WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Rio 2016 - 4. dzień na żywo

Data:09.08.2016, godz. 11:30 GMT
Miejsce spotkania: Rio de Janeiro
Dyscyplina: Rio 2016
OCEŃ TRANSMISJĘ
    0.00 średnia ocena na podstawie 0 głosów
    Rio 2016 - 4. dzień odbędzie się 09.08.2016 o godzinie 11:30 (GMT). Miejscem wydarzenia które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Rio de Janeiro. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Rio 2016. Transmisja w TV planowana jest na kanale BBC Olympics 2, BBC Olympics 1, BBC Sport, BBC One, BBC Two, TV Pública, 7mate HD, ORF 1, VRT Sporza, La Deux, SporTV, ESPN Brasil, BNT 1, TVN, CCTV 1, TV2 Denmark, Canal+ France, Canal+ Sport, SuperSport 6 Africa, La1, Teledeporte, Star Sports 1 Asia, Sport 5 Israel, TSN4, TSN3, CBC, TSN2, TSN1, TSN5, Caracol TV, ARD Das Erste, ZDF, TVP Sport, TVP 2, TVP 1, Channel One Russia, NTV+, SRF zwei, RTVS 1, NBC, NBCSN, Rai Sport 2, Rai Sport 1, Rai 2, Rai 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: BBC One - iPlayer, tvpublica.com.ar/vivo-2/, sport.tvp.pl, stream.nbcolympics.com, raisport.rai.it. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

    Rio 2016 - 4. dzień - TRANSMISJE ONLINE

    Kraj Kanał
    Anglia BBC One - iPlayer ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Argentyna tvpublica.com.ar/vivo-2/
    Polska sport.tvp.pl ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA stream.nbcolympics.com ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy raisport.rai.it ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    Rio 2016 - 4. dzień - TRANSMISJE W TV

    Kraj Kanał
    Anglia BBC Olympics 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    BBC Olympics 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    BBC Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    BBC One ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    BBC Two ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Argentyna TV Pública ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Australia 7mate HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Austria ORF 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Belgia VRT Sporza
    La Deux ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Brazylia SporTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    ESPN Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Bułgaria BNT 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Chile TVN
    Chiny CCTV 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Dania TV2 Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Francja Canal+ France ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Ghana SuperSport 6 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Hiszpania La1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Teledeporte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Indie Star Sports 1 Asia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Izrael Sport 5 Israel ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kanada TSN4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TSN3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    CBC ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TSN2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TSN1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TSN5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Kenia SuperSport 6 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    SuperSport 6 Africa
    Kolumbia Caracol TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Niemcy ARD Das Erste ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    ZDF
    Nigeria SuperSport 6 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Polska TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TVP 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    TVP 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Rosja Channel One Russia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    NTV+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Szwajcaria SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Słowacja RTVS 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    USA NBC ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    NBCSN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Włochy Rai Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Rai Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Rai 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Rai 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
    Zimbabwe SuperSport 6 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

