Rio 2016 - 3. dzień na żywo

Data:08.08.2016, godz. 11:30 GMT
Miejsce spotkania: Rio de Janeiro
Dyscyplina: Rio 2016
Rio 2016 - 3. dzień odbędzie się 08.08.2016 o godzinie 11:30 (GMT). Miejscem wydarzenia które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Rio de Janeiro. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Rio 2016. Transmisja w TV planowana jest na kanale BBC Olympics 2, BBC Olympics 1, BBC Olympics 4, BBC Two, BBC One, BBC Olympics 3, BBC Sport, TV Pública, 7mate HD, ORF 1, La Deux, VRT Sporza, ESPN Brasil, SporTV, BNT 1, TVN, CCTV 5, TV2 Denmark, Canal+ France, Canal+ Sport, SuperSport 6 Africa, La1, Teledeporte, Star Sports 1 Asia, Sport 5 Israel, TSN1, TSN2, TSN5, TSN3, TSN4, Caracol TV, ZDF, ARD Das Erste, TVP Sport, TVP 2, TVP 1, NTV+, Channel One Russia, SRF zwei, RTVS 1, NBC, NBCSN, Rai Sport 2, Rai Sport 1, Rai 1, Rai 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: BBC iPlayer, tvpublica.com.ar/vivo-2/, sport.tvp.pl, stream.nbcolympics.com, raisport.rai.it. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Anglia BBC iPlayer ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna tvpublica.com.ar/vivo-2/
Polska sport.tvp.pl
USA stream.nbcolympics.com ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy raisport.rai.it ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Anglia BBC Olympics 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Olympics 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Olympics 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Two ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC One ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Olympics 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna TV Pública
Australia 7mate HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria ORF 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belgia La Deux ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
VRT Sporza
Brazylia ESPN Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
SporTV
Bułgaria BNT 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile TVN
Chiny CCTV 5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania TV2 Denmark
Francja Canal+ France ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ghana SuperSport 6 Africa
Hiszpania La1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Teledeporte
Indie Star Sports 1 Asia
Izrael Sport 5 Israel
Kanada TSN1
TSN2
TSN5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TSN3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TSN4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kenia SuperSport 6 Africa
Kolumbia Caracol TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy ZDF
