Udostępnij:

Eleven Sports jak oglądać w internecie?

Zobacz jak oglądać w internecie kanały Eleven Sports 1, 2, 3 i 4

Jesteś fanem piłki nożnej i od razu myślisz o odbiorcy, który potrafi Ci ją dostarczyć na najwyższym poziomie. Sprawdzasz dostawców i najwięcej z nich oferuje kanał Eleven Sports, ponieważ transmitują między innymi włoską Serie A, hiszpańską La Ligę, czy niemiecką Bundesligę. Decydujesz się, że musisz z niej skorzystać i gdy przechodzisz do zamawiania pakietu zdajesz sobie sprawę, że nie masz wykupionej telewizji satelitarnej z NC+ czy Polsatu.

Eleven Sports jak oglądać w internecie?

Myślisz sobie, że musisz obejść się smakiem i szukać lewego streamu w internecie, żeby poczuć emocje z największych lig. Takiego rozwiązania nie proponujemy. Dlaczego? Już pomijamy fakt, że większość streamów w internecie jest nielegalnych, to jeszcze ich jakość woła o pomstę do nieba. W porządku, ale ty chcesz oglądać Eleven Sports na żywo online, co wtedy? Okazuje się, że nie musisz posiadać telewizji, żeby móc cieszyć się ofertą kanałów Eleven. W jaki sposób? Już mówimy.

Eleven Sports jest dostępny już od 15,90 złotych na miesiąc. W tym pakiecie posiada się pełny dostęp do pełnej gamy kanałów Eleven na trzydzieści dni. Jedynie, co potrzebujesz to założyć konto. Istnieje też możliwość wybrania oferty na pół roku oraz na rok. Pakiety te kosztują odpowiednio 89,90 złotych oraz 159 złotych. W momencie, gdy wybierzemy ofertę przechodzimy do czterostopniowej rejestracji. W niej uzupełniamy dane związane z naszym imieniem, nazwiskiem i mailem. Po ich uzupełnieniu przechodzimy do następnego etapu związanego z kontem bankowym, płatnościami i rachunkiem. Po dokonaniu takiej rejestracji mamy dostęp do oferty kanałowej Eleven Sports. Kanały te można oglądać online na stronie Player+, a także na urządzeniach mobilnych, działających na systemach iOS oraz Android.

Eleven Sports jak oglądać online przez internet?

Tak jak wspomnieliśmy w pierwszym akapicie, nie polecamy korzystania z niepotwierdzonych źródeł nadawania. Oprócz tego, że kanały nie są najwyższej jakości i są nielegalne, to dodatkowo z nielegalnych źródeł nie wpływają płatności bezpośrednio do dostawcy. Co za tym idzie? Mają oni mniejszy budżet, żeby móc rozwijać technologię transmisji, a przez to my oglądamy je na obrazach gorszych jakościowo, a jak już za coś płacimy, to chyba chcemy w jak najlepszej postaci? Tym bardziej, że osobiście uważamy, że pakiety telewizyjne nie są aż takie drogie, ponieważ już w najtańszej wersji płacimy 60 groszy za dzień oglądania Eleven.

Eleven zapewnia nam możliwość oglądania telewizji gdziekolwiek na ziemi, wyłącznie potrzebujemy urządzenia mobilnego z systemem iOS lub Android i założenia konta na stronie Player plus, a potem wyłącznie pozostaje poczuć sportowe emocje.

Polecane

  1. Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?Gdzie na żywo w internecie oglądać mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa?

    Nie w czwartek, jak zazwyczaj ma to miejsce, ale w środę (14.08.2019 r.) zostanie rozegrany rewanżowy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy Atromitosem Ateny, a Legią...

  2. Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?Wraca Premier League! Gdzie online oglądać mecze w sezonie 2019/2020?

    Uważana przez wielu za najlepszą piłkarską ligę na świecie – angielska Premier League w piątek (09.08.2019 r.) rozpocznie sezon 2019/2020. Hitem pierwszej kolejki tych rozgrywek będzie...

  3. Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Atromitos Ateny?Gdzie na żywo w internecie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Atromitos Ateny?

    W czwartek (08.08.2019 r.) czekają nas kolejne emocje związane z eliminacjami do Ligi Europy. Tego dnia rozegrane zostaną pierwsze mecze trzeciej rundy. Polskich kibiców najbardziej...

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Eleven Sports jak oglądać w internecie?

Zobacz jak oglądać w internecie kanały Eleven Sports 1, 2, 3 i 4
Zgłoś błąd