WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Scone, Wellington, Sunshine Coast, Strathalbyn na żywo

Data:15.01.2017, godz. 12:00 GMT
Miejsce spotkania:
Dyscyplina: Wyścigi konne
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    Scone, Wellington, Sunshine Coast, Strathalbyn odbędzie się 15.01.2017 o godzinie 12:00 (GMT). Miejscem wydarzenia które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie . Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Wyścigi konne. Transmisja w TV planowana jest na kanale Sky Racing 1. Brak informacji o transmisji w internecie z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Scone, Wellington, Sunshine Coast, Strathalbyn - TRANSMISJE ONLINE

    Brak informacji o transmisji ONLINE

    Scone, Wellington, Sunshine Coast, Strathalbyn - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Anglia Sky Racing 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    OPINIE I KOMENTARZE

    Wyścigi konne

    Championship Round
    M Z WO WP R P LO LP B Pkt
    1 Ritten Sport 10 5 1 1 0 2 0 1 36:23 26
    2 HC Pustertal Wolfe 10 4 1 1 0 3 0 1 37:26 21
    3 Asiago Hockey 10 6 0 0 0 1 2 1 32:22 21
    4 Acroni Jesenice 10 4 1 0 0 4 1 0 29:32 17
    5 VEU Feldkirch 10 3 0 0 0 7 0 0 24:41 9
    6 EHC Lustenau 10 2 0 1 0 7 0 0 22:36 9
    Play Offs
    Grupa A - Losers stage
    M Z WO WP R P LO LP B Pkt
    1 S.G. Cortina 8 4 1 1 0 2 0 0 32:22 22
    2 Red Bull Salzburg II 8 5 0 0 0 2 1 0 28:25 19
    3 Gherdeina 8 5 0 0 0 3 0 0 30:28 17
    4 HC Fassa Falcons 8 2 0 0 0 5 0 1 25:32 7
    5 EC Bregenzerwald 8 2 0 0 0 6 0 0 27:35 6
    Play Offs
    Grupa B - Losers stage
    M Z WO WP R P LO LP B Pkt
    1 HC Neumarkt Riwega 8 6 1 0 0 1 0 0 30:19 24
    2 Vipiteno 8 6 0 0 0 1 1 0 34:15 20
    3 EK Zeller Eisbaren 8 4 1 0 0 3 0 0 22:18 19
    4 EC Kitzbuhel 8 2 0 0 0 6 0 0 19:30 6
    5 EC KAC II 8 0 0 0 0 7 1 0 10:33 1
    Play Offs
    Sezon zasadniczy
    M Z WO WP R P LO LP B Pkt %
    1 Ritten Sport 30 24 1 1 0 3 1 0 117:63 77 86.67
    2 HC Pustertal Wolfe 30 23 3 0 0 3 1 0 103:55 76 86.67
    3 Acroni Jesenice 30 20 1 0 0 8 1 0 120:66 63 70.00
    4 EHC Lustenau 30 17 1 0 0 9 3 0 106:77 56 60.00
    5 Asiago Hockey 30 16 3 1 0 10 0 0 102:64 56 66.67
    6 VEU Feldkirch 30 18 0 0 0 11 0 1 112:89 55 60.00
    7 S.G. Cortina 30 14 1 1 0 9 2 3 100:76 51 53.33
    8 EK Zeller Eisbaren 30 11 1 0 0 15 3 0 85:96 38 40.00
    9 HC Neumarkt Riwega 30 10 1 2 0 15 0 2 87:97 38 43.33
    10 Red Bull Salzburg II 30 10 2 1 0 15 1 1 85:87 38 43.33
    11 Gherdeina 30 9 2 1 0 15 3 0 84:104 36 40.00
    12 Vipiteno 30 10 2 1 0 17 0 0 78:90 36 43.33
    13 EC Kitzbuhel 30 9 1 1 0 18 1 0 72:115 32 36.67
    14 HC Fassa Falcons 30 6 2 0 0 18 2 2 79:126 26 26.67
    15 EC Bregenzerwald 30 7 0 0 0 19 3 1 76:118 25 23.33
    16 EC KAC II 30 3 2 1 0 22 2 0 60:143 17 20.00
    Winners Stage
    Losers Stage