ARD Das Erste ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nigeria SuperSport 6 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TVP 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TVP 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja NTV+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Channel One Russia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowacja RTVS 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA NBC ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
NBCSN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Rai Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rai Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rai 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rai 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

3. Dzień - Program

 

DataDyscyplina
Poniedziałek, 13:30 Wioślarstwo, Czwórka podwójna mężczyzn, Repasaż
Poniedziałek, 13:40 Wioślarstwo, Czwórka podwójna kobiet, Repasaż
Poniedziałek, 13:50 Wioślarstwo, Ósemka kobiet, Eliminacje
Poniedziałek, 14:00 Strzelectwo, Karabin pneumatyczny 10 m (mężczyźni), Kwalifikacja
Poniedziałek, 14:00 Piłka wodna, Turniej mężczyzn, Grupa A
Poniedziałek, 14:00 Szermierka, Szabla indywidualnie, kobiet1/32 finału
Poniedziałek, 14:00 Łucznictwo, Mężczyźni indywidualnie, 1/32 finału
Poniedziałek, 14:10 Wioślarstwo, Ósemka mężczyzn, Eliminacje
Poniedziałek, 14:26 Łucznictwo, Kobiety indywidualnie, 1/32 finału
Poniedziałek, 14:30 Piłka ręczna, Turniej kobiet, Grupa B
Poniedziałek, 14:30 Siatkówka halowa, Turniej kobiet, Grupa B
Poniedziałek, 14:30 Wioślarstwo, Jedynka mężczyzn, Repasaż
Poniedziałek 14:30 Strzelectwo, Trap (mężczyźni), Kwalifikacje
Poniedziałek, 14:52 Łucznictwo, Mężczyźni indywidualnie, 1/16 finału
Poniedziałek, 15:00 Jeździectwo, WKKW indywidualnie, Wyścig przełajowy
Poniedziałek, 15:00 Hokej na trawie, Turniej kobiet, Grupa B
Poniedziałek, 15:00 Jeździectwo, WKKW drużynowe, Wyścig przełajowy
Poniedziałek, 15:00 Siatkówka plażowa, Turniej kobiet, Grupa C
Poniedziałek, 15:00 Podnoszenie ciężarów, Do 62 kg mężczyzn, Finał · Grupa B
Poniedziałek, 15:00 Szermierka, Szabla indywidualnie kobiet, 1/16 finału
Poniedziałek, 15:00 Judo, Do 73 kg mężczyzn, 1/32 finału
Poniedziałek, 15:00 Wioślarstwo, Jedynka kobiet, Repasaż
Poniedziałek, 15:00 Tenis stołowy, Singel kobiet, Runda 3
Poniedziałek, 15:05 Łucznictwo, Kobiety indywidualnie, 1/16 finału
Poniedziałek, 15:07 Judo, Do 57 kg kobiet, 1/16 finału
Poniedziałek, 15:20 Piłka wodna, Turniej mężczyzn, Grupa B
Poniedziałek, 15:30 Wioślarstwo, Dwójka bez sternika mężczyzn, Repasaż
Poniedziałek, 15:35 Judo, Do 73 kg mężczyzn, 1/16 finału
Poniedziałek, 15:40 Wioślarstwo, Dwójka podwójna kobiet, Repasaż
Poniedziałek, 15:45 Tenis, Gra pojedyncza kobiet, Runda 2
Poniedziałek, 15:50 Wioślarstwo, Dwójka podwójna mężczyzn, Repasaż
Poniedziałek, 16:00 Hokej na trawie, Turniej mężczyzn, Grupa B
Poniedziałek, 16:00 Siatkówka plażowa, Turniej kobiet, Grupa B
Poniedziałek, 16:00 Tenis, Gra podwójna kobiet, Runda 2
