Rio 2016 - 5. dzień na żywo

Data:10.08.2016, godz. 11:30 GMT
Miejsce spotkania: Rio de Janeiro
Dyscyplina: Rio 2016
Rio 2016 - 5. dzień odbędzie się 10.08.2016 o godzinie 11:30 (GMT). Miejscem wydarzenia które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Rio de Janeiro. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Rio 2016. Transmisja w TV planowana jest na kanale BBC Two, BBC One, BBC Sport, BBC Olympics 1, BBC Olympics 4, BBC Olympics 3, BBC Olympics 2, TV Pública, 7mate, ORF 1, La Deux, VRT Sporza, ESPN Brasil, SporTV, BNT 1, TVN, CCTV 1, TV2 Denmark, Canal+ Sport, Canal+ France, SuperSport 6 Africa, Teledeporte, La1, Star Sports 1 Asia, Sport 5 Israel, TSN2, CBC, TSN1, TSN5, TSN3, TSN4, Caracol TV, ZDF, ARD Das Erste, TVP Sport, TVP 1, TVP 2, Channel One Russia, NTV+, SRF zwei, STV1 Jednotka, NBC, NBCSN, Rai Sport 2, Rai Sport 1, Rai 2, Rai 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: BBC iPlayer, tvpublica.com.ar/vivo-2/, sport.tvp.pl, stream.nbcolympics.com, raisport.rai.it. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BBC iPlayer ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna tvpublica.com.ar/vivo-2/
Polska sport.tvp.pl
USA stream.nbcolympics.com ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy raisport.rai.it ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Anglia BBC Two ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC One ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Olympics 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Olympics 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Olympics 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Olympics 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna TV Pública
Australia 7mate ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria ORF 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belgia La Deux ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
VRT Sporza
Brazylia ESPN Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
SporTV
Bułgaria BNT 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile TVN
Chiny CCTV 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania TV2 Denmark
Francja Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Canal+ France ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ghana SuperSport 6 Africa
Hiszpania Teledeporte
La1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indie Star Sports 1 Asia
Izrael Sport 5 Israel
Kanada TSN2
CBC ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TSN1
TSN5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TSN3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TSN4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kenia SuperSport 6 Africa
Kolumbia Caracol TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy ORF 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ZDF
ARD Das Erste ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nigeria SuperSport 6 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TVP 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TVP 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Channel One Russia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
NTV+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowacja STV1 Jednotka
USA NBC ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
NBCSN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Rai Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rai Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rai 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rai 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

5. Dzień - Program

DataSport
Dziś 13:30 Kolarstwo szosowe Jazda na czas kobiet Finał
Dziś 13:30 Wioślarstwo Dwójka bez sternika kobiet Półfinały · Pierwszy półfinał A/B
Dziś 13:30 Szermierka Floret indywidualnie kobiet 1/32 finału
Dziś 13:40 Wioślarstwo Dwójka bez sternika kobiet Półfinały · Drugi półfinał A/B
Dziś 13:50 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet Półfinały · Pierwszy półfinał A/B
Dziś 14:00 Strzelectwo Trap podwójny (mężczyźni) Kwalifikacje
Dziś 14:00 Strzelectwo Pistolet dowolny, 50 m (mężczyźni) Kwalifikacje