    4. Dzień - Program

    DataDyscyplina
    Dziś 13:30 Wioślarstwo Jedynka mężczyzn Ćwierćfinały
    Dziś 14:00 Piłka wodna Turniej kobiet Grupa B
    Dziś 14:00 Łucznictwo Mężczyźni indywidualnie 1/32 finału
    Dziś 14:00 Szermierka Szpada indywidualnie mężczyzn 1/32 finału
    Dziś 14:00 Strzelectwo Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) Kwalifikacja
    Dziś 14:10 Wioślarstwo Jedynka kobiet Ćwierćfinały
    Dziś 14:26 Łucznictwo Kobiety indywidualnie 1/32 finału
    Dziś 14:30 Siatkówka halowa Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 14:30 Piłka ręczna Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 14:50 Wioślarstwo Dwójka bez sternika mężczyzn Półfinały · Półfinał A/B 1
    Dziś 14:52 Łucznictwo Mężczyźni indywidualnie 1/16 finału
    Dziś 15:00 Jeździectwo WKKW drużynowe Skoki
    Dziś 15:00 Jeździectwo WKKW indywidualnie Skoki – kwalifikacje
    Dziś 15:00 Podnoszenie ciężarów Do 69 kg mężczyzn Finał · Grupa B
    Dziś 15:00 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa D
    Dziś 15:00 Wioślarstwo Dwójka bez sternika mężczyzn Półfinały · Półfinał A/B 2
    Dziś 15:00 Hokej na trawie Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 15:00 Judo Do 81 kg mężczyzn 1/32 finału
    Dziś 15:00 Judo Do 63 kg kobiet 1/16 finału
    Dziś 15:00 Tenis stołowy Singel kobiet Ćwierćfinały
    Dziś 15:05 Łucznictwo Kobiety indywidualnie 1/16 finału
    Dziś 15:10 Wioślarstwo Dwójka podwójna kobiet Półfinały · Półfinał A/B 1
    Dziś 15:15 Szermierka Szpada indywidualnie mężczyzn 1/16 finału
    Dziś 15:20 Wioślarstwo Dwójka podwójna kobiet Półfinały · Półfinał A/B 2
    Dziś 15:20 Piłka wodna Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 15:30 Wioślarstwo Dwójka podwójna mężczyzn Półfinały · Półfinał A/B 1
    Dziś 15:35 Judo Do 81 kg mężczyzn 1/16 finału
    Dziś 15:40 Wioślarstwo Dwójka podwójna mężczyzn Półfinały · Półfinał A/B 2
    Dziś 15:45 Tenis Gra pojedyncza kobiet Runda 3
    Dziś 15:50 Wioślarstwo Czwórka bez sternika wagi lekkiej mężczyzn Półfinały · Półfinał A/B 1
    Dziś 16:00 Hokej na trawie Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 16:00 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa C
    Dziś 16:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 16:00 Wioślarstwo Czwórka bez sternika wagi lekkiej mężczyzn Półfinały · Półfinał A/B 2
    Dziś 16:00 Tenis Gra pojedyncza mężczyzn Runda 2
    Dziś 16:00 Boks Lekka mężczyzn (60 kg) 1/8 finału
    Dziś 16:10 Wioślarstwo Dwójka bez sternika kobiet Repasaż
    Dziś 16:20 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet Repasaż
    Dziś 16:30 Piłka ręczna Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 16:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 16:31 Judo Do 63 kg kobiet 1/8 finału
    Dziś 16:35 Siatkówka halowa Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 16:40 Piłka wodna Turniej kobiet Grupa B
    Dziś 16:40 Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn Repasaż
    Dziś 16:59 Judo Do 81 kg mężczyzn 1/8 finału
    Dziś 17:00 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa D
    Dziś 17:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa C
    Dziś 17:00 Boks Średnia mężczyzn (75 kg) 1/16 finału
    Dziś 17:00 Wioślarstwo Czwórka bez sternika mężczyzn Repasaż
    Dziś 17:10 Wioślarstwo Jedynka mężczyzn Półfinały · Półfinał E/F 1
    Dziś 17:15 Koszykówka Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 17:20 Wioślarstwo Jedynka mężczyzn Półfinały · Półfinał E/F 2
    Dziś 17:27 Judo Do 63 kg kobiet Ćwierćfinały
    Dziś 17:30 Hokej na trawie Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 17:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa C
