Rio 2016 - 2. dzień na żywo

Data:07.08.2016, godz. 11:30 GMT
Miejsce spotkania: Rio de Janeiro
Dyscyplina: Rio 2016
Rio 2016 - 2. dzień odbędzie się 07.08.2016 o godzinie 11:30 (GMT). Miejscem wydarzenia które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Rio de Janeiro. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Rio 2016. Transmisja w TV planowana jest na kanale BBC One, BBC Radio, BBC Sport, BBC Two, TV Pública, 7mate HD, ORF 1, VRT Sporza, La Deux, ESPN Brasil, SporTV, BNT 1, TVN, CCTV 5, TV2 Denmark, Canal+ France, Canal+ Sport, SuperSport 6 Africa, La1, Teledeporte, Star Sports 1 Asia, Sport 5 Israel, TSN3, TSN1, CBC, TSN2, TSN4, Caracol TV, ARD Das Erste, ZDF, TVP 2, TVP 1, TVP Sport, NTV+, Channel One Russia, SRF zwei, RTVS 1, NBC, NBCSN, Rai 1, Rai Sport 1, Rai Sport 2, Rai 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: tvpublica.com.ar/vivo-2/, sport.tvp.pl, stream.nbcolympics.com, raisport.rai.it. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Argentyna tvpublica.com.ar/vivo-2/
Polska sport.tvp.pl
USA stream.nbcolympics.com ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy raisport.rai.it ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Anglia BBC One ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Radio
BBC Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BBC Two ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna TV Pública
Australia 7mate HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria ORF 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belgia VRT Sporza
La Deux ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia ESPN Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
SporTV
Bułgaria BNT 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile TVN
Chiny CCTV 5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania TV2 Denmark
Francja Canal+ France ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ghana SuperSport 6 Africa
Hiszpania La1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Teledeporte
Indie Star Sports 1 Asia
Izrael Sport 5 Israel
Kanada TSN3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TSN1
CBC ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TSN2
TSN4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kenia SuperSport 6 Africa
Kolumbia Caracol TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy ARD Das Erste ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
ZDF
Nigeria SuperSport 6 Africa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska TVP 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TVP 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja NTV+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Channel One Russia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria SRF zwei ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowacja RTVS 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA NBC ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
NBCSN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Rai 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rai Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rai Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rai 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zimbabwe SuperSport 6 Africa

2. Dzień - Program

 

niedz., 7.08

13:30

Wioślarstwo

Jedynka mężczyzn

Repasaż

niedz., 7.08

14:00

Łucznictwo

Kobiety drużynowo

1/8 finału

niedz., 7.08

14:00

Strzelectwo

Trap (kobiety)

Kwalifikacja

niedz., 7.08

14:00

Szermierka

Floret indywidualnie mężczyzn

1/32 finału

niedz., 7.08

14:00

Wioślarstwo

Jedynka kobiet

Repasaż

niedz., 7.08

14:00

Tenis stołowy

Singel kobiet

Runda 2

niedz., 7.08

14:00

Strzelectwo

Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety)

Kwalifikacja

niedz., 7.08

14:25

Łucznictwo

Kobiety drużynowo

1/8 finału

niedz., 7.08

14:30

Siatkówka halowa

Turniej mężczyzn

Grupa A

niedz., 7.08

14:30

Piłka ręczna

Turniej mężczyzn

Grupa A

niedz., 7.08

14:30

Strzelectwo

Trap (mężczyźni)

