WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Zawody Pucharu Świata w Lillehammer na żywo

Data:14.03.2017, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Lillehammer
Dyscyplina: Skoki narciarskie
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    Zawody Pucharu Świata w Lillehammer odbędzie się 14.03.2017 o godzinie 16:00 (GMT). Miejscem wydarzenia które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Lillehammer. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Skoki narciarskie. Transmisja w TV planowana jest na kanale ORF 1, Eurosport 1, J Sports 3, ZDF, Eurosport Norway, TVP Sport, TVP 1, EuroSport Nordic, TV Slovenija 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: sport.tvp.pl, NBC Sports App. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Zawody Pucharu Świata w Lillehammer - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Polska sport.tvp.pl ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA NBC Sports App ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Zawody Pucharu Świata w Lillehammer - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Austria ORF 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Francja Eurosport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Japonia J Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy ZDF
    Eurosport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Norwegia Eurosport Norway ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Polska Eurosport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TVP 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Szwecja EuroSport Nordic ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Słowenia TV Slovenija 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy Eurosport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    OPINIE I KOMENTARZE

    Hokej - Puchar Kontynentalny

    Grupa B - 2nd Round
    M Z WO WP R P LO LP B Pkt %
    1 Nottingham Panthers 3 3 0 0 0 0 0 0 28:4 9 100.00
    2 Liepaja 3 2 0 0 0 1 0 0 19:6 6 66.67
    3 Istanbul 3 1 0 0 0 2 0 0 9:23 3 33.33
    4 CH Jaca 3 0 0 0 0 3 0 0 7:30 0 0.00
    Next Round
    Grupa C - 2nd Round
    M Z WO WP R P LO LP B Pkt %
    1 GKS Tychy 3 2 0 0 0 0 1 0 18:4 7 66.67
    2 DVTK Jegesmedvek 3 2 0 0 0 1 0 0 11:7 6 66.67
    3 Acroni Jesenice 3 0 1 1 0 1 0 0 6:7 4 66.67
    4 Dunarea Galati 3 0 0 0 0 2 0 1 3:20 1 0.00
    Next Round
    Grupa D - 3rd Round
    M Z WO WP R P LO LP B Pkt %
    1 Odense Bulldogs 3 2 0 0 0 1 0 0 9:8 6 66.67
    2 Nottingham Panthers 3 2 0 0 0 1 0 0 10:10 6 66.67
    3 Donbass Donetsk 3 1 0 0 0 2 0 0 6:6 3 33.33
    4 Angers 3 1 0 0 0 2 0 0 8:9 3 33.33
    Next Round
    Grupa E - 3rd Round
    M Z WO WP R P LO LP B Pkt %
    1 Ritten Sport 3 3 0 0 0 0 0 0 10:6 9 100.00
    2 Beybarys Atyrau 3 2 0 0 0 1 0 0 10:6 6 66.67
    3 Shakhter Soligorsk 3 1 0 0 0 2 0 0 4:7 3 33.33
    4 GKS Tychy 3 0 0 0 0 3 0 0 5:10 0 0.00
    Next Round
    Super Final
    M Z WO WP R P LO LP B Pkt %
    1 Nottingham Panthers 3 2 0 1 0 0 0 0 9:3 8 100.00
    2 Beybarys Atyrau 3 0 1 0 0 0 0 2 7:8 4 33.33
    3 Odense Bulldogs 3 1 0 0 0 1 1 0 6:6 4 33.33
    4 Ritten Sport 3 0 0 1 0 2 0 0 5:10 2 33.33
    Champions League
    Grupa A - 1st Round
    M Z WO WP R P LO LP B Pkt %
    1 Istanbul 3 3 0 0 0 0 0 0 32:6 9 100.00
    2 HK Partizan 3 2 0 0 0 1 0 0 12:14 6 66.67
    3 Irbis-Skate Sofia 3 1 0 0 0 2 0 0 9:13 3 33.33
    4 Bat Yam 3 0 0 0 0 3 0 0 10:30 0 0.00
    Next Round