    Dziś 17:30 Wioślarstwo Jedynka kobiet Półfinały · Półfinał E/F 1
    Dziś 17:30 Podnoszenie ciężarów Do 63 kg kobiet Finał · Grupa B
    Dziś 17:30 Szermierka Szpada indywidualnie mężczyzn 1/8 finału
    Dziś 17:40 Wioślarstwo Jedynka kobiet Półfinały · Półfinał E/F 2
    Dziś 17:41 Judo Do 81 kg mężczyzn Ćwierćfinały
    Dziś 18:00 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 18:00 Tenis Gra podwójna kobiet Runda 2
    Dziś 18:00 Piłka wodna Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 18:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 18:00 Boks Superciężka mężczyzn (+91 kg) 1/16 finału
    Dziś 18:02 Pływanie 100 m stylem dowolnym mężczyzn Eliminacje
    Dziś 18:05 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Eliminacje · Wyścig 3
    Dziś 18:05 Żeglarstwo Finn mężczyzn Eliminacje · Wyścig 1
    Dziś 18:15 Żeglarstwo Laser mężczyzn Eliminacje · Wyścig 3
    Dziś 18:20 Żeglarstwo RS:X kobiet Eliminacje · Wyścig 4
    Dziś 18:28 Pływanie 200 m stylem motylkowym kobiet Eliminacje
    Dziś 18:30 Kajakarstwo górskie C-1 mężczyzn Półfinał
    Dziś 18:30 Hokej na trawie Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 18:30 Żeglarstwo RS:X mężczyzn Eliminacje · Wyścig 4
    Dziś 18:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 18:45 Szermierka Szpada indywidualnie mężczyzn Ćwierćfinały
    Dziś 18:50 Pływanie 200 m stylem klasycznym mężczyzn Eliminacje
    Dziś 19:00 Tenis Gra podwójna kobiet Runda 2
    Dziś 19:00 Jeździectwo WKKW indywidualnie Skoki – finał
    Dziś 19:15 Koszykówka Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 19:17 Pływanie Sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym mężczyzn Eliminacje
    Dziś 19:20 Żeglarstwo RS:X kobiet Eliminacje · Wyścig 5
    Dziś 19:30 Żeglarstwo Laser Radial kobiet Eliminacje · Wyścig 4
    Dziś 19:30 Żeglarstwo Finn mężczyzn Eliminacje · Wyścig 2
    Dziś 19:30 Żeglarstwo RS:X mężczyzn Eliminacje · Wyścig 5
    Dziś 19:30 Tenis Gra podwójna kobiet Runda 2
    Dziś 19:40 Piłka ręczna Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 19:40 Żeglarstwo Laser mężczyzn Eliminacje · Wyścig 4
    Dziś 20:00 Siatkówka halowa Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 20:16 Kajakarstwo górskie C-1 mężczyzn Finał
    Dziś 20:20 Żeglarstwo RS:X kobiet Eliminacje · Wyścig 6
    Dziś 20:30 Podnoszenie ciężarów Do 63 kg kobiet Finał · Grupa A
    Dziś 20:30 Koszykówka Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 20:30 Tenis Gra podwójna kobiet Runda 2
    Dziś 20:30 Strzelectwo Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) Półfinał
    Dziś 20:30 Tenis Gra podwójna mężczyzn Ćwierćfinały
    Dziś 20:30 Tenis Gra podwójna mężczyzn Ćwierćfinały
    Dziś 20:30 Tenis Gra podwójna kobiet Runda 2
    Dziś 20:30 Żeglarstwo RS:X mężczyzn Eliminacje · Wyścig 6
    Dziś 20:30 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa D
    Dziś 20:45 Strzelectwo Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) Finał · Mecz o brązowy medal
    Dziś 20:52 Łucznictwo Mężczyźni indywidualnie 1/16 finału
    Dziś 20:55 Strzelectwo Pistolet sportowy, 25 m (kobiety) Finał · Mecz o złoty medal
    Dziś 20:58 Judo Do 63 kg kobiet Półfinały
    Dziś 21:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 21:00 Piłka nożna Turniej kobiet Grupa F
    Dziś 21:00 Skoki do wody Platforma 10 m synchroniczne kobiet Finał
    Dziś 21:00 Szermierka Szpada indywidualnie mężczyzn Półfinały
    Dziś 21:00 Piłka nożna Turniej kobiet Grupa F
    Dziś 21:00 Gimnastyka sportowa Wielobój drużynowy kobiet Finał
    Dziś 21:00 Tenis stołowy Singel mężczyzn Ćwierćfinały