Dziś 14:00 Piłka wodna Turniej mężczyzn Grupa A
Dziś 14:00 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet Półfinały · Drugi półfinał A/B
Dziś 14:00 Łucznictwo Mężczyźni indywidualnie 1/32 finału
Dziś 14:10 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Półfinały · Pierwszy półfinał A/B
Dziś 14:10 Szermierka Floret indywidualnie kobiet 1/16 finału
Dziś 14:20 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Półfinały · Drugi półfinał A/B
Dziś 14:26 Łucznictwo Kobiety indywidualnie 1/32 finału
Dziś 14:30 Wioślarstwo Czwórka bez sternika mężczyzn Półfinały · Pierwszy półfinał A/B
Dziś 14:30 Piłka ręczna Turniej kobiet Grupa A
Dziś 14:30 Siatkówka halowa Turniej kobiet Grupa B
Dziś 14:40 Wioślarstwo Czwórka bez sternika mężczyzn Półfinały · Drugi półfinał A/B
Dziś 14:50 Wioślarstwo Ósemka kobiet Repasaż
Dziś 14:52 Łucznictwo Mężczyźni indywidualnie 1/16 finału
Dziś 15:00 Hokej na trawie Turniej kobiet Grupa A
Dziś 15:00 Podnoszenie ciężarów Do 77 kg mężczyzn Finał · Grupa B
Dziś 15:00 Tenis stołowy Singel kobiet Półfinał
Dziś 15:00 Kolarstwo szosowe Jazda na czas mężczyzn Finał
Dziś 15:00 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa F
Dziś 15:00 Jeździectwo Ujeżdżenie drużynowe Grand Prix
Dziś 15:00 Jeździectwo Ujeżdżenie indywidualnie Grand Prix
Dziś 15:00 Wioślarstwo Ósemka mężczyzn Repasaż
Dziś 15:00 Judo Do 90 kg mężczyzn 1/32 finału
Dziś 15:05 Łucznictwo Kobiety indywidualnie 1/16 finału
Dziś 15:07 Judo Do 70 kg kobiet 1/16 finału
Dziś 15:10 Wioślarstwo Czwórka podwójna mężczyzn Finał · Finał B
Dziś 15:20 Piłka wodna Turniej mężczyzn Grupa A
Dziś 15:22 Wioślarstwo Czwórka podwójna mężczyzn Finał · Finał A
Dziś 15:34 Wioślarstwo Czwórka podwójna kobiet Finał · Finał A
Dziś 15:35 Judo Do 90 kg mężczyzn 1/16 finału
Dziś 15:45 Tenis Gra pojedyncza kobiet Ćwierćfinały
Dziś 16:00 Tenis Gra mieszana Runda 1
Dziś 16:00 Hokej na trawie Turniej kobiet Grupa B
Dziś 16:00 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa F
Dziś 16:00 Tenis stołowy Singel kobiet Półfinał
Dziś 16:00 Tenis Gra podwójna kobiet Ćwierćfinały
Dziś 16:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa B
Dziś 16:00 Szermierka Floret indywidualnie kobiet 1/8 finału
Dziś 16:00 Tenis Gra pojedyncza mężczyzn Runda 3
Dziś 16:00 Boks Junior musza mężczyzn (49 kg) Ćwierćfinały
Dziś 16:10 Wioślarstwo Jedynka mężczyzn Półfinały · Pierwszy półfinał C/D
Dziś 16:20 Wioślarstwo Jedynka mężczyzn Półfinały · Drugi półfinał C/D
Dziś 16:30 Wioślarstwo Jedynka kobiet Półfinały · Pierwszy półfinał C/D
Dziś 16:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa B
Dziś 16:30 Piłka ręczna Turniej kobiet Grupa A
Dziś 16:30 Boks Kogucia mężczyzn (56 kg) 1/16 finału
Dziś 16:31 Judo Do 70 kg kobiet 1/8 finału
Dziś 16:35 Siatkówka halowa Turniej kobiet Grupa B
Dziś 16:40 Piłka wodna Turniej mężczyzn Grupa B
Dziś 16:40 Wioślarstwo Jedynka kobiet Półfinały · Drugi półfinał C/D
Dziś 16:50 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet Półfinały · Pierwszy półfinał C/D
Dziś 16:59 Judo Do 90 kg mężczyzn 1/8 finału
Dziś 17:00 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa F
Dziś 17:00 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet Półfinały · Drugi półfinał C/D
Dziś 17:00 Strzelectwo Pistolet dowolny, 50 m (mężczyźni) Finał
Dziś 17:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa C
Dziś 17:00 Szermierka Floret indywidualnie kobiet Ćwierćfinały
Dziś 17:10 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Półfinały · Pierwszy półfinał C/D
Dziś 17:15 Koszykówka Turniej kobiet Grupa B
Dziś 17:15 Boks Lekkopółśrednia mężczyzn (64 kg) 1/16 finału
Dziś 17:20 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Półfinały · Drugi półfinał C/D
Dziś 17:27 Judo Do 70 kg kobiet Ćwierćfinały
Dziś 17:30 Tenis Gra podwójna kobiet Ćwierćfinały
Dziś 17:30 Hokej na trawie Turniej kobiet Grupa A
Dziś 17:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa C
Dziś 17:30 Podnoszenie ciężarów Do 69 kg kobiet Finał · Grupa B
Dziś 17:30 Tenis Gra podwójna kobiet Ćwierćfinały
Dziś 17:30 Wioślarstwo Dwójka bez sternika kobiet Finał · Finał C
Dziś 17:41 Judo Do 90 kg mężczyzn Ćwierćfinały
