WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Rio 2016 - 5. dzień na żywo

Data:10.08.2016, godz. 11:30 GMT
Miejsce spotkania: Rio de Janeiro
Dyscyplina: Rio 2016
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    Rio 2016 - 5. dzień odbędzie się 10.08.2016 o godzinie 11:30 (GMT). Miejscem wydarzenia które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Rio de Janeiro. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Rio 2016. Transmisja w TV planowana jest na kanale BBC Two, BBC One, BBC Sport, BBC Olympics 1, BBC Olympics 4, BBC Olympics 3, BBC Olympics 2, TV Pública, 7mate, ORF 1, La Deux, VRT Sporza, ESPN Brasil, SporTV, BNT 1, TVN, CCTV 1, TV2 Denmark, Canal+ Sport, Canal+ France, SuperSport 6 Africa, Teledeporte, La1, Star Sports 1 Asia, Sport 5 Israel, TSN2, TSN4, TSN1, CBC, TSN3, TSN5, Caracol TV, ARD Das Erste, ZDF, TVP 1, TVP Sport, TVP 2, Channel One Russia, NTV+, SRF zwei, NBCSN, NBC, Rai Sport 2, Rai Sport 1, Rai 1, Rai 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: BBC iPlayer, tvpublica.com.ar/vivo-2/, sport.tvp.pl, stream.nbcolympics.com, raisport.rai.it. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Rio 2016 - 5. dzień - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Anglia BBC iPlayer ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Argentyna tvpublica.com.ar/vivo-2/
    Polska sport.tvp.pl ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA stream.nbcolympics.com ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy raisport.rai.it ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Rio 2016 - 5. dzień - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Anglia BBC Two ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    BBC One ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    BBC Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    BBC Olympics 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    BBC Olympics 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    BBC Olympics 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    BBC Olympics 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Argentyna TV Pública ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Australia 7mate ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Austria ORF 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Belgia La Deux ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    VRT Sporza
    Brazylia ESPN Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    SporTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Bułgaria BNT 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Chile TVN
    Chiny CCTV 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Dania TV2 Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Francja Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Canal+ France ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Ghana SuperSport 6 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Hiszpania Teledeporte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    La1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Indie Star Sports 1 Asia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Izrael Sport 5 Israel ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kanada TSN2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TSN4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TSN1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    CBC ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TSN3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TSN5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kenia SuperSport 6 Africa
