Udostępnij:

ME U-21: gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Hiszpania – Polska?

W sobotę (22.06.2019 r.) o godzinie 21:00 piłkarze reprezentacji Polski U-21 rozegrają ostatni grupowy mecz w ramach mistrzostw Europy 2019. Zespół prowadzony przez selekcjonera po dwóch sensacyjnych zwycięstwach nad Belgią i Włochami tym razem zagrają z Hiszpanią. Mimo kompletu punktów na koncie biało-czerwoni wciąż nie są pewni awansu do rundy finałowej. Aby zapewnić sobie wyjście z grupy bez oglądania się na innych muszą w sobotę przynajmniej zremisować. Podpowiadamy, jak i gdzie legalnie w internecie obejrzeć sobotnie spotkanie Hiszpania- Polska. 

Dotychczasowe spotkania Polaków na EURO 2019 były pokazywane na antenach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. To właśnie Telewizja Polska dysponuje bowiem prawami do transmitowania meczów z tego turnieju. 

Hiszpania – Polska U-21 na żywo online w TVP 1 i TVP Sport

Mecz Hiszpania- Polska będzie dostępny na żywo zarówno na antenie TVP 1, jak i TVP Sport. Jako że oba te kanały znajdują się wśród kanałów telewizji naziemnej, jedną  z polecanych przez nas możliwości oglądania ich na żywo online jest wybór platformy Player+ Box. Po odpowiednim podłączeniu anteny do dekodera można odbierać za darmo wszystkie kanały telewizji naziemnej. 

        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w usłudze Player+ Box 

Inną opcją w pełni legalnego oglądania meczu Hiszpanów z Polakami jest skorzystanie z platformy Netia. Oferuje ona różne pakiety abonamentowe. Wystarczy wybrać taki, który będzie zawierał TVP 1 lub TVP Sport, by cieszyć się możliwością śledzenia tej ważnej dla biało-czerwonych rywalizacji.

        Oglądaj kanały TVP 1 i TVP Sport w Netii 

Jeśli chodzi o plan transmisji, to zarówno na TVP 1, jak i na TVP Sport bezpośredni przekaz ze stadionu ma rozpocząć się o godzinie 20:50. Inaczej wygląda kwestia studia. W TVP 1 wystartuje ono o 20:30, natomiast w TVP Sport eksperci będą dyskutować już od godziny 19:25. 

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz el. Euro 2020 Łotwa - Polska? 

    Już za kilka dni piłkarze reprezentacji Polski mogą świętować awans do mistrzostw Europy 2020. Może się tak stać w przypadku dwóch zwycięstw i pomyślnych rezultatów innych spotkań z...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? Gdzie na żywo w internecie oglądać hit ekstraklasy Jagiellonia - Legia? 

    Już w piątek (13.09.2019 r.) do gry po przerwie na mecze reprezentacyjne wraca polska PKO Ekstraklasa. Już na sam początek rywalizacji w ramach 8. kolejki czeka nas hit. Piłkarze Jagiellonii...

  3. Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?Polska – Austria: gdzie obejrzeć na żywo w internecie?

    Reprezentanci Polski muszą szybko zapomnieć o porażce ze Słowenią 0:2 i odbudować się mentalnie. Już w poniedziałek (09.09.2019 r.) czeka ich bardzo ważne spotkanie z reprezentacją...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

ME U-21: gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Hiszpania – Polska?

Zgłoś błąd