Dziś 17:45 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn 1/16 finału
Dziś 18:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa A
Dziś 18:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa D
Dziś 18:00 Piłka wodna Turniej mężczyzn Grupa B
Dziś 18:00 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa C
Dziś 18:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa D
Dziś 18:00 Boks Półciężka mężczyzn (81 kg) 1/8 finału
Dziś 18:02 Pływanie 100 m stylem dowolnym kobiet Eliminacje
Dziś 18:05 Żeglarstwo Finn mężczyzn Eliminacje · Wyścig 3
Dziś 18:05 Żeglarstwo Laser mężczyzn Eliminacje · Wyścig 5
Dziś 18:05 Żeglarstwo 470 mężczyzn Eliminacje · Wyścig 1
Dziś 18:05 Żeglarstwo Nacra 17 załóg mieszanych Eliminacje · Wyścig 1
Dziś 18:15 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Eliminacje · Wyścig 5
Dziś 18:15 Żeglarstwo 470 kobiet Eliminacje · Wyścig 1
Dziś 18:25 Pływanie 200 m stylem grzbietowym mężczyzn Eliminacje
Dziś 18:30 Kajakarstwo górskie K-1 mężczyzn Półfinał
Dziś 18:30 Hokej na trawie Turniej kobiet Grupa B
Dziś 18:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa A
Dziś 18:30 Boks Ciężka mężczyzn (91 kg) Ćwierćfinały
Dziś 18:47 Pływanie 200 m stylem klasycznym kobiet Eliminacje
Dziś 19:00 Tenis Gra podwójna mężczyzn Półfinały
Dziś 19:00 Tenis Gra podwójna kobiet Ćwierćfinały
Dziś 19:05 Żeglarstwo Nacra 17 załóg mieszanych Eliminacje · Wyścig 2
Dziś 19:09 Pływanie 200 m stylem zmiennym mężczyzn Eliminacje
Dziś 19:15 Koszykówka Turniej mężczyzn Grupa A
Dziś 19:30 Żeglarstwo Finn mężczyzn Eliminacje · Wyścig 4
Dziś 19:30 Żeglarstwo 470 mężczyzn Eliminacje · Wyścig 2
Dziś 19:30 Żeglarstwo Laser mężczyzn Eliminacje · Wyścig 6
Dziś 19:31 Pływanie Sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym kobiet Eliminacje
Dziś 19:35 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn 1/8 finału
Dziś 19:40 Żeglarstwo 470 kobiet Eliminacje · Wyścig 2
Dziś 19:40 Piłka ręczna Turniej kobiet Grupa B
Dziś 19:40 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Eliminacje · Wyścig 6
Dziś 20:00 Siatkówka halowa Turniej kobiet Grupa B
Dziś 20:00 Strzelectwo Trap podwójny (mężczyźni) Półfinał
Dziś 20:05 Żeglarstwo Nacra 17 załóg mieszanych Eliminacje · Wyścig 3
Dziś 20:15 Strzelectwo Trap podwójny (mężczyźni) Finał · Mecz o brązowy medal
Dziś 20:15 Kajakarstwo górskie K-1 mężczyzn Finał
Dziś 20:25 Strzelectwo Trap podwójny (mężczyźni) Finał · Mecz o złoty medal
Dziś 20:30 Podnoszenie ciężarów Do 69 kg kobiet Finał · Grupa A
Dziś 20:30 Tenis Gra podwójna mężczyzn Półfinały
Dziś 20:30 Tenis Gra mieszana Runda 1
Dziś 20:30 Tenis Gra mieszana Runda 1
Dziś 20:30 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa A
Dziś 20:30 Koszykówka Turniej kobiet Grupa B
Dziś 20:40 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn Ćwierćfinały
Dziś 20:52 Łucznictwo Mężczyźni indywidualnie 1/16 finału
Dziś 20:58 Judo Do 70 kg kobiet Półfinały
Dziś 21:00 Skoki do wody Trampolina 3 m synchronicznie mężczyzn Finał
Dziś 21:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa C
Dziś 21:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Półfinały · Miejsca 9–12
Dziś 21:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa C
Dziś 21:00 Gimnastyka sportowa Wielobój indywidualny mężczyzn Finał
Dziś 21:05 Judo Do 70 kg kobiet Półfinały
Dziś 21:05 Łucznictwo Kobiety indywidualnie 1/16 finału
Dziś 21:12 Judo Do 90 kg mężczyzn Półfinały
Dziś 21:19 Judo Do 90 kg mężczyzn Półfinały
Dziś 21:26 Judo Do 70 kg kobiet Półfinały · Walka A o brązowy medal
Dziś 21:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Półfinały · Miejsca 9–12
Dziś 21:30 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa B
Dziś 21:33 Judo Do 70 kg kobiet Półfinały · Walka B o brązowy medal
Dziś 21:40 Piłka ręczna Turniej kobiet Grupa A
Dziś 21:40 Judo Do 70 kg kobiet Finał · Walka o złoty medal
Dziś 21:47 Judo Do 90 kg mężczyzn Półfinały · Walka A o brązowy medal
Dziś 21:54 Judo Do 90 kg mężczyzn Półfinały · Walka B o brązowy medal
Dziś 22:00 Tenis Gra mieszana Runda 1
Dziś 22:00 Tenis Gra mieszana Runda 1
Dziś 22:00 Hokej na trawie Turniej kobiet Grupa B