    SuperSport 6 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kolumbia Caracol TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy ORF 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    ARD Das Erste ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    ZDF
    Nigeria SuperSport 6 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Polska TVP 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TVP 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Rosja Channel One Russia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    NTV+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Szwajcaria SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA NBCSN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    NBC ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy Rai Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Rai Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Rai 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Rai 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    5. Dzień - Program

    DataSport
    Dziś 13:30 Kolarstwo szosowe Jazda na czas kobiet Finał
    Dziś 13:30 Wioślarstwo Dwójka bez sternika kobiet Półfinały · Pierwszy półfinał A/B
    Dziś 13:30 Szermierka Floret indywidualnie kobiet 1/32 finału
    Dziś 13:40 Wioślarstwo Dwójka bez sternika kobiet Półfinały · Drugi półfinał A/B
    Dziś 13:50 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet Półfinały · Pierwszy półfinał A/B
    Dziś 14:00 Strzelectwo Trap podwójny (mężczyźni) Kwalifikacje
    Dziś 14:00 Strzelectwo Pistolet dowolny, 50 m (mężczyźni) Kwalifikacje
    Dziś 14:00 Piłka wodna Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 14:00 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet Półfinały · Drugi półfinał A/B
    Dziś 14:00 Łucznictwo Mężczyźni indywidualnie 1/32 finału
    Dziś 14:10 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Półfinały · Pierwszy półfinał A/B
    Dziś 14:10 Szermierka Floret indywidualnie kobiet 1/16 finału
    Dziś 14:20 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Półfinały · Drugi półfinał A/B
    Dziś 14:26 Łucznictwo Kobiety indywidualnie 1/32 finału
    Dziś 14:30 Wioślarstwo Czwórka bez sternika mężczyzn Półfinały · Pierwszy półfinał A/B
    Dziś 14:30 Piłka ręczna Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 14:30 Siatkówka halowa Turniej kobiet Grupa B
    Dziś 14:40 Wioślarstwo Czwórka bez sternika mężczyzn Półfinały · Drugi półfinał A/B
    Dziś 14:50 Wioślarstwo Ósemka kobiet Repasaż
    Dziś 14:52 Łucznictwo Mężczyźni indywidualnie 1/16 finału
    Dziś 15:00 Hokej na trawie Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 15:00 Podnoszenie ciężarów Do 77 kg mężczyzn Finał · Grupa B
    Dziś 15:00 Tenis stołowy Singel kobiet Półfinał
    Dziś 15:00 Kolarstwo szosowe Jazda na czas mężczyzn Finał
    Dziś 15:00 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa F
    Dziś 15:00 Jeździectwo Ujeżdżenie drużynowe Grand Prix
    Dziś 15:00 Jeździectwo Ujeżdżenie indywidualnie Grand Prix
    Dziś 15:00 Wioślarstwo Ósemka mężczyzn Repasaż
    Dziś 15:00 Judo Do 90 kg mężczyzn 1/32 finału
    Dziś 15:05 Łucznictwo Kobiety indywidualnie 1/16 finału
    Dziś 15:07 Judo Do 70 kg kobiet 1/16 finału
    Dziś 15:10 Wioślarstwo Czwórka podwójna mężczyzn Finał · Finał B
    Dziś 15:20 Piłka wodna Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 15:22 Wioślarstwo Czwórka podwójna mężczyzn Finał · Finał A
    Dziś 15:34 Wioślarstwo Czwórka podwójna kobiet Finał · Finał A
    Dziś 15:35 Judo Do 90 kg mężczyzn 1/16 finału
    Dziś 15:45 Tenis Gra pojedyncza kobiet Ćwierćfinały
    Dziś 16:00 Tenis Gra mieszana Runda 1
    Dziś 16:00 Hokej na trawie Turniej kobiet Grupa B
    Dziś 16:00 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa F