Kwalifikacje

niedz., 7.08

14:30

Wioślarstwo

Dwójka bez sternika mężczyzn

Repasaż

niedz., 7.08

14:40

Wioślarstwo

Dwójka podwójna kobiet

Repasaż

niedz., 7.08

14:45

Gimnastyka sportowa

Poręcze asymetryczne kobiet

Kwalifikacja

niedz., 7.08

14:45

Gimnastyka sportowa

Ćwiczenia wolne kobiet

Kwalifikacja

niedz., 7.08

14:45

Gimnastyka sportowa

Równoważnia kobiet

Kwalifikacja

niedz., 7.08

14:45

Gimnastyka sportowa

Skok kobiet

Kwalifikacja

niedz., 7.08

14:45

Gimnastyka sportowa

Wielobój drużynowy kobiet

Kwalifikacja

niedz., 7.08

14:45

Gimnastyka sportowa

Wielobój indywidualny kobiet

Kwalifikacja

niedz., 7.08

14:50

Łucznictwo

Kobiety drużynowo

1/8 finału

niedz., 7.08

14:50

Wioślarstwo

Dwójka podwójna mężczyzn

Repasaż

niedz., 7.08

15:00

Podnoszenie ciężarów

Do 56 kg mężczyzn

Finał · Grupa B

niedz., 7.08

15:00

Siatkówka plażowa

Turniej kobiet

Grupa A

niedz., 7.08

15:00

Hokej na trawie

Turniej kobiet

Grupa A

niedz., 7.08

15:00

Jeździectwo

WKKW drużynowe

Ujeżdżanie

niedz., 7.08

15:00

Judo

Do 66 kg mężczyzn

1/32 finału

niedz., 7.08

15:00

Judo

Do 52 kg kobiet

1/16 finału

niedz., 7.08

15:00

Tenis stołowy

Singel mężczyzn

Runda 2

niedz., 7.08

15:00

Jeździectwo

WKKW indywidualnie

Ujeżdżanie

niedz., 7.08

15:00

Szermierka

Floret indywidualnie mężczyzn

1/16 finału

niedz., 7.08

15:00

Wioślarstwo

Czwórka bez sternika wagi lekkiej mężczyzn

Repasaż

niedz., 7.08

15:10

Wioślarstwo

Dwójka bez sternika kobiet

Eliminacje

niedz., 7.08

15:15

Łucznictwo

Kobiety drużynowo

1/8 finału

niedz., 7.08

15:40

Wioślarstwo

Dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet

Eliminacje

niedz., 7.08

16:00

Hokej na trawie

Turniej kobiet

Grupa B

niedz., 7.08

16:00

Strzelectwo

Pistolet pneumatyczny, 10 m (kobiety)

Finał

niedz., 7.08

16:00

Siatkówka plażowa

Turniej kobiet

Grupa A

niedz., 7.08

16:00

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa B

niedz., 7.08

16:00

Boks

Lekka mężczyzn (60 kg)

1/16 finału

niedz., 7.08

16:08

Judo

Do 52 kg kobiet

1/8 finału

niedz., 7.08

16:20

Wioślarstwo

Dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn

Eliminacje

niedz., 7.08

16:30

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa B

niedz., 7.08

16:30

Piłka ręczna

Turniej mężczyzn

Grupa B

niedz., 7.08

16:35

Siatkówka halowa

Turniej mężczyzn

Grupa A

niedz., 7.08

16:40

Judo

Do 52 kg kobiet

Ćwierćfinały

niedz., 7.08

16:45

Boks

Półśrednia mężczyzn (69 kg)

1/16 finału

niedz., 7.08

17:00

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa C

niedz., 7.08

17:00

Koszykówka

Turniej kobiet

Grupa B

niedz., 7.08

17:00

Siatkówka plażowa

Turniej mężczyzn

Grupa C

niedz., 7.08

17:00

Wioślarstwo

Czwórka bez sternika mężczyzn

Eliminacje

niedz., 7.08

17:15

Kolarstwo szosowe

Wyścig ze startu wspólnego kobiet

Finał

niedz., 7.08

17:30

Podnoszenie ciężarów

Do 53 kg kobiet

Finał · Grupa B

niedz., 7.08

17:30

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa C

niedz., 7.08

17:30

Hokej na trawie

Turniej kobiet

Grupa A

niedz., 7.08

17:30

Szermierka

Floret indywidualnie mężczyzn

1/8 finału

niedz., 7.08

17:30

Kajakarstwo górskie

C-1 mężczyzn

Eliminacje

niedz., 7.08

17:40

Judo

Do 66 kg mężczyzn

1/16 finału

niedz., 7.08

17:45

Boks

Półciężka mężczyzn (81 kg)

