Udostępnij:

Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Atromitos Ateny?

W czwartek (08.08.2019 r.) czekają nas kolejne emocje związane z eliminacjami do Ligi Europy. Tego dnia rozegrane zostaną pierwsze mecze trzeciej rundy. Polskich kibiców najbardziej powinno interesować spotkanie jedynego zespołu z naszego kraju na tym etapie rywalizacji, czyli Legii Warszawa. Ekipa ze stolicy na własnym boisku podejmie Atromitos Ateny. Fani, którzy w czwartkowy wieczór nie będą mogli oglądać rywalizacji z wysokości trybun stadionu przy Łazienkowskiej w Warszawie, będą mogli zobaczyć je na żywo w internecie i tradycyjnej telewizji. W dalszej części artykułu podpowiadamy jak i gdzie będzie to możliwe. 

W tej edycji eliminacji do Ligi Europy spotkania polskich drużyn były transmitowane na kanałach Telewizji Polskiej, Cyfrowego Polsatu, a nawet internetowej telewizji zakładów bukmacherskich STS, czyli w STS TV.  Jeśli chodzi o spotkanie Legii z Atromitosem, to prawa do pokazywania tej rywalizacji posiada Telewizja Polska. 

Mecz Legia Warszawa – Atromitos Ateny na żywo w TVP Sport

Czwartkowe spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00, ale na antenie TVP Sport już o godzinie 19:45 rozpocznie się specjalne, przedmeczowe studio. W nim dziennikarze i zaproszeni goście poruszą wiele tematów związanych z tym spotkaniem. Nie powinno też zabraknąć wypowiedzi piłkarzy czy trenerów. Bezpośredni przekaz ze stadionu na Łazienkowskiej w Warszawie powinien natomiast rozpocząć się na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. 

Aby móc legalnie oglądać kanał TVP Sport w formie tradycyjnej lub w internecie można skorzystać z jednej z dwóch polecanych przez nas opcji. Pierwszą możliwością jest wybór usługi Player+ Box, który pozwala na oglądanie wszystkich kanałów telewizji naziemnej po wcześniejszym podłączeniu anteny do dekodera. Więcej informacji na temat Player+ Box można uzyskać po kliknięciu w poniższy link. 

      Oglądaj kanał TVP Sport w usłudze Player+ Box 

TVP Sport znajduje się również w ofercie kanałów na platformie Netia. Ona z kolei oferuje pakiety abonamentowe, z których można wybrać odpowiedni do własnych potrzeb i preferencji. Szczegóły oferty są dostępne poniżej. 

      Oglądaj kanał TVP Sport w Netii 


Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Legia Warszawa – Glasgow Rangers?

    Legia Warszawa nie bez problemów, ale ostatecznie zameldowała się w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Podopieczni trenera Aleksandara Vukovicia są już o krok od zrealizowania...

  2. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

    Nie w czwartek, jak zazwyczaj ma to miejsce, ale w środę (14.08.2019 r.) zostanie rozegrany rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Atromitosem Ateny, a Legią...

  3. Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

    Uważana przez wielu za najlepszą piłkarską ligę na świecie – angielska Premier League w piątek (09.08.2019 r.) rozpocznie sezon 2019/2020. Hitem pierwszej kolejki tych rozgrywek będzie...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Atromitos Ateny?

Zgłoś błąd