    Dziś 21:05 Judo Do 63 kg kobiet Półfinały
    Dziś 21:05 Łucznictwo Kobiety indywidualnie 1/16 finału
    Dziś 21:12 Judo Do 81 kg mężczyzn Półfinały
    Dziś 21:19 Judo Do 81 kg mężczyzn Półfinały
    Dziś 21:26 Judo Do 63 kg kobiet Półfinały · Walka A o brązowy medal
    Dziś 21:30 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 21:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 21:30 Szermierka Szpada indywidualnie mężczyzn Półfinały
    Dziś 21:33 Judo Do 63 kg kobiet Półfinały · Walka B o brązowy medal
    Dziś 21:40 Piłka ręczna Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 21:40 Judo Do 63 kg kobiet Finał · Walka o złoty medal
    Dziś 21:47 Judo Do 81 kg mężczyzn Półfinały · Walka A o brązowy medal
    Dziś 21:54 Judo Do 81 kg mężczyzn Półfinały · Walka B o brązowy medal
    Dziś 22:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa C
    Dziś 22:00 Tenis Gra podwójna mężczyzn Ćwierćfinały
    Dziś 22:00 Tenis Gra podwójna mężczyzn Ćwierćfinały
    Dziś 22:00 Boks Lekka mężczyzn (60 kg) 1/8 finału
    Dziś 22:01 Judo Do 81 kg mężczyzn Finał · Walka o złoty medal
    Dziś 22:05 Siatkówka halowa Turniej mężczyzn Grupa B
    Dziś 22:15 Szermierka Szpada indywidualnie mężczyzn Finał · Walka o brązowy medal
    Dziś 22:30 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa E
    Dziś 22:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa C
    Dziś 22:45 Koszykówka Turniej kobiet Grupa A
    Dziś 22:45 Szermierka Szpada indywidualnie mężczyzn Finał · Walka o złoty medal
    Dziś 23:00 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 23:00 Hokej na trawie Turniej mężczyzn Grupa A
    Dziś 23:00 Boks Średnia mężczyzn (75 kg) 1/16 finału
    Dziś 23:30 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa D
    Dziś 23:30 Rugby 7 Turniej mężczyzn Grupa A
    śr., 10.08 00:00 Piłka nożna Turniej kobiet Grupa G
    śr., 10.08 00:00 Piłka nożna Turniej kobiet Grupa G
    śr., 10.08 00:00 Podnoszenie ciężarów Do 69 kg mężczyzn Finał · Grupa A
    śr., 10.08 00:00 Koszykówka Turniej mężczyzn Grupa B
    śr., 10.08 00:00 Boks Superciężka mężczyzn (+91 kg) 1/16 finału
    śr., 10.08 00:50 Piłka ręczna Turniej mężczyzn Grupa B
    śr., 10.08 01:30 Siatkówka halowa Turniej mężczyzn Grupa B
    śr., 10.08 01:30 Hokej na trawie Turniej mężczyzn Grupa A
    śr., 10.08 02:00 Siatkówka plażowa Turniej kobiet Grupa E
    śr., 10.08 02:50 Piłka ręczna Turniej mężczyzn Grupa A
    śr., 10.08 03:00 Piłka nożna Turniej kobiet Grupa E
    śr., 10.08 03:00 Piłka nożna Turniej kobiet Grupa E
    śr., 10.08 03:00 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa C
    śr., 10.08 03:03 Pływanie 100 m stylem dowolnym mężczyzn Półfinały · Półfinał 1
    śr., 10.08 03:11 Pływanie 100 m stylem dowolnym mężczyzn Półfinały · Półfinał 2
    śr., 10.08 03:19 Pływanie 200 m stylem dowolnym kobiet Finał
    śr., 10.08 03:28 Pływanie 200 m stylem motylkowym mężczyzn Finał
    śr., 10.08 03:30 Koszykówka Turniej mężczyzn Grupa B
    śr., 10.08 03:35 Siatkówka halowa Turniej mężczyzn Grupa A
    śr., 10.08 03:37 Pływanie 200 m stylem motylkowym kobiet Półfinały · Półfinał 1
    śr., 10.08 03:46 Pływanie 200 m stylem motylkowym kobiet Półfinały · Półfinał 2
    śr., 10.08 04:00 Siatkówka plażowa Turniej mężczyzn Grupa E
    śr., 10.08 04:03 Pływanie 200 m stylem klasycznym mężczyzn Półfinały · Półfinał 1
    śr., 10.08 04:12 Pływanie 200 m stylem klasycznym mężczyzn Półfinały · Półfinał 2
    śr., 10.08 04:29 Pływanie 200 m stylem zmiennym kobiet Finał
    śr., 10.08 04:38 Pływanie Sztafeta 4 x 200 m stylem dowolnym mężczyzn Finał

    OPINIE I KOMENTARZE