    Dziś 16:00 Tenis stołowy Singel kobiet Półfinał
    Dziś 16:00 Tenis Gra podwójna kobiet Ćwierćfinały
    Dziś 16:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 16:00 Szermierka Floret indywidualnie kobiet 1/8 finału
    Dziś 16:00 Tenis Gra pojedyncza mężczyzn Runda 3
    Dziś 16:00 Boks Junior musza mężczyzn (49 kg) Ćwierćfinały
    Dziś 16:10 Wioślarstwo Jedynka mężczyzn Półfinały · Pierwszy półfinał C/D
    Dziś 16:20 Wioślarstwo Jedynka mężczyzn Półfinały · Drugi półfinał C/D
    Dziś 16:30 Wioślarstwo Jedynka kobiet Półfinały · Pierwszy półfinał C/D
    Dziś 16:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 16:30 Piłka ręczna Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 16:30 Boks Kogucia mężczyzn (56 kg) 1/16 finału
    Dziś 16:31 Judo Do 70 kg kobiet 1/8 finału
    Dziś 16:35 Siatkówka halowa Turniej kobiet Grupa B
    Dziś 16:40 Piłka wodna Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 16:40 Wioślarstwo Jedynka kobiet Półfinały · Drugi półfinał C/D
    Dziś 16:50 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet Półfinały · Pierwszy półfinał C/D
    Dziś 16:59 Judo Do 90 kg mężczyzn 1/8 finału
    Dziś 17:00 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa F
    Dziś 17:00 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet Półfinały · Drugi półfinał C/D
    Dziś 17:00 Strzelectwo Pistolet dowolny, 50 m (mężczyźni) Finał
    Dziś 17:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa C
    Dziś 17:00 Szermierka Floret indywidualnie kobiet Ćwierćfinały
    Dziś 17:10 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Półfinały · Pierwszy półfinał C/D
    Dziś 17:15 Koszykówka Turniej kobiet Grupa B
    Dziś 17:15 Boks Lekkopółśrednia mężczyzn (64 kg) 1/16 finału
    Dziś 17:20 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Półfinały · Drugi półfinał C/D
    Dziś 17:27 Judo Do 70 kg kobiet Ćwierćfinały
    Dziś 17:30 Tenis Gra podwójna kobiet Ćwierćfinały
    Dziś 17:30 Hokej na trawie Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 17:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa C
    Dziś 17:30 Podnoszenie ciężarów Do 69 kg kobiet Finał · Grupa B
    Dziś 17:30 Tenis Gra podwójna kobiet Ćwierćfinały
    Dziś 17:30 Wioślarstwo Dwójka bez sternika kobiet Finał · Finał C
    Dziś 17:41 Judo Do 90 kg mężczyzn Ćwierćfinały
    Dziś 17:45 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn 1/16 finału
    Dziś 18:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 18:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa D
    Dziś 18:00 Piłka wodna Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 18:00 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa C
    Dziś 18:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa D
    Dziś 18:00 Boks Półciężka mężczyzn (81 kg) 1/8 finału
    Dziś 18:02 Pływanie 100 m stylem dowolnym kobiet Eliminacje
    Dziś 18:05 Żeglarstwo Finn mężczyzn Eliminacje · Wyścig 3
    Dziś 18:05 Żeglarstwo Laser mężczyzn Eliminacje · Wyścig 5
    Dziś 18:05 Żeglarstwo 470 mężczyzn Eliminacje · Wyścig 1
    Dziś 18:05 Żeglarstwo Nacra 17 załóg mieszanych Eliminacje · Wyścig 1
    Dziś 18:15 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Eliminacje · Wyścig 5
    Dziś 18:15 Żeglarstwo 470 kobiet Eliminacje · Wyścig 1
    Dziś 18:25 Pływanie 200 m stylem grzbietowym mężczyzn Eliminacje
    Dziś 18:30 Kajakarstwo górskie K-1 mężczyzn Półfinał
    Dziś 18:30 Hokej na trawie Turniej kobiet Grupa B
    Dziś 18:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 18:30 Boks Ciężka mężczyzn (91 kg) Ćwierćfinały
    Dziś 18:47 Pływanie 200 m stylem klasycznym kobiet Eliminacje
    Dziś 19:00 Tenis Gra podwójna mężczyzn Półfinały
