Udostępnij:

Polsat Sport Premium jak oglądać w internecie?

Sprawdź jak oglądać w internecie kanał Polsat Sport Premium

Niedawno pojawiła się nowa oferta Cyfrowego Polsatu. Są to kanały Polsat Sport Premium. Pakiet Polsat Sport Premium obejmuje Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, oraz cztery serwisy telewizyjne w systemie PPV.

Polsat Sport Premium jak oglądać w internecie?

W sieci internetowej będzie on dostępny za pośrednictwem platformy online. Jest to interaktywna platforma telewizyjna. Transmituje ona na żywo w jakości HD. Dostęp do platformy Ipla możliwy jest poprzez stronę ipla.tv a także za pomocą wielu aplikacji. Programy Polsat Sport Premium będzie można oglądać na urządzeniach takich jak: smartfon, komputer, Smart TV. W Ipla Pakiet Sport Premium będzie kosztował 360 złotych za dostęp na cały sezon 2018/2019 Ligii Mistrzów. Dostęp do kanałów Polsat Premium na okres siedmiu dni będzie kosztował 40 złotych.

Kanały Polsat Sport Premium będzie można również oglądać w sieci Plus na urządzeniach mobilnych. Dostęp do meczów Ligii Mistrzów dla abonamentów sieci Plus będzie dostępny w specjalnych pakietach. Rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA będą transmitowane z nowego studia Polsatu. Powierzchnia nowego studia wynosi 700 metrów kwadratowych i mieści ogromną ścianę video. Jest to największa tego typu ściana ledowa w Europie. 

Polsat Sport Premium jak oglądać online przez internet?

Otwarcie sezonu Ligii Mistrzów 2018/2018 będzie miało miejsce 18 września 2018 roku. Sezon 2018/2019 będzie 27 sezonem z kolei. W obecnej edycji Ligii Mistrzów zmienią się godziny transmisji meczy. W ubiegłej edycji były one transmitowane o godzinie 20.45, w nowej edycji będą one nadawane o godzinie 18.55 - dwa mecze i o godzinie 21.00 pozostałe sześc meczów. Dni kiedy będzie można oglądać Ligę Mistrzów, nie zmienia się, będzie to wtorek i środa. W czwartki będzie można obejrzeć transmisje z meczów Ligi Europy. Finałowy mecz Ligi Mistrzów zostanie rozegrany na Stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie 1 czerwca 2019 roku.

W ciągu sezonu 2018/2019 odbędą się 343 meczy Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Dni meczowe, to około osiem godzin relacji na żywo. Rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy, to wydarzenie na które czeka wielu pasjonatów piłki nożnej. Obecna edycja tych rywalizacji przynosi kibicom wiele nowych rozwiązań. Jedną z nich jest możliwość obejrzenia każdego meczu w sieci internetowej na platformie Ipla, oraz w ramach taryf abonenckich w sieci Plus. Kibicom spodoba się zapewne fakt, że jednego wieczoru będą mogli obejrzeć nie tylko jeden mecz piłkarski na żywo. Gratką dla kibiców jest również, to że wszystkie mecze każdej kolejki Ligi Mistrzów UEFA będą mogli obejrzeć na żywo. 

Polecane

  1. Gdzie i kiedy oglądać mecze rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy w internecie?Gdzie i kiedy oglądać mecze rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy w internecie?

    Faza zasadnicza piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy została zakończona w ubiegły weekend. Teraz zespoły rozpoczynają rywalizację z podziałem na grupy: mistrzowską i spadkową. W związku z...

  2. Multiliga ekstraklasy - gdzie oglądać na żywo w internecie?Multiliga ekstraklasy - gdzie oglądać na żywo w internecie?

    W sobotę (13.04.2019 r.) zapadną ostateczne rozstrzygnięcia w fazie zasadniczej sezonu 2018/2019 piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Dokładnie o godzinie 18:00 na ośmiu ligowych stadionach...

  3. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów?

    We wtorek (09.04.2019 r.) i środę (10.04.2019 r.) zostaną rozegrane pierwsze mecze ćwierćfinałowe piłkarskiej Ligi Mistrzów. Emocji nie powinno brakować, ponieważ w tej fazie zobaczymy...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Polsat Sport Premium jak oglądać w internecie?

Sprawdź jak oglądać w internecie kanał Polsat Sport Premium
Zgłoś błąd