Udostępnij:

Gdzie w internecie oglądać mecze ostatniej kolejki Premier League?

Chyba mało kto przed startem sezonu 2018/2019 mógł spodziewać się, że w Premier League rywalizacja o mistrzowski tytuł będzie rozstrzygała się w ostatniej kolejce. Przewodzący Manchester City ma punkt przewagi nad drugim Liverpoolem. Dokładnie o godzinie 16:00 rozpoczną się wszystkie spotkania ostatniej serii gier. W niej City zagrają na wyjeździe z Brighton & Hove Albion, natomiast Liverpool podejmie Wolverhampton Wanderers. Oba mecze będzie można legalnie obejrzeć na żywo w internecie, a dla kibiców chcących śledzić wydarzenia obu spotkań przewidziano transmisję łączoną. W tym artykule podpowiadamy, gdzie obejrzeć niedzielne transmisje. 

Polscy kibice nie mają wielu możliwości oglądania spotkań angielskiej Premier League. Wszystko dlatego, że prawa do pokazywania tej ligi posiada platforma nc+ i tylko na jej kanałach można zobaczyć mecze angielskiej elity. Nie inaczej jest z meczami ostatniej serii gier. 

Premier League: Brighton - Manchester City w Canal+ Sport 2, Liverpool - Wolverhampton w Canal+ Family

Od godziny 15:55 na kanale Canal+ Sport 2 rozpocznie się bezpośrednia transmisja meczu Brighton - Manchester City. Z kolei rywalizacja na Anfield Road będzie pokazywana na Canal+ Family o tej samej porze. Prawdziwym rarytasem, jaki przygotowali dla kibiców „The Citizens“ i „The Reds“ przedstawiciele Canal+ jest tansmisja łączona, podczas której będzie można na bieżąco śledzić najciekawsze wydarzenia na obu stadionach. Ona będzie miała miejsce na kanale Canal+ Sport

Aby móc legalnie oglądać kanały Canal+ Sport, Canal+ Sport 2 i Canal+ Family należy posiadać wykupiony do nich dostęp. My proponujemy dwie możliwości. Pierwsza z nich, to oferta platformy Player+. Pozwala ona na zakup 30-dniowego pakietu o nazwie  START EXTRA CANAL+ w cenie 50 złotych. Zaletą tego rozwiązania jest to, że po upływie 30 dni nie trzeba odnawiać ani przedłużać abonamentu. 

  - Kliknij w ten link i wybierz pakiet START EXTRA CANAL+ w Player+

Kanały Canal+ można również oglądać na platformie Netia. W tym przypadku należy wybrać pakiet CANAL+ SELECT. Oferta Netii wiąże się jednak z koniecznością związania się umową na dłuższy okres. 

     - Oglądaj sportowe kanały Canal+ w Netii 

Polecane

  1. Gdzie oglądać za darmo w internecie ostatnią kolejkę Ligue 1?Gdzie oglądać za darmo w internecie ostatnią kolejkę Ligue 1?

    Praktycznie wszystkie najmocniejsze europejskie ligi piłkarskie zakończyły już sezon 2018/2019. Nieco dłużej rozgrywki trwają we Francji. Tam ostatnia kolejka Ligue 1 zostanie rozegrana...

  2. Mistrzostwa świata U-20: gdzie w internecie oglądać mecze?Mistrzostwa świata U-20: gdzie w internecie oglądać mecze?

    Już w czwartek (23.05.2019 r.) zainaugurowane zostaną piłkarskie mistrzostwa świata do lat 20. Cała impreza zostanie rozegrana na polskich boiskach. Poza reprezentacją Polski w akcji...

  3. Gdzie w internecie oglądać ostatnią kolejkę grupy mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy?Gdzie w internecie oglądać ostatnią kolejkę grupy mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy?

    W niedzielę, 19 maja dokładnie o godzinie 18:00 na czterech ekstraklasowych boiskach rozpoczną się mecze ostatniej, 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy w grupie mistrzowskiej. Emocji nie...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Gdzie w internecie oglądać mecze ostatniej kolejki Premier League?

Zgłoś błąd