Poniedziałek, 16:00 Tenis, Gra podwójna mężczyzn, Runda 2
Poniedziałek, 16:00 Boks, Junior musza mężczyzn (49 kg), 1/8 finału
Poniedziałek, 16:00 Tenis, Gra pojedyncza mężczyzn, Runda 2
Poniedziałek, 16:00 Wioślarstwo, Czwórka bez sternika wagi lekkiej mężczyzn, Repasaż
Poniedziałek, 16:10 Wioślarstwo, Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, Eliminacje
Poniedziałek, 16:30 Piłka ręczna, Turniej kobiet, Grupa B
Poniedziałek, 16:31 Judo, Do 57 kg kobiet, 1/8 finału
Poniedziałek, 16:35 Siatkówka halowa, Turniej kobiet, Grupa A
Poniedziałek, 16:35 Szermierka, Szabla indywidualnie kobiet, 1/8 finału
Poniedziałek, 16:40 Piłka wodna, Turniej mężczyzn, Grupa B
Poniedziałek, 16:50 Wioślarstwo, Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, Eliminacje
Poniedziałek, 16:59 Judo, Do 73 kg mężczyzn ,1/8 finału
Poniedziałek, 17:00 Strzelectwo, Karabin pneumatyczny, 10 m (mężczyźni), Finał
Poniedziałek, 17:00 Koszykówka, Turniej kobiet, Grupa B
Poniedziałek, 17:00 Siatkówka plażowa, Turniej mężczyzn, Grupa B
Poniedziałek, 17:00 Tenis stołowy, Singel mężczyzn, Runda 3
Poniedziałek, 17:00 Boks, Półśrednia mężczyzn (69 kg), 1/16 finału
Poniedziałek, 17:27 Judo, Do 57 kg kobiet, Ćwierćfinały
Poniedziałek, 17:30 Podnoszenie ciężarów, Do 58 kg kobiet, Finał · Grupa B
Poniedziałek, 17:30 Rugby 7, Turniej kobiet, Finał · Mecz o 11. miejsce
Poniedziałek, 17:30 Hokej na trawie, Turniej mężczyzn, Grupa B
Poniedziałek, 17:30 Kajakarstwo górskie, C-2 mężczyzn, Eliminacje
Poniedziałek, 17:30 Wioślarstwo, Dwójka bez sternika kobiet, Eliminacje
Poniedziałek, 17:30 Boks, Średnia mężczyzn (75 kg), 1/16 finału
Poniedziałek, 17:40 Szermierka, Szabla indywidualnie kobiet, Ćwierćfinały
Poniedziałek, 17:41 Judo, Do 73 kg mężczyzn, Ćwierćfinały
Poniedziałek, 18:00 Siatkówka plażowa, Turniej mężczyzn, Grupa F
Poniedziałek, 18:00 Piłka wodna, Turniej mężczyzn, Grupa A
Poniedziałek, 18:00 Rugby 7, Turniej kobiet, Finał · Mecz o 9. miejsce
Poniedziałek, 18:00 Wioślarstwo, Czwórka bez sternika mężczyzn, Eliminacje
Poniedziałek, 18:00 Boks, Ciężka mężczyzn (91 kg),1/8 finału
Poniedziałek, 18:02 Pływanie, 200 m stylem dowolnym kobiet, Eliminacje
Poniedziałek, 18:05 Żeglarstwo, RS:X mężczyzn, Eliminacje · Wyścig 1
Poniedziałek, 18:05 Żeglarstwo, Laser mężczyzn, Eliminacje · Wyścig 1
Poniedziałek, 18:10 Kajakarstwo górskie, K-1 kobiet, Eliminacje
Poniedziałek, 18:15 Żeglarstwo, Laser Radial kobiet, Eliminacje · Wyścig 1
Poniedziałek, 18:15 Żeglarstwo, RS:X kobiet, Eliminacje · Wyścig 1
Poniedziałek, 18:30 Hokej na trawie, Turniej kobiet, Grupa A
Poniedziałek, 18:30 Rugby 7, Turniej kobiet, Półfinały · Miejsca 5–8
Poniedziałek, 18:34 Pływanie, 200 m stylem motylkowym mężczyzn, Eliminacje
Poniedziałek, 18:56 Pływanie, 200 m stylem zmiennym kobiet, Eliminacje
Poniedziałek, 19:00 Rugby 7, Turniej kobiet, Półfinały · Miejsca 5–8
Poniedziałek, 19:05 Żeglarstwo, RS:X mężczyzn, Eliminacje · Wyścig 2
Poniedziałek, 19:15 Koszykówka, Turniej mężczyzn, Grupa A
Poniedziałek, 19:05 Żeglarstwo, RS:X kobiet, Eliminacje · Wyścig 2
Poniedziałek, 19:05 Koszykówka, Turniej kobiet, Grupa B
Poniedziałek, 19:30 Rugby 7, Turniej kobiet, Półfinały · Półfinał 1
Poniedziałek, 19:30 Żeglarstwo, Laser mężczyzn, Eliminacje · Wyścig 2
Poniedziałek, 19:40 Piłka ręczna, Turniej kobiet, Grupa A
Poniedziałek, 19:40 Żeglarstwo, Laser Radial kobiet, Eliminacje · Wyścig 2
Poniedziałek, 20:00 Strzelectwo, Trap (mężczyźni), Półfinał
Poniedziałek, 20:00 Siatkówka halowa, Turniej kobiet, Grupa B
Poniedziałek, 20:00 Rugby 7, Turniej kobiet, Półfinały · Półfinał 2
Poniedziałek, 20:05 Żeglarstwo, RS:X mężczyzn, Eliminacje · Wyścig 3
Poniedziałek, 20:15 Żeglarstwo, RS:X kobiet, Eliminacje · Wyścig 3
Poniedziałek, 20:30 Tenis, Gra podwójna mężczyzn, Runda 2
Poniedziałek, 20:30 Strzelectwo, Trap (mężczyźni), Finał · Mecz o brązowy medal
Poniedziałek, 20:30 Tenis, Gra podwójna mężczyzn, Runda 2
Poniedziałek, 20:30 Podnoszenie ciężarów, Do 58 kg kobiet, Finał · Grupa A
Poniedziałek, 20:30 Siatkówka plażowa, Turniej mężczyzn, Grupa A
Poniedziałek, 20:30 Tenis, Gra podwójna mężczyzn, Runda 2
Poniedziałek, 20:30 Strzelectwo, Trap (mężczyźni), Finał · Mecz o złoty medal
Poniedziałek, 20:52 Łucznictwo, Mężczyźni indywidualnie, 1/16 finału
Poniedziałek, 20:58 Judo, Do 57 kg kobiet, Półfinały
Poniedziałek, 21:00 Skoki do wody, Platforma 10 m synchroniczne mężczyzn, Finał
Poniedziałek, 21:00 Szermierka, Szabla indywidualnie kobiet, Półfinały
Poniedziałek, 21:00 Gimnastyka sportowaWielobój drużynowy mężczyznFinał
Poniedziałek, 21:00 Tenis stołowy, Singel kobiet, Runda 4
Poniedziałek, 21:00 Judo, Do 57 kg kobiet, Półfinały
Poniedziałek, 21:00 Łucznictwo, Kobiety indywidualnie, 1/16 finału
Poniedziałek, 21:12 Judo, Do 73 kg mężczyzn, Półfinały
Poniedziałek, 21:19 Judo, Do 73 kg mężczyzn, Półfinały
Poniedziałek, 21:26 Judo, Do 57 kg kobiet, Półfinały · Walka A o brązowy medal
Poniedziałek, 21:30 Szermierka, Szabla indywidualnie kobiet, Półfinały
Poniedziałek, 21:30 Siatkówka plażowa, Turniej mężczyzn, Grupa F
Poniedziałek, 21:33 Judo, Do 57 kg kobiet, Półfinały · Walka B o brązowy medal
Poniedziałek, 21:40 Judo, Do 57 kg kobiet, Finał · Walka o złoty medal
Poniedziałek, 21:40 Piłka ręczna, Turniej kobiet, Grupa A
Poniedziałek, 21:47 Judo, Do 73 kg mężczyzn, Półfinały · Walka A o brązowy medal
Poniedziałek, 21:54 Judo, Do 73 kg mężczyzn, Półfinały · Walka B o brązowy medal
Poniedziałek, 22:00 Tenis, Gra podwójna mężczyzn, Runda 2
Poniedziałek, 22:00 Tenis, Gra podwójna mężczyzn, Runda 2
Poniedziałek, 22:00 Tenis, Gra podwójna mężczyzn, Runda 2
Poniedziałek, 22:00 Tenis, Gra podwójna mężczyzn, Runda 2
Poniedziałek, 22:00 Tenis, Gra podwójna kobiet, Runda 2
Poniedziałek, 22:00 Tenis, Gra podwójna kobiet, Runda 2
Poniedziałek, 22:00 Hokej na trawie, Turniej kobiet, Grupa A
Poniedziałek, 22:00 Boks, Junior musza mężczyzn (49 kg), 1/8 finału
Poniedziałek, 22:00 Tenis stołowy, Singel mężczyzn, Runda 4
Poniedziałek, 22:01 Judo, Do 73 kg mężczyzn, Finał · Walka o złoty medal
Poniedziałek, 22:05 Siatkówka halowa, Turniej kobiet, Grupa B
Poniedziałek, 22:15 Szermierka, Szabla indywidualnie kobiet, Finał · Walka o brązowy medal
Poniedziałek, 22:30 Koszykówka, Turniej kobiet, Grupa A
Poniedziałek, 22:30 Siatkówka plażowa, Turniej kobiet, Grupa F
Poniedziałek, 22:30 Rugby 7, Turniej kobiet, Finał · Mecz o 7. miejsce
Poniedziałek, 22:45 Szermierka, Szabla indywidualnie kobiet, Finał · Walka o złoty medal
Poniedziałek, 23:00 Hokej na trawie, Turniej kobiet, Grupa B
Poniedziałek, 23:00 Rugby 7, Turniej kobiet, Finał · Mecz o 5. miejsce
Poniedziałek, 23:00 Boks, Półśrednia mężczyzn (69 kg), 1/16 finału
Poniedziałek, 23:30 Rugby 7, Turniej kobiet, Finał · Mecz o brązowy medal
Poniedziałek, 23:30 Siatkówka plażowa, Turniej mężczyzn, Grupa B
Poniedziałek, 23:30 Boks, Średnia mężczyzn (75 kg), 1/16 finału
Wtorek, 00:00 Koszykówka, Turniej mężczyzn, Grupa A
Wtorek, 00:00 Rugby 7, Turniej kobiet, Finał · Mecz o złoty medal
Wtorek, 00:00 Podnoszenie ciężarów, Do 62 kg mężczyzn, Finał · Grupa A
Wtorek, 00:00 Boks, Ciężka mężczyzn (91 kg), 1/8 finału
Wtorek, 00:30 Hokej na trawie, Turniej kobiet, Grupa A
Wtorek, 00:30 Piłka wodna, Turniej mężczyzn, Grupa A
Wtorek, 00:45 Koszykówka, Turniej kobie, tGrupa B
Wtorek, 00:50 Piłka ręczna, Turniej kobiet, Grupa B
Wtorek, 01:30 Hokej na trawie, Turniej kobiet, Grupa B
Wtorek, 01:30 Siatkówka halowa, Turniej kobiet, Grupa A
Wtorek, 01:30 Tenis stołowy, Singel kobiet, Runda 4
Wtorek, 01:50 Piłka wodna, Turniej mężczyzn, Grupa B
Wtorek, 02:00 Siatkówka plażowa, Turniej mężczyzn, Grupa A
Wtorek, 02:30 Tenis stołowy, Singel mężczyzn, Runda 4
Wtorek, 02:50 Piłka ręczna, Turniej kobiet, Grupa A
Wtorek, 03:00 Siatkówka plażowa, Turniej kobiet, Grupa B
Wtorek, 03:03 Pływanie, 200 m stylem dowolnym kobiet, Półfinały · Półfinał 1
Wtorek, 03:12 Pływanie, 200 m stylem dowolnym kobiet, Półfinały · Półfinał 2
Wtorek, 03:21 Pływanie, 200 m stylem dowolnym mężczyzn, Finał
Wtorek, 03:30 Koszykówka, Turniej mężczyzn, Grupa A
Wtorek, 03:30 Pływanie, 100 m stylem grzbietowym kobiet, Finał
Wtorek, 03:35 Siatkówka halowa, Turniej kobiet, Grupa A
Wtorek, 03:38 Pływanie, 100 m stylem grzbietowym mężczyzn, Finał
Wtorek, 03:54 Pływanie, 100 m stylem klasycznym kobiet, Finał
Wtorek, 04:00 Siatkówka plażowa, Turniej kobiet, Grupa F
Wtorek, 04:10 Pływanie, 200 m stylem motylkowym mężczyzn, Półfinały · Półfinał 1
Wtorek, 04:19 Pływanie, 200 m stylem motylkowym mężczyzn, Półfinały · Półfinał 2
Wtorek, 04:36 Pływanie, 200 m stylem zmiennym kobiet, Półfinały · Półfinał 1
Wtorek, 04:45 Pływanie, 200 m stylem zmiennym kobiet, Półfinały · Półfinał 2
KOMENTARZE
0