Dziś 22:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Ćwierćfinały · Ćwierćfinał 1
Dziś 22:00 Tenis Gra mieszana Runda 1
Dziś 22:00 Boks Junior musza mężczyzn (49 kg) Ćwierćfinały
Dziś 22:01 Judo Do 90 kg mężczyzn Finał · Walka o złoty medal
Dziś 22:05 Siatkówka halowa Turniej kobiet Grupa A
Dziś 22:30 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa B
Dziś 22:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Ćwierćfinały · Ćwierćfinał 2
Dziś 22:30 Szermierka Floret indywidualnie kobiet Półfinały
Dziś 22:30 Boks Kogucia mężczyzn (56 kg) 1/16 finału
Dziś 22:45 Koszykówka Turniej kobiet Grupa B
Dziś 23:00 Szermierka Floret indywidualnie kobiet Półfinały
Dziś 23:00 Hokej na trawie Turniej kobiet Grupa A
Dziś 23:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Ćwierćfinały · Ćwierćfinał 3
Dziś 23:00 Tenis Gra mieszana Runda 1
Dziś 23:15 Boks Lekkopółśrednia mężczyzn (64 kg) 1/16 finału
Dziś 23:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Ćwierćfinały · Ćwierćfinał 4
Dziś 23:30 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn Półfinały
Dziś 23:30 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa F
Dziś 23:50 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn Półfinały
czw., 11.08 00:00 Koszykówka Turniej mężczyzn Grupa A
czw., 11.08 00:00 Podnoszenie ciężarów Do 77 kg mężczyzn Finał · Grupa A
czw., 11.08 00:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa B
czw., 11.08 00:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa B
czw., 11.08 00:00 Boks Półciężka mężczyzn (81 kg) 1/8 finału
czw., 11.08 00:20 Szermierka Floret indywidualnie kobiet Finał · Walka o brązowy medal
czw., 11.08 00:30 Tenis Gra mieszana Runda 1
czw., 11.08 00:30 Piłka wodna Turniej mężczyzn Grupa A
czw., 11.08 00:30 Hokej na trawie Turniej mężczyzn Grupa A
czw., 11.08 00:30 Boks Ciężka mężczyzn (91 kg) Ćwierćfinały
czw., 11.08 00:50 Piłka ręczna Turniej kobiet Grupa B
czw., 11.08 00:50 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn Finał · Walka o brązowy medal
czw., 11.08 01:15 Szermierka Floret indywidualnie kobiet Finał · Walka o złoty medal
czw., 11.08 01:30 Siatkówka halowa Turniej kobiet Grupa A
czw., 11.08 01:30 Tenis stołowy Singel kobiet Finał · Mecz o brązowy medal
czw., 11.08 01:30 Hokej na trawie Turniej mężczyzn Grupa A
czw., 11.08 01:45 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn Finał · Walka o złoty medal
czw., 11.08 01:50 Piłka wodna Turniej mężczyzn Grupa B
czw., 11.08 02:00 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa C
czw., 11.08 02:30 Tenis stołowy Singel kobiet Finał · Mecz o złoty medal
czw., 11.08 02:50 Piłka ręczna Turniej kobiet Grupa B
czw., 11.08 03:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa A
czw., 11.08 03:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa A
czw., 11.08 03:00 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa B
czw., 11.08 03:03 Pływanie 200 m stylem klasycznym mężczyzn Finał
czw., 11.08 03:12 Pływanie 100 m stylem dowolnym kobiet Półfinały · Pierwszy półfinał
czw., 11.08 03:20 Pływanie 100 m stylem dowolnym kobiet Półfinały · Drugi półfinał
czw., 11.08 03:28 Pływanie 200 m stylem grzbietowym mężczyzn Półfinały · Pierwszy półfinał
czw., 11.08 03:30 Koszykówka Turniej mężczyzn Grupa A
czw., 11.08 03:35 Siatkówka halowa Turniej kobiet Grupa A
czw., 11.08 03:37 Pływanie 200 m stylem grzbietowym mężczyzn Półfinały · Drugi półfinał
czw., 11.08 03:54 Pływanie 200 m stylem motylkowym kobiet Finał
czw., 11.08 04:00 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa B
czw., 11.08 04:03 Pływanie 100 m stylem dowolnym mężczyzn Finał
czw., 11.08 04:11 Pływanie 200 m stylem klasycznym kobiet Półfinały · Pierwszy półfinał
czw., 11.08 04:20 Pływanie 200 m stylem klasycznym kobiet Półfinały · Drugi półfinał
czw., 11.08 04:29 Pływanie 200 m stylem zmiennym mężczyzn Półfinały · Pierwszy półfinał
czw., 11.08 04:38 Pływanie 200 m stylem zmiennym mężczyzn Półfinały · Drugi półfinał
czw., 11.08 04:55 Pływanie Sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym kobiet Finał
czw., 11.08 04:59 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa A
KOMENTARZE
0