Udostępnij:

Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Torino FC - AC Milan?

We Włoszech jest rozgrywana 34. kolejka Serie A. W niedzielę (28.04.2019 r.) swój mecz rozegrają piłkarze AC Milan, w którego barwach szansę na kolejny występ będzie miał Krzysztof Piątek. Zespół z Mediolanu na wyjeździe zmierzy się z Torino FC. W niniejszym artykule podpowiadamy, gdzie legalnie będzie można obejrzeć to spotkanie w internecie. 

Polscy kibice nie powinni narzekać na brak możliwości legalnego oglądania niedzielnej rywalizacji. W naszym kraju prawa do pokazywania włoskiej ekstraklasy posiada Eleven Sports. Dodatkowo sporo spotkań Serie A można oglądać na internetowych platformach zakładów bukmacherskich STS i zakładów bukmacherskich Fortuna

Torino - AC Milan na żywo w Eleven Sports 1

Spotkanie Torino z Milanem będzie można na żywo obejrzeć na kanale Eleven Sports 1. Legalny dostęp do tego kanału jest możliwy poprzez wykupienie pakietu lub abonamentu na jednej z platform, które oferują taką możliwość. Jedną z nich jest platforma Player+. Tam można nabyć pakiet ELEVEN w cenie 15 złotych, który poza dostępem do Eleven Sports 1 daje możliwość oglądania Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3. Pakiet jest ważny przez 30 dni i nie trzeba go odnawiać. 

   - Kliknij w ten link i wybierz pakiet Eleven w Player+ 

Drugą możliwością jest wykupienie abonamentu, w którym będzie znajdował się kanał Eleven Sports 1 na platformie Netia. Szczegóły oferty można znaleźć poprzez kliknięcie linku poniżej. 

     - Oglądaj kanały Eleven Sports w Netii 

Mecz Torino - Milan online w STS TV

Całkowicie za darmo i w pełni legalnie można również obejrzeć mecz Torino z Milanem na łamach STS TV. Specjalna platforma zakładów bukmacherskich pozwala na obejrzenie spotkania wszystkim, którzy posiadają zarejestrowane konta w STS i są do nich zalogowani. Bukmacher nie wymaga wpłaty depozytu ani zawarcia zakładów. 

 - Załóż konto w STS i oglądaj Serie A za darmo

Serie A na żywo: Torino - Milan w Fortuna TV

Na podobnej zasadzie, co w STS TV, można zobaczyć niedzielny mecz na platformie Fortuna TV. Tam również dostęp będzie uruchomiony dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Ta opcja również nie wiąże się z koniecznością uiszczania żadnych opłat. 

 - Załóż konto w Fortunie i oglądaj Serie A za darmo

Polecane

  1. Gdzie oglądać za darmo w internecie ostatnią kolejkę Ligue 1?Gdzie oglądać za darmo w internecie ostatnią kolejkę Ligue 1?

    Praktycznie wszystkie najmocniejsze europejskie ligi piłkarskie zakończyły już sezon 2018/2019. Nieco dłużej rozgrywki trwają we Francji. Tam ostatnia kolejka Ligue 1 zostanie rozegrana...

  2. Mistrzostwa świata U-20: gdzie w internecie oglądać mecze?Mistrzostwa świata U-20: gdzie w internecie oglądać mecze?

    Już w czwartek (23.05.2019 r.) zainaugurowane zostaną piłkarskie mistrzostwa świata do lat 20. Cała impreza zostanie rozegrana na polskich boiskach. Poza reprezentacją Polski w akcji...

  3. Gdzie w internecie oglądać ostatnią kolejkę grupy mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy?Gdzie w internecie oglądać ostatnią kolejkę grupy mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy?

    W niedzielę, 19 maja dokładnie o godzinie 18:00 na czterech ekstraklasowych boiskach rozpoczną się mecze ostatniej, 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy w grupie mistrzowskiej. Emocji nie...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Torino FC - AC Milan?

Zgłoś błąd