Udostępnij:

Jak pewnie wygrać u bukmachera? - metody i porady

Zapewne jako klientów zakładów bukmacherskich nie raz zastanawiałeś się, jak obstawiać mecze żeby wygrywać. To pytanie, które spędza sen z powiek wszystkim typerom, którzy nie chcą tracić obstawianych pieniędzy. Czy istnieje jakaś skuteczna metoda, która zapewnia wygraną? Kupne typy? Skomplikowane obliczenia matematyczne? System? Każdy o nich słyszał lub zetknął się bezpośrednio, lecz ile jest w tym wszystkim prawdy? 

Jak pewnie wygrać u bukmachera? - metody i poradyFot. shutterstock.com

Jak grać u bukmachera, aby nie być stratnym?

Już w pierwszej kolejności musimy zdementować pewne mity, które narosły wokół bukmacherki. Po pierwsze - nie istnieją żadne pewniaki, niezależnie od tego, co proponuje i obiecuje Ci nieznajomy typer z grupy na Facebooku. Po drugie - w Sieci znajdziesz różne systemy bukmacherskie, które dzięki matematycznym obliczeniom mogą zapewnić solidną wygraną. Prawda jest taka, że nie odpowie na pytanie typerów żaden bukmacher jak wygrac, dlatego zawsze należy trzymać się rozsądnej gry i mimo wszystko liczyć się z przegraną. 

Płatne typy metodą na wygraną? 

Jeżeli obstawiasz już długo, zapewne należysz do jakiejś grupy facebookowej o tematyce bukmacherskiej. To dobre miejsce na wymianę doświadczeń i spostrzeżeń między typerami, ale jest to także pole działania oszustów. Jak oni działają? W pierwszej kolejności zakładają nieprawdziwe konta na portalu społecznościowym, a następnie piszą prywatne wiadomości do członków grup. Oferują pewniaki za drobną opłatą. Przekonują, że posiadają informacje o ustawionych meczach i chętnie się tą wiedzą podzielą.

Czy naprawdę wierzysz w to, że osoba posiadająca takie informacje sprzeda je za sto złotych? Dlaczego sama nie obstawi i nie wygra? Dlatego, że jest to oszustwo i zwykła chęć wyciągnięcia pieniędzy od naiwnych graczy, którzy za wszelką cenę chcą coś wygrać. Czasem płatny typer poprosi od razu o całą zapłatę, a czasem o pół przed podanymi typami i pół po ich wysłaniu. Ma to wzbudzić większe zaufanie, jednak po pierwszym przelewie kontakt się urywa lub otrzymujesz kompletnie losowe typy, które wcale nie są pewne. 

Zatem widzisz, że płatne typy nie są dobrą metodą na to, jak grac w zaklady bukmacherskie, aby mieć zagwarantowaną wygraną. 

A może surebety? 

Niektórzy gracze wskazują na to, że bukmacherka jak wygrywac systemem, to tylko przy użyciu surebetów. W dużym skrócie taka metoda obstawiania polega na postawieniu dwóch różnych typów przy tym samym zdarzeniu (przy wykluczeniu remisu) u innych bukmacherów. Masz pewność, że trafisz w którymś z przypadków, więc rzeczywiście jest to pewna wygrana. A co z pieniędzmi? Czy ta inwestycja się opłaca? W teorii tak, o ile kursy na jedno zdarzenie są większe niż 2,0. Wygrana z jednego typu powinna zrekompensować całość postawionej kwoty. Jednak jeśli odliczymy 12% podatku obrotowego, okaże się, że jednak w praktyce ta metoda zastosowana u polskich buków nie jest tak korzystna, jak w przypadku podmiotów zagranicznych (które są nielegalne, więc nie należy obstawiać u nich zakładów). 

Jak grać w zakłady bukmacherskie żeby wygrać? Rozsądnie!

Jak obstawiać żeby wygrywać? Przede wszystkim skup się na dyscyplinie sportowej, którą lubisz i jesteś w stanie z przyjemnością poświęcić czas na regularne oglądanie spotkań oraz analizowanie statystyk. Właśnie takie działania zwiększają szanse na dobre wytypowanie faworyta. Dobra znajomość sportu daje przewagę, choć wciąż nie jest gwarantem sukcesu. Można posiłkować się wiedzą innych typerów z forów internetowych, nie trzeba za typy płacić. Lepiej obstawiać samodzielnie. 

Niejeden gracz chce znać uniwersalny i sprawdzony sposób na to, jak grać w zakłady bukmacherskie, aby wygrać spore sumy pieniędzy. Nie jest to jednak takie proste - sport (i nie tylko, ponieważ można obstawiać także wydarzenia z zakresu kultury czy polityki) jest zbyt nieprzewidywalny, aby jednoznacznie stwierdzić "Tak, to są faworyci, na pewno wygrają". 

Sprawdź najlepszy sts kod promocyjny i bonus na start online

Jak grać u konkretnych bukmacherów?

W zasadzie metody obstawiania są takie same wszędzie, więc wiedza, doświadczenie i dobre nawyki przydadzą się u każdego operatora. Co prawda każdy bukmacher tworzy swój własny regulamin, gdzie nakłada różnego rodzaju ograniczenia lub wymagania, jednak same metody i schematy są takie same u wszystkich. Jeśli chcesz wiedzieć, jak grac w STS zeby wygrac, to wybierz swoje ulubione dyscypliny i nie kieruj się emocjami. Tak samo postępuj na przykład w Totolotku, PZBuku, Milenium i innych zakładach. Mimo wszystko nie można zapominać o rozsądku. Bukmacher jak grac zeby wygrac wie i część typerów także znajduje skuteczny system, jednak muszą oni liczyć się wtedy z limitami, które mogą zostać nałożone na ich konta. 

Jak grać w bukmachera, to tylko u tego legalnego. Korzystanie z usług bukmacherów nielicencjonowanych w Polsce jest surowo karane. Dlatego nie decyduj się na zakład nielegalny. Pamiętaj także o odpowiedzialnej grze, ponieważ hazard związany jest z ryzykiem uzależnienia i utraty pieniędzy.

Autor: Sebastian Nowak

Polecane

  1. Transmisja live z meczów 4. kolejki Ligi Mistrzów. Live stream w internecie i sygnał w tvTransmisja live z meczów 4. kolejki Ligi Mistrzów. Live stream w internecie i sygnał w tv

    Gdzie oglądać mecze 4. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów? Na to pytanie próbują odpowiedzieć praktycznie wszyscy, którzy jakąkolwiek transmisją na żywo są zainteresowani. Na ten moment...

  2. Gdzie oglądać pojedynek Polska - Holandia? Transmisja na żywo w internecie oraz w tvGdzie oglądać pojedynek Polska - Holandia? Transmisja na żywo w internecie oraz w tv

    W kontekście dotyczącym tego, gdzie oglądać spotkanie Polska - Holandia, mamy to szczęście, że nie musimy zamknąć się tylko na jedną możliwość. Ogólny bilans pozwala nam myśleć nad...

  3. Transmisja na żywo z meczów piłkarskich w dniach 20-22.11. Gdzie oglądać live stream w tv oraz w internecie?Transmisja na żywo z meczów piłkarskich w dniach 20-22.11. Gdzie oglądać live stream w tv oraz w internecie?

    Poruszenie w sposób szczegółowy tematu transmisji na żywo z wybranych meczów nadchodzącego weekendu pozwoli nam zaznajomić się z ofertą na naprawdę dobrym poziomie. Swoje do ugrania...Jak pewnie wygrać u bukmachera? - metody i porady

Zgłoś błąd