował 40 złotych.

Kanały Polsat Sport Premium będzie można również oglądać w sieci Plus na urządzeniach mobilnych. Dostęp do meczów Ligii Mistrzów dla abonamentów sieci Plus będzie dostępny w specjalnych pakietach. Rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA będą transmitowane z nowego studia Polsatu. Powierzchnia nowego studia wynosi 700 metrów kwadratowych i mieści ogromną ścianę video. Jest to największa tego typu ściana ledowa w Europie. 

Polsat Sport Premium jak oglądać online przez internet?

Otwarcie sezonu Ligii Mistrzów 2018/2018 będzie miało miejsce 18 września 2018 roku. Sezon 2018/2019 będzie 27 sezonem z kolei. W obecnej edycji Ligii Mistrzów zmienią się godziny transmisji meczy. W ubiegłej edycji były one transmitowane o godzinie 20.45, w nowej edycji będą one nadawane o godzinie 18.55 - dwa mecze i o godzinie 21.00 pozostałe sześc meczów. Dni kiedy będzie można oglądać Ligę Mistrzów, nie zmienia się, będzie to wtorek i środa. W czwartki będzie można obejrzeć transmisje z meczów Ligi Europy. Finałowy mecz Ligi Mistrzów zostanie rozegrany na Stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie 1 czerwca 2019 roku.

W ciągu sezonu 2018/2019 odbędą się 343 meczy Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Dni meczowe, to około osiem godzin relacji na żywo. Rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy, to wydarzenie na które czeka wielu pasjonatów piłki nożnej. Obecna edycja tych rywalizacji przynosi kibicom wiele nowych rozwiązań. Jedną z nich jest możliwość obejrzenia każdego meczu w sieci internetowej na platformie Ipla, oraz w ramach taryf abonenckich w sieci Plus. Kibicom spodoba się zapewne fakt, że jednego wieczoru będą mogli obejrzeć nie tylko jeden mecz piłkarski na żywo. Gratką dla kibiców jest również, to że wszystkie mecze każdej kolejki Ligi Mistrzów UEFA będą mogli obejrzeć na żywo. 

Polecane

 1. Hit Primera Dision: Sevilla - Barcelona: jak i gdzie oglądać w internecie?

  Hit Primera Dision: Sevilla - Barcelona: jak i gdzie oglądać w internecie?

  W najbliższa kolejka hiszpańskiej Primera Division będzie stała pod znakiem arcyciekawie zapowiadającego się sobotniego meczu (23.02.2019 r.) pomiędzy Sevillą, a FC Barcelona. Gospodarze...

 2. Czy Piątek strzeli w piątek? Gdzie oglądać w internecie mecz AC Milan - Empoli?

  Czy Piątek strzeli w piątek? Gdzie oglądać w internecie mecz AC Milan - Empoli?

  Po transferze Krzysztofa Piątka do AC Milan zainteresowanie meczami tej drużyny wśród polskich kibiców zdecydowanie wzrosło. Dzięki świetnym występom w nowym klubie biało-czerwonych...

 3. Niedziela i poniedziałek w Pucharze Anglii: gdzie oglądać w internecie?

  Niedziela i poniedziałek w Pucharze Anglii: gdzie oglądać w internecie?

  W Anglii trwa przerwa w rozgrywkach Premier League, ale nie oznacza to, że kibice narzekają na brak piłkarskich emocji. Ten czas jest bowiem przeznaczony na rywalizację w Pucharze Anglii....

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Polsat Sport Premium jak oglądać w internecie?

Zgłoś błąd