1/16 finału

niedz., 7.08

18:00

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa A

niedz., 7.08

18:00

Piłka nożna

Turniej mężczyzn

Grupa C

niedz., 7.08

18:00

Siatkówka plażowa

Turniej mężczyzn

Grupa E

niedz., 7.08

18:02

Pływanie

100 m stylem grzbietowym kobiet

Eliminacje

niedz., 7.08

18:19

Pływanie

200 m stylem dowolnym mężczyzn

Eliminacje

niedz., 7.08

18:28

Kajakarstwo górskie

K-1 mężczyzn

Eliminacje

niedz., 7.08

18:30

Rugby 7

Turniej kobiet

Grupa A

niedz., 7.08

18:30

Hokej na trawie

Turniej kobiet

Grupa A

niedz., 7.08

18:30

Tenis stołowy

Singel kobiet

Runda 2

niedz., 7.08

18:45

Szermierka

Floret indywidualnie mężczyzn

Ćwierćfinały

niedz., 7.08

18:56

Pływanie

100 m stylem klasycznym kobiet

Eliminacje

niedz., 7.08

19:00

Łucznictwo

Kobiety drużynowo

Ćwierćfinały

niedz., 7.08

19:00

Judo

Do 66 kg mężczyzn

1/8 finału

niedz., 7.08

19:15

Koszykówka

Turniej kobiet

Grupa B

niedz., 7.08

19:15

Koszykówka

Turniej mężczyzn

Grupa B

niedz., 7.08

19:16

Pływanie

100 m stylem grzbietowym mężczyzn

Eliminacje

niedz., 7.08

19:25

Łucznictwo

Kobiety drużynowo

Ćwierćfinały

niedz., 7.08

19:33

Pływanie

400 m stylem dowolnym kobiet

Eliminacje

niedz., 7.08

19:40

Piłka ręczna

Turniej mężczyzn

Grupa A

niedz., 7.08

19:40

Judo

Do 66 kg mężczyzn

Ćwierćfinały

niedz., 7.08

19:50

Łucznictwo

Kobiety drużynowo

Ćwierćfinały

niedz., 7.08

20:00

Strzelectwo

Trap (kobiety)

Półfinał

niedz., 7.08

20:00

Piłka nożna

Turniej mężczyzn

Grupa D

niedz., 7.08

20:00

Siatkówka halowa

Turniej mężczyzn

Grupa B

niedz., 7.08

20:05

Pływanie

Sztafeta 4 x 100 m stylem dowolnym mężczyzn

Eliminacje

niedz., 7.08

20:15

Łucznictwo

Kobiety drużynowo

Ćwierćfinały

niedz., 7.08

20:30

Siatkówka plażowa

Turniej kobiet

Grupa E

niedz., 7.08

20:30

Strzelectwo

Trap (kobiety)

Finał · Mecz o brązowy medal

niedz., 7.08

20:30

Podnoszenie ciężarów

Do 53 kg kobiet

Finał · Grupa A

niedz., 7.08

20:30

Judo

Do 52 kg kobiet

Ćwierćfinały

niedz., 7.08

20:43

Łucznictwo

Kobiety drużynowo

Półfinały

niedz., 7.08

20:45

Strzelectwo

Trap (kobiety)

Finał · Mecz o złoty medal

niedz., 7.08

20:50

Judo

Do 52 kg kobiet

Półfinały

niedz., 7.08

21:00

Piłka nożna

Turniej mężczyzn

Grupa C

niedz., 7.08

21:00

Szermierka

Floret indywidualnie mężczyzn

Półfinały

niedz., 7.08

21:00

Judo

Do 52 kg kobiet

Półfinały

niedz., 7.08

21:00

Rugby 7

Turniej kobiet

Półfinały · Miejsca 9–12

niedz., 7.08

21:00

Skoki do wody

Trampolina 3 m synchronicznie kobiet

Finał

niedz., 7.08

21:11

Łucznictwo

Kobiety drużynowo

Półfinały

niedz., 7.08

21:30

Rugby 7

Turniej kobiet

Półfinały · Miejsca 9–12

niedz., 7.08

21:30

Judo

Do 66 kg mężczyzn

Półfinały

niedz., 7.08

21:30

Szermierka

Floret indywidualnie mężczyzn

Półfinały

niedz., 7.08

21:30

Siatkówka plażowa

Turniej mężczyzn

Grupa C

niedz., 7.08

21:35

Judo

Do 66 kg mężczyzn

Półfinały

niedz., 7.08

21:39

Łucznictwo

Kobiety drużynowo

Finał · Mecz o brązowy medal

niedz., 7.08

21:40

Judo

Do 52 kg kobiet

Półfinały · Walka A o brązowy medal

niedz., 7.08

21:40

Piłka ręczna

Turniej mężczyzn

Grupa B

niedz., 7.08

21:40

Judo

Do 66 kg mężczyzn

Półfinały · Walka A o brązowy medal

niedz., 7.08

21:50

Judo

Do 52 kg kobiet

Półfinały · Walka B o brązowy medal

niedz., 7.08

22:00

Hokej na trawie

Turniej mężczyzn

Grupa A

niedz., 7.08

22:00

Rugby 7

Turniej kobiet

Ćwierćfinały · Ćwierćfinał 1

niedz., 7.08

22:00

Judo

Do 52 kg kobiet

Finał · Walka o złoty medal

niedz., 7.08

22:00

Boks

Lekka mężczyzn (60 kg)