    Dziś 19:00 Tenis Gra podwójna kobiet Ćwierćfinały
    Dziś 19:05 Żeglarstwo Nacra 17 załóg mieszanych Eliminacje · Wyścig 2
    Dziś 19:09 Pływanie 200 m stylem zmiennym mężczyzn Eliminacje
    Dziś 19:15 Koszykówka Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 19:30 Żeglarstwo Finn mężczyzn Eliminacje · Wyścig 4
    Dziś 19:30 Żeglarstwo 470 mężczyzn Eliminacje · Wyścig 2
    Dziś 19:30 Żeglarstwo Laser mężczyzn Eliminacje · Wyścig 6
    Dziś 19:31 Pływanie Sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym kobiet Eliminacje
    Dziś 19:35 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn 1/8 finału
    Dziś 19:40 Żeglarstwo 470 kobiet Eliminacje · Wyścig 2
    Dziś 19:40 Piłka ręczna Turniej kobiet Grupa B
    Dziś 19:40 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Eliminacje · Wyścig 6
    Dziś 20:00 Siatkówka halowa Turniej kobiet Grupa B
    Dziś 20:00 Strzelectwo Trap podwójny (mężczyźni) Półfinał
    Dziś 20:05 Żeglarstwo Nacra 17 załóg mieszanych Eliminacje · Wyścig 3
    Dziś 20:15 Strzelectwo Trap podwójny (mężczyźni) Finał · Mecz o brązowy medal
    Dziś 20:15 Kajakarstwo górskie K-1 mężczyzn Finał
    Dziś 20:25 Strzelectwo Trap podwójny (mężczyźni) Finał · Mecz o złoty medal
    Dziś 20:30 Podnoszenie ciężarów Do 69 kg kobiet Finał · Grupa A
    Dziś 20:30 Tenis Gra podwójna mężczyzn Półfinały
    Dziś 20:30 Tenis Gra mieszana Runda 1
    Dziś 20:30 Tenis Gra mieszana Runda 1
    Dziś 20:30 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 20:30 Koszykówka Turniej kobiet Grupa B
    Dziś 20:40 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn Ćwierćfinały
    Dziś 20:52 Łucznictwo Mężczyźni indywidualnie 1/16 finału
    Dziś 20:58 Judo Do 70 kg kobiet Półfinały
    Dziś 21:00 Skoki do wody Trampolina 3 m synchronicznie mężczyzn Finał
    Dziś 21:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa C
    Dziś 21:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Półfinały · Miejsca 9–12
    Dziś 21:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa C
    Dziś 21:00 Gimnastyka sportowa Wielobój indywidualny mężczyzn Finał
    Dziś 21:05 Judo Do 70 kg kobiet Półfinały
    Dziś 21:05 Łucznictwo Kobiety indywidualnie 1/16 finału
    Dziś 21:12 Judo Do 90 kg mężczyzn Półfinały
    Dziś 21:19 Judo Do 90 kg mężczyzn Półfinały
    Dziś 21:26 Judo Do 70 kg kobiet Półfinały · Walka A o brązowy medal
    Dziś 21:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Półfinały · Miejsca 9–12
    Dziś 21:30 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 21:33 Judo Do 70 kg kobiet Półfinały · Walka B o brązowy medal
    Dziś 21:40 Piłka ręczna Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 21:40 Judo Do 70 kg kobiet Finał · Walka o złoty medal
    Dziś 21:47 Judo Do 90 kg mężczyzn Półfinały · Walka A o brązowy medal
    Dziś 21:54 Judo Do 90 kg mężczyzn Półfinały · Walka B o brązowy medal
    Dziś 22:00 Tenis Gra mieszana Runda 1
    Dziś 22:00 Tenis Gra mieszana Runda 1
    Dziś 22:00 Hokej na trawie Turniej kobiet Grupa B
    Dziś 22:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Ćwierćfinały · Ćwierćfinał 1
    Dziś 22:00 Tenis Gra mieszana Runda 1
    Dziś 22:00 Boks Junior musza mężczyzn (49 kg) Ćwierćfinały
    Dziś 22:01 Judo Do 90 kg mężczyzn Finał · Walka o złoty medal
    Dziś 22:05 Siatkówka halowa Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 22:30 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa B
    Dziś 22:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Ćwierćfinały · Ćwierćfinał 2
    Dziś 22:30 Szermierka Floret indywidualnie kobiet Półfinały
    Dziś 22:30 Boks Kogucia mężczyzn (56 kg) 1/16 finału
    Dziś 22:45 Koszykówka Turniej kobiet Grupa B
    Dziś 23:00 Szermierka Floret indywidualnie kobiet Półfinały
    Dziś 23:00 Hokej na trawie Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 23:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Ćwierćfinały · Ćwierćfinał 3
    Dziś 23:00 Tenis Gra mieszana Runda 1
    Dziś 23:15 Boks Lekkopółśrednia mężczyzn (64 kg) 1/16 finału
    Dziś 23:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Ćwierćfinały · Ćwierćfinał 4
    Dziś 23:30 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn Półfinały
    Dziś 23:30 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa F
    Dziś 23:50 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn Półfinały
    czw., 11.08 00:00 Koszykówka Turniej mężczyzn Grupa A
    czw., 11.08 00:00 Podnoszenie ciężarów Do 77 kg mężczyzn Finał · Grupa A
    czw., 11.08 00:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa B
    czw., 11.08 00:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa B
    czw., 11.08 00:00 Boks Półciężka mężczyzn (81 kg) 1/8 finału
    czw., 11.08 00:20 Szermierka Floret indywidualnie kobiet Finał · Walka o brązowy medal
    czw., 11.08 00:30 Tenis Gra mieszana Runda 1
    czw., 11.08 00:30 Piłka wodna Turniej mężczyzn Grupa A
    czw., 11.08 00:30 Hokej na trawie Turniej mężczyzn Grupa A
    czw., 11.08 00:30 Boks Ciężka mężczyzn (91 kg) Ćwierćfinały
    czw., 11.08 00:50 Piłka ręczna Turniej kobiet Grupa B
    czw., 11.08 00:50 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn Finał · Walka o brązowy medal
    czw., 11.08 01:15 Szermierka Floret indywidualnie kobiet Finał · Walka o złoty medal
    czw., 11.08 01:30 Siatkówka halowa Turniej kobiet Grupa A
    czw., 11.08 01:30 Tenis stołowy Singel kobiet Finał · Mecz o brązowy medal
    czw., 11.08 01:30 Hokej na trawie Turniej mężczyzn Grupa A
    czw., 11.08 01:45 Szermierka Szabla indywidualnie mężczyzn Finał · Walka o złoty medal
    czw., 11.08 01:50 Piłka wodna Turniej mężczyzn Grupa B
    czw., 11.08 02:00 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa C
    czw., 11.08 02:30 Tenis stołowy Singel kobiet Finał · Mecz o złoty medal
    czw., 11.08 02:50 Piłka ręczna Turniej kobiet Grupa B
    czw., 11.08 03:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa A
    czw., 11.08 03:00 Piłka nożna Turniej mężczyzn Grupa A
    czw., 11.08 03:00 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa B
    czw., 11.08 03:03 Pływanie 200 m stylem klasycznym mężczyzn Finał
    czw., 11.08 03:12 Pływanie 100 m stylem dowolnym kobiet Półfinały · Pierwszy półfinał
    czw., 11.08 03:20 Pływanie 100 m stylem dowolnym kobiet Półfinały · Drugi półfinał
    czw., 11.08 03:28 Pływanie 200 m stylem grzbietowym mężczyzn Półfinały · Pierwszy półfinał
    czw., 11.08 03:30 Koszykówka Turniej mężczyzn Grupa A
    czw., 11.08 03:35 Siatkówka halowa Turniej kobiet Grupa A
    czw., 11.08 03:37 Pływanie 200 m stylem grzbietowym mężczyzn Półfinały · Drugi półfinał
    czw., 11.08 03:54 Pływanie 200 m stylem motylkowym kobiet Finał
    czw., 11.08 04:00 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa B
    czw., 11.08 04:03 Pływanie 100 m stylem dowolnym mężczyzn Finał
    czw., 11.08 04:11 Pływanie 200 m stylem klasycznym kobiet Półfinały · Pierwszy półfinał
    czw., 11.08 04:20 Pływanie 200 m stylem klasycznym kobiet Półfinały · Drugi półfinał
    czw., 11.08 04:29 Pływanie 200 m stylem zmiennym mężczyzn Półfinały · Pierwszy półfinał
    czw., 11.08 04:38 Pływanie 200 m stylem zmiennym mężczyzn Półfinały · Drugi półfinał
    czw., 11.08 04:55 Pływanie Sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym kobiet Finał
    czw., 11.08 04:59 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa A

    OPINIE I KOMENTARZE