Udostępnij:

Eurosport jak oglądać w internecie?

Internet coraz częściej wygrywa walkę z telewizją. Nawet amatorzy sportowych wrażeń szukają możliwości, aby obejrzeć swoje ulubione sportowe wydarzenia online, czasem z powodu niedyspozycji w czasie transmitowania ulubionych wydarzeń sportowych, bądź z powodu nadrobienia transmisji, która miała miejsce w środku nocy. Dlatego też, coraz więcej platform telewizyjnych skłania się ku potrzebom konsumentów tworząc platformy internetowe.

Eurosport jak oglądać w internecie?

Jedną z takich platform jest platforma Eurosport Player. W ofercie tego serwisu możemy obejrzeć nie tylko aktualnie transmitowane w telewizji na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2, która transmituje takie wydarzenia jak mecze piłkarskie lig całego świata takich jak: Lotto Ekstraklasa, Serie A i wiele innych, poza tym kanały te posiadają w swoje ofercie także wydarzenia ze świata tenisa, snookera i wielu innych dyscyplin sportowych, nie tylko te, które aktualnie możemy obejrzeć na ekranie telewizorów, a także wydarzenia archiwalne. Dodatkowym atutem tej platformy jest możliwość obejrzenia transmisji, których mnogość niestety nie zmieściła się w ramówce tych programów.

Dostęp do tej platformy wiąże się kosztami, jednakże nie są to ogromne sumy. Na stronie tej platformy możemy znaleźć 3 możliwości subskrypcji. A więc mamy do wyboru dwie opcje subskrypcji rocznej i jedną opcję miesięczną. Pierwsza oferta abonamentu rocznego oferuje nam comiesięczne uiszczanie opłat. Miesięczny dostęp kosztuje 9 złotych, co w skali roku daje nam 108 zł. 9 złotych miesięcznie jest to kwota, której praktycznie nie odczujemy w naszym budżecie.

Eurosport jak oglądać online przez internet?

Natomiast druga oferta roczna zakłada, iż pokryjemy koszt rocznej subskrypcji jednorazowo i przez następne 12 miesięcy nie musimy się martwić płaceniem i możemy cieszyć się sportowymi emocjami. Koszt tego abonamentu to 89 złotych, a więc wychodzi to nie całe 7,5 złotych miesięcznie. Zatem druga opcja pakietu rocznej subskrypcji jest bardziej opłacalna dla naszej kieszeni, gdyż w ciągu roku możemy zaoszczędzić 18 złotych.

Trzecią i zarazem ostatnią opcją jest wykupienie jednorazowe miesięcznego dostępu do serwisu. Koszt tej subskrypcji wynosi 15 zł, a więc jeśli zainteresowani jesteśmy tylko jednym miesiącem, gdyż np. miesiąc ten jest miesiącem rozgrywania turnieju, który chcesz prześledzić bardzo skrupulatnie to jest to opcja właśnie dla ciebie. Dodatkowym atutem jest szeroka gama informacji sportowych i nowinek ze świata sportowego we współpracy z platformą eurosport.interia.pl. 
Podsumowując, platforma ta to prawdziwy skarb dla fanów sportowych emocji, którym nic nie może umknąć. 

Polecane

 1. Hit Primera Dision: Sevilla - Barcelona: jak i gdzie oglądać w internecie?

  Hit Primera Dision: Sevilla - Barcelona: jak i gdzie oglądać w internecie?

  W najbliższa kolejka hiszpańskiej Primera Division będzie stała pod znakiem arcyciekawie zapowiadającego się sobotniego meczu (23.02.2019 r.) pomiędzy Sevillą, a FC Barcelona. Gospodarze...

 2. Czy Piątek strzeli w piątek? Gdzie oglądać w internecie mecz AC Milan - Empoli?

  Czy Piątek strzeli w piątek? Gdzie oglądać w internecie mecz AC Milan - Empoli?

  Po transferze Krzysztofa Piątka do AC Milan zainteresowanie meczami tej drużyny wśród polskich kibiców zdecydowanie wzrosło. Dzięki świetnym występom w nowym klubie biało-czerwonych...

 3. Niedziela i poniedziałek w Pucharze Anglii: gdzie oglądać w internecie?

  Niedziela i poniedziałek w Pucharze Anglii: gdzie oglądać w internecie?

  W Anglii trwa przerwa w rozgrywkach Premier League, ale nie oznacza to, że kibice narzekają na brak piłkarskich emocji. Ten czas jest bowiem przeznaczony na rywalizację w Pucharze Anglii....

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Eurosport jak oglądać w internecie?

Zgłoś błąd