1/16 finału

niedz., 7.08

22:05

Siatkówka halowa

Turniej mężczyzn

Grupa A

niedz., 7.08

22:07

Łucznictwo

Kobiety drużynowo

Finał · Mecz o złoty medal

niedz., 7.08

22:10

Judo

Do 66 kg mężczyzn

Półfinały · Walka B o brązowy medal

niedz., 7.08

22:15

Szermierka

Floret indywidualnie mężczyzn

Finał · Walka o brązowy medal

niedz., 7.08

22:20

Judo

Do 66 kg mężczyzn

Finał · Walka o złoty medal

niedz., 7.08

22:30

Siatkówka plażowa

Turniej mężczyzn

Grupa D

niedz., 7.08

22:30

Rugby 7

Turniej kobiet

Ćwierćfinały · Ćwierćfinał 2

niedz., 7.08

22:30

Koszykówka

Turniej kobiet

Grupa A

niedz., 7.08

22:45

Szermierka

Floret indywidualnie mężczyzn

Finał · Walka o złoty medal

niedz., 7.08

22:45

Boks

Półśrednia mężczyzn (69 kg)

1/16 finału

niedz., 7.08

23:00

Rugby 7

Turniej kobiet

Ćwierćfinały · Ćwierćfinał 3

niedz., 7.08

23:00

Hokej na trawie

Turniej mężczyzn

Grupa B

niedz., 7.08

23:00

Piłka nożna

Turniej mężczyzn

Grupa D

niedz., 7.08

23:00

Tenis stołowy

Singel kobiet

Runda 3

niedz., 7.08

23:30

Siatkówka plażowa

Turniej kobiet

Grupa D

niedz., 7.08

23:30

Rugby 7

Turniej kobiet

Ćwierćfinały · Ćwierćfinał 4

niedz., 7.08

23:45

Boks

Półciężka mężczyzn (81 kg)

1/16 finału

pon., 8.08

00:00

Piłka nożna

Turniej mężczyzn

Grupa A

pon., 8.08

00:00

Piłka nożna

Turniej mężczyzn

Grupa B

pon., 8.08

00:00

Podnoszenie ciężarów

Do 56 kg mężczyzn

Finał · Grupa A

pon., 8.08

00:00

Koszykówka

Turniej mężczyzn

Grupa B

pon., 8.08

00:30

Hokej na trawie

Turniej mężczyzn

Grupa A

pon., 8.08

00:45

Koszykówka

Turniej kobiet

Grupa A

pon., 8.08

00:50

Piłka ręczna

Turniej mężczyzn

Grupa A

pon., 8.08

01:00

Tenis stołowy

Singel mężczyzn

Runda 3

pon., 8.08

01:30

Hokej na trawie

Turniej mężczyzn

Grupa A

pon., 8.08

01:30

Siatkówka halowa

Turniej mężczyzn

Grupa B

pon., 8.08

02:00

Siatkówka plażowa

Turniej kobiet

Grupa E

pon., 8.08

02:50

Piłka ręczna

Turniej mężczyzn

Grupa B

pon., 8.08

03:00

Siatkówka plażowa

Turniej kobiet

Grupa D

pon., 8.08

03:00

Piłka nożna

Turniej mężczyzn

Grupa B

pon., 8.08

03:00

Piłka nożna

Turniej mężczyzn

Grupa A

pon., 8.08

03:03

Pływanie

100 m stylem motylkowym kobiet

Finał

pon., 8.08

03:11

Pływanie

200 m stylem dowolnym mężczyzn

Półfinały · Półfinał 1

pon., 8.08

03:20

Pływanie

200 m stylem dowolnym mężczyzn

Półfinały · Półfinał 2

pon., 8.08

03:29

Pływanie

100 m stylem klasycznym kobiet

Półfinały · Półfinał 1

pon., 8.08

03:30

Koszykówka

Turniej mężczyzn

Grupa B

pon., 8.08

03:35

Siatkówka halowa

Turniej mężczyzn

Grupa B

pon., 8.08

03:37

Pływanie

100 m stylem klasycznym kobiet

Półfinały · Półfinał 2

pon., 8.08

03:53

Pływanie

100 m stylem klasycznym mężczyzn

Finał

pon., 8.08

04:00

Siatkówka plażowa

Turniej mężczyzn

Grupa E

pon., 8.08

04:01

Pływanie

400 m stylem dowolnym kobiet

Finał

pon., 8.08

04:12

Pływanie

100 m stylem grzbietowym mężczyzn

Półfinały · Półfinał 1

pon., 8.08

04:20

Pływanie

100 m stylem grzbietowym mężczyzn

Półfinały · Półfinał 2

pon., 8.08

04:36

Pływanie

100 m stylem grzbietowym kobiet

Półfinały · Półfinał 1

pon., 8.08

04:44

Pływanie

100 m stylem grzbietowym kobiet

Półfinały · Półfinał 2

KOMENTARZE
0