Widzew Łódź - Cracovia na żywo

Data meczu: 04.05.2014, godz. 15:30
Miejsce spotkania: Łódź
Dyscyplina: Piłka Nożna
Rozgrywki: Ekstraklasa
Transmisja w TV: Polsat Sport Extra,
Canal+ Sport
Transmisja w internecie: ipla.tv

KOMU KIBICUJESZ?

Widzew Łódź
Cracovia
razem głosów:

Jeżeli gdziekolwiek Widzew Łódź ma przedłużyć swoje szanse na utrzymanie, to wyłącznie na własnym boisku. Tyle że zawodnicy Artura Skowronka wcale nie grają lepiej, więc triumf w meczu z Cracovią może być po prostu poza ich zasięgiem.

 

Można napisać, że łodzianie sami przybijają gwoździe do trumny. Przed tygodniem mieli wygraną w kieszeni, ich sytuacja poprawiłaby się znacząco, gdyby powiększyli swój dorobek o trzy punkty, a tymczasem zmarnowali doskonałą okazję i tylko zremisowali z Koroną Kielce. Efekt jest taki, że do miejsca dającego utrzymanie Widzew traci sześć punktów. Wątpliwe, aby udało im się odrobić dystans. To po prostu niemożliwe, skoro ten zespół gra tak słabo, a trener nie jest w stanie nic poprawić w ich grze. Co prawda teraz zagrają u siebie, ale... to marne pocieszenie.

 

Cracovia również gra beznadziejnie. Na inaugurację drugiej rundy T-Mobile Ekstraklasy przegrała z Podbeskidziem. Beniaminek jest w o tyle komfortowej sytuacji, że nad przedostatnim Zagłębiem Lubin ma pięć "oczek" przewagi. To sporo, dlatego podopieczni Wojciecha Stawowego mogą jeszcze spokojnie podchodzić o meczów. Zresztą w przypadku triumfu w Łodzi praktycznie zagwarantują sobie utrzymanie. Na to akurat ich stać, bo choć ich defensywa jest nieszczelna, to przeciwnik raczej nie stwarza wielkiego zagrożenia. Zresztą już raz w tym sezonie Cracovia wygrała w Łodzi.

TRANSMISJA W TV

Transmisja w Canal+ Sport od godz. 15.25, w Polsacie Sport Extra od godz. 15.20.

TRANSMISJA W INTERNECIE

Transmisja w ipla.tv od godz. 15.20.

KOMENTARZE
0