Widzew Łódź - Wisła Kraków na żywo

Data meczu: 05.04.2014, godz. 18:00
Miejsce spotkania: Łódź
Dyscyplina: Piłka Nożna
Rozgrywki: Ekstraklasa
Transmisja w TV: Polsat Sport Extra,
Canal+ Sport
Transmisja w internecie: ipla.tv

KOMU KIBICUJESZ?

Widzew Łódź
Wisła Kraków
razem głosów:

Widzew Łódź ma niewielkie szanse na utrzymanie. Zespół Artura Skowronka nie ma żadnych argumentów, aby wygrywać mecze, co pokazał niedawno. To szansa dla Wisły Kraków nie tylko na poprawienie swojego wyjazdowego bilansu, ale także na zdobycie kolejnych trzech punktów.

 

Widzew nadal jest w katastrofalnej formie i coraz bardziej realne w przypadku tego zespołu staje się widmo. Mimo że będzie jeszcze druga część sezonu, to przecież odrobienie sporych strat będzie niemożliwe. Łodzianie w ostatnim czasie upodobali sobie remisy, tyle że w większości przypadków wcale nie grają dobrze. Czasami mają po prostu szczęście. Poza remisami, notują tylko porażki. To jasno pokazuje, jak słaba jest ekipa Artura Skowronka, która ostatnie zwycięstwo zanotowała na początku listopada, czyli pół roku temu.

 

O ile jesienią Wisła zachwycała, o tyle wiosną krakowianie obniżyli loty. Nie można mówić o totalnym załamaniu, o beznadziejnej formie, ale mimo wszystko nie jest to dyspozycja, która mogłaby zadowolić kibiców oraz trenera Franciszka Smudę. Jego podopieczni nadal są wysoko w tabeli, bo zajmują przecież trzecie miejsce, ale w przypadku kolejnej straty punktów, spadek może być naprawdę wyraźny. Przede wszystkim "Biała Gwiazda" nie jest tak skuteczna, jak w pierwszej części rozgrywek. Widać to chociażby po grze Pawła Brożka. Nie zmienia to jednak faktu, iż Wisła jest zdecydowanym faworytem.

TRANSMISJA W TV

Transmisja w Canal+ Sport od godz. 17.55, w Polsacie Sport Extra od godz. 17.50.

TRANSMISJA W INTERNECIE

Transmisja w ipla.tv od godz. 17.50.

KOMENTARZE
0