Udostępnij:

Hit Premier League: gdzie obejrzeć mecz Liverpool - Tottenham w internecie?

32. kolejka angielskiej Premier League będzie stała pod znakiem ciekawie zapowiadającego się meczu pomiędzy drużynami ze ścisłej czołówki tabeli: Liverpoolem, a Tottenhamem. Gospodarze zajmują pierwsze miejsce, a popularne „Koguty“ znajdują się na trzeciej lokacie. Mimo że londyńczycy w ostatnim czasie nie zachwycali formą, to do takiego meczu zawodnicy podchodzą zawsze szczególnie zmobilizowani. W Polsce kibiców Liverpoolu i Tottenhamu nie brakuje i dlatego postanowiliśmy podpowiedzieć, gdzie w internecie będzie można legalnie obejrzeć niedzielny mecz (31.03.2019 r. godz. 17:30). 

Jak wiadomo, dostęp do meczów angielskiej Premier League dla polskich fanów nie jest zbyt duży. Prawa do pokazywania spotkań posiada platforma nc+, która transmituje je na swoich kodowanych kanałach. Akurat mecz Liverpool - Tottenham będzie można obejrzeć na kanale Canal+ Sport. 

Mecz Liverpool - Tottenham na żywo online w Canal+ Sport

Jeśli chodzi o legalny dostęp do kanału Canal+ Sport, to można go uzyskać poprzez wykupienie specjalnego pakietu na platformie Player+. Konkretnie chodzi o pakiet o nazwie START EXTRA CANAL+. Jego standardowa cena wynosi 60 złotych za 30-dniowy dostęp, ale obecnie można go nabyć za 50 złotych. Ta opcja daje możliwość oglądania nie tylko kanału Canal+ Sport, ale również 20 innych kanałów m.in. Canal+ i Canal+ Sport 2. 

  - Kliknij w ten link i wybierz pakiet START EXTRA CANAL+ w Player+

Drugim rozwiązaniem jest wykupienie abonamentu na platformie Netia w ramach pakietu CANAL+ SELECT. W tym przypadku jednak klient wiąże się dłuższą umową niż w pierwszej prezentowanej przez nas opcji. 

     - Oglądaj sportowe kanały Canal+ w Netii 

Liverpool - Tottenham live stream 

Przypominamy, że na łamach naszego serwisu publikujemy listę wszystkich legalnych platform i kanałów na których można oglądać mecze angielskiej Premier League - na żywo i live stream za darmo. 

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Polska – Belgia na EURO U-21?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Polska – Belgia na EURO U-21?

    W niedzielę, 16 czerwca piłkarze młodzieżowej reprezentacji Polski rozpoczną zmagania w rozgrywanych we Włoszech piłkarskich mistrzostwach Europy. W pierwszym meczu fazy grupowej...

  2. Polska - Izrael: gdzie na żywo w internecie oglądać mecz?Polska - Izrael: gdzie na żywo w internecie oglądać mecz?

    Eliminacyjna karuzela do Euro 2020 nie zwalnia tempa i już w poniedziałek (10.06.2019 r.) na PGE Narodowym w Warszawie piłkarze reprezentacji Polski rozegrają czwarty już mecz. Do tej...

  3. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Macedonia - Polska?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Macedonia - Polska?

    Mimo że sezon klubowy 2018/2019 oficjalnie już się zakończył, to kibice piłki nożnej nie mają prawa narzekać na brak wrażeń. Obecnie trwają rozgrywane w Polsce mistrzostwa świata do...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Hit Premier League: gdzie obejrzeć mecz Liverpool - Tottenham w internecie?

Zgłoś błąd