Udostępnij:

Eleven Sports jak oglądać w internecie?

Jesteś fanem piłki nożnej i od razu myślisz o odbiorcy, który potrafi Ci ją dostarczyć na najwyższym poziomie. Sprawdzasz dostawców i najwięcej z nich oferuje kanał Eleven Sports, ponieważ transmitują między innymi włoską Serie A, hiszpańską La Ligę, czy niemiecką Bundesligę. Decydujesz się, że musisz z niej skorzystać i gdy przechodzisz do zamawiania pakietu zdajesz sobie sprawę, że nie masz wykupionej telewizji satelitarnej z NC+ czy Polsatu.

Eleven Sports jak oglądać w internecie?

Myślisz sobie, że musisz obejść się smakiem i szukać lewego streamu w internecie, żeby poczuć emocje z największych lig. Takiego rozwiązania nie proponujemy. Dlaczego? Już pomijamy fakt, że większość streamów w internecie jest nielegalnych, to jeszcze ich jakość woła o pomstę do nieba. W porządku, ale ty chcesz oglądać Eleven Sports, co wtedy? Okazuje się, że nie musisz posiadać telewizji, żeby móc cieszyć się ofertą kanałów Eleven. W jaki sposób? Już mówimy.

Eleven Sports jest dostępny już od 15,90 złotych na miesiąc. W tym pakiecie posiada się pełny dostęp do pełnej gamy kanałów Eleven na trzydzieści dni. Jedynie, co potrzebujesz to założyć konto. Istnieje też możliwość wybrania oferty na pół roku oraz na rok. Pakiety te kosztują odpowiednio 89,90 złotych oraz 159 złotych. W momencie, gdy wybierzemy ofertę przechodzimy do czterostopniowej rejestracji. W niej uzupełniamy dane związane z naszym imieniem, nazwiskiem i mailem. Po ich uzupełnieniu przechodzimy do następnego etapu związanego z kontem bankowym, płatnościami i rachunkiem. Po dokonaniu takiej rejestracji mamy dostęp do oferty kanałowej Eleven Sports. Kanały te można oglądać online na stronie elevensports.pl, a także na urządzeniach mobilnych, działających na systemach iOS oraz Android.

Eleven Sports jak oglądać online przez internet?

Tak jak wspomnieliśmy w pierwszym akapicie, nie polecamy korzystania z niepotwierdzonych źródeł nadawania. Oprócz tego, że kanały nie są najwyższej jakości i są nielegalne, to dodatkowo z nielegalnych źródeł nie wpływają płatności bezpośrednio do dostawcy. Co za tym idzie? Mają oni mniejszy budżet, żeby móc rozwijać technologię transmisji, a przez to my oglądamy je na obrazach gorszych jakościowo, a jak już za coś płacimy, to chyba chcemy w jak najlepszej postaci? Tym bardziej, że osobiście uważamy, że pakiety telewizyjne nie są aż takie drogie, ponieważ już w najtańszej wersji płacimy 60 groszy za dzień oglądania Eleven.

Eleven zapewnia nam możliwość oglądania telewizji gdziekolwiek na ziemi, wyłącznie potrzebujemy urządzenia mobilnego z systemem iOS lub Android i założenia konta na stronie elevensports.pl, a potem wyłącznie pozostaje poczuć sportowe emocje.

Polecane

 1. Hit Primera Dision: Sevilla - Barcelona: jak i gdzie oglądać w internecie?

  Hit Primera Dision: Sevilla - Barcelona: jak i gdzie oglądać w internecie?

  W najbliższa kolejka hiszpańskiej Primera Division będzie stała pod znakiem arcyciekawie zapowiadającego się sobotniego meczu (23.02.2019 r.) pomiędzy Sevillą, a FC Barcelona. Gospodarze...

 2. Czy Piątek strzeli w piątek? Gdzie oglądać w internecie mecz AC Milan - Empoli?

  Czy Piątek strzeli w piątek? Gdzie oglądać w internecie mecz AC Milan - Empoli?

  Po transferze Krzysztofa Piątka do AC Milan zainteresowanie meczami tej drużyny wśród polskich kibiców zdecydowanie wzrosło. Dzięki świetnym występom w nowym klubie biało-czerwonych...

 3. Niedziela i poniedziałek w Pucharze Anglii: gdzie oglądać w internecie?

  Niedziela i poniedziałek w Pucharze Anglii: gdzie oglądać w internecie?

  W Anglii trwa przerwa w rozgrywkach Premier League, ale nie oznacza to, że kibice narzekają na brak piłkarskich emocji. Ten czas jest bowiem przeznaczony na rywalizację w Pucharze Anglii....

Komentarze

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Eleven Sports jak oglądać w internecie?

Zgłoś błąd