Udostępnij:

Jak i gdzie legalnie oglądać transmisje meczów?

Zobacz legalnie transmisje meczów na żywo - gdzie i jak oglądać?

Czy ty też chcesz śledzić najważniejsze wydarzenia sportowe nawet z telefonu będąc na przykład w podróży, czy za granicą bez dostępu do telewizora? Na szczęście jest coś takiego jak streaming.

Jak legalnie oglądać transmisje meczów?

Sportowy streaming jest to rodzaj internetowych transmisji sportowych w czasie rzeczywistym jakiegoś wydarzenia sportowego bądź programu telewizyjnego, pozwala on na łatwy dostęp do treści, nawet bez dostępu do telewizora, co ułatwia śledzenie najważniejszych wydarzeń sportowych z każdego miejsca na ziemi które ma dostęp do internetu.

Niestety, większość witryn internetowych oferujących streaming jest nielegalna, ponieważ osoby dające dostęp do takiej transmisji nie posiadają zgody na transmitowanie danego programu czy wydarzenia. Dobrze że istnieją serwisy które robią to legalnie. Nie wszystkie są płatne! Ważnym jest żeby wiedzieć który serwis transmituje to legalnie a który nie. Legalnymi serwisami są na przykład:

 • Player PLUS. Oferuje on wiele pakietów, od pakietu starter, który jest bezpłatny, przez pakiety na przykład podstawowy i rozszerzony, które różnią się ilością kanałów do których mamy dostęp (pakiet rozszerzony: 80 kanałów).
 • Ipla. Największa i najbardziej znana telewizja internetowa w Polsce. Wiele materiałów sportowych jest udostępnianych za darmo, ale za transmisje online trzeba już zapłacić. Nieraz trafią się jakieś transmisje online udostępnione za darmo.
 • Kanały telewizyjne online. Na przykład CANAL + i CANAL + Sport HD, można tu obejrzeć Polską Ekstraklasę, Hiszpańską La Ligę, Niemiecką Bundesligę i Angielską Premier League.
 • Niektórzy bukmacherzy oferują też streaming: bwin - zagraniczny bukmacher streamuje aż około 2000 relacji w ciągu miesiąca.
 • STS TV i Fortuna TV - pierwsi polscy bukmacherzy którzy wprowadzili streaming online, dzięki nim możemy liczyć na ponad 1000 relacji w ciągu miesiąca.

Należy zauważyć, ze coraz więcej osób, stara się oszukać ludzi i wprowadza własne, nielegalne serwisy streamingowe z opłatami, które niekiedy są niższe niż na legalnych serwisach streamingowych, ale nie należy brnąć w ten nielegalny proceder, ponieważ może nam to przysporzyć wiele problemów.

Gdzie legalnie oglądać transmisje meczów?

Technologia użyta w aplikacji Ace Stream to rozwiązanie które umożliwia oglądanie np. meczów online bez przerw. Ace Stream bazuje na protokole BitTorrent, a więc odbierający przekaz online, w tym samym momencie udostępnia fragmenty innym widzom. Udostępnianie  treści chronionej prawem autorskim bez zgody twórcy nie zawiera się definicji dozwolonego użytku prywatnego, więc oglądanie za pomocą Ace Stream komercyjnych transmisji jest nielegalne i zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 2 lat, ponieważ oglądając taką transmisje jednocześnie jesteśmy kimś kto ją udostępnia, jesteśmy swoistym mostem który jest wykorzystywany do dalszego przesyłania danych transmisji.

Na zakończenie chciałbym dodać iż trzeba bardzo uważać gdzie oglądamy transmisje online, bo możemy trafić na takie wynalazki jak Ace Stream i wpaść w spore tarapaty.

Polecane

 1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

  Nie w czwartek, jak zazwyczaj ma to miejsce, ale w środę (14.08.2019 r.) zostanie rozegrany rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Atromitosem Ateny, a Legią...

 2. Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

  Uważana przez wielu za najlepszą piłkarską ligę na świecie – angielska Premier League w piątek (09.08.2019 r.) rozpocznie sezon 2019/2020. Hitem pierwszej kolejki tych rozgrywek będzie...

 3. Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Atromitos Ateny?Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Atromitos Ateny?

  W czwartek (08.08.2019 r.) czekają nas kolejne emocje związane z eliminacjami do Ligi Europy. Tego dnia rozegrane zostaną pierwsze mecze trzeciej rundy. Polskich kibiców najbardziej...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Jak i gdzie legalnie oglądać transmisje meczów?

Zobacz legalnie transmisje meczów na żywo - gdzie i jak oglądać?
